Jump to content
S1MPLE

UNBAN PLZ

Recommended Posts

1.S1MPLE 

2.HUNTERS  

3. Izraksts no konsoles

4. Links uz jūsu banu banlistē  . es nesaprotu ko tas nozime     

es nesaprotu kapec admini bano par luck like wtf es vinu nosavu cauri sienai un mani ban bet tad kad citi nosauj nav neka vai nosauju citus cilvekus nav neka arī bet ka adminus uzreiz ban

7 minutes ago, S1MPLE said:

1.S1MPLE 

2.HUNTERS  

3. Izraksts no konsoles

4. Links uz jūsu banu banlistē  . es nesaprotu ko tas nozime     

es nesaprotu kapec admini bano par luck like wtf es vinu nosavu cauri sienai un mani ban bet tad kad citi nosauj nav neka vai nosauju citus cilvekus nav neka arī bet ka adminus uzreiz ban

first of all, nepareizaja vieta posts, 2nd of all, man šeit vajdzēs čupīti kas apliecinās, kā tu vnk followo man caur sienai, es aizshiftoju pie tas sienas, stāvu, tu man iepies, lkm kājā, es paeju uz atpakaļu, tava lode man gar sānu nolido, es eju uz site pusi, starp citu, viss notika shiftā, es eju uz site pusi, tu vnk turpini man followot, netrāpiji 2 lodes, kuras man gar muguru nolidoja, es aizeju uz site, stāvu mierīgs, tu man ķeblī iepis.

Varu apliecināt ka tika trakots caur sienu cits spelētājs par Hunteri nezinu, bet varu droši teikt ka adminiem vajag pievienot x-ray, lai varetu redzēt caur sienām vai notiek kkāda veica tracking.

15 minutes ago, Hunteris said:

first of all, nepareizaja vieta posts, 2nd of all, man šeit vajdzēs čupīti kas apliecinās, kā tu vnk followo man caur sienai, es aizshiftoju pie tas sienas, stāvu, tu man iepies, lkm kājā, es paeju uz atpakaļu, tava lode man gar sānu nolido, es eju uz site pusi, starp citu, viss notika shiftā, es eju uz site pusi, tu vnk turpini man followot, netrāpiji 2 lodes, kuras man gar muguru nolidoja, es aizeju uz site, stāvu mierīgs, tu man ķeblī iepis.

nu jo tu no sakumua šāvi vai ko es dzideju tie jau bij  random shoot

kapec uzreiz ka luck ir jabano? nu plz vari unban vienigais latviesu norm serveris