Jump to content

Recommended Posts

5fvXycR.png

I - PERSONISKĀ INFORMĀCIJA
1.0, Vārds:  James
1,1, Uzvārds: O'Lewis
1,2, Dzimšanas datums un vieta:  1993.g, 9. aprīlī, Los Santos Hospital 
1,3, Pastāvīgā adrese:  RitchMan #98 māja
1,4, Tālruņa numurs: 711592
1,5, Cita kontaktinformācija: [email protected]gmail.com
1,6, Izcelsme:  amerikānis
1,7, Dzimums: vīrietis

II - JAUTĀJUMI

Kāpēc lai mēs izvēlētos tieši tevi? Esmu izcilā  formā priekš dotā  darba. Saprotu visu kas saistīts ar LSPD un visu kas apgrozās ap to . Saprotos labi ar kolēģiem gan ar cilvēkiem, palīdzēt  citām personām kā arī kolēģiem, to visu man ir iemācijis mans tēvs  viņš ir bijis policijas komandieris, trenējis un sagatavojis mani šijam darbam jau no 11 gadu vecuma, kā arī esmu izgājis policijas akadēmiju un esmu izbijis seržants,  pazaudēju  darbu pārvākšanās dēl, tagad vēlos atgriezsties.
Kādas ir prasmes, kuras tu vari sniegt mums, kā pilnvērtīgs Virsnieks? Man ir laba braugšana kā arī šauju ļoti labi ar pirmā un trešā kalibra ieročiem, labi pārzinu ceļa satiksmes noteikumus, spēju organizēties komandas darbā atpazīstu nelegālas vielas to starp ieročus un narkotikas. 

III - ATĻAUJAS
2.0,  vai jums ir derīga ar autovadītāja apliecība?(obligati): ir 
2.1, vai jums ir derīga ieroču licence?(nav obligati): nav 
2.3, vai jums ir derīga motocikla vadītāja apliecība ?(nav obligati): nav 

IV - IZLTĪTĪBA

[Iegūto izglītību atzīmēt zaļā krāsā]
Pamatskola [X/]
Vidusskola [X/]
Augstskola [X/]
Bakalaura grāds [X/]
Maģistra grāds [X/X]

V - CITA INFORMĀCIJA LĪGUMS
Darba līgums ar Los Santosas policijas departamentu ir oficiāls, tāpēc jebkura no pusēm to var izbeigt jebkurā laikā bez īpaša pamatojuma. LSPD var noraidīt vai pieņemt pieteikumus jebkurā laikā bez papildu pamatojuma. Jautājumi pieteikuma veidlapā ir neitrāli, tāpat arī atbildes.
Es,  James O'Lewis , atzīstu un piekrītu iepriekš teiktajam un apliecinu, ka mana sniegtā informācija ir pareiza, aktuāla un patiesa.

VI - ((OOC informācija))
4.0   Vārds: Endijs 
4.1,  Tavs  vecums: 13 
4.2   Vai tev ir strādājošs mikrafons?: jā 
4.3   Vai jūs kādreiz esat bijis Admin Jailā?: jā 
4.4   Ja tā, tad kāpēc? : sanāca neliela problēma

Edited by Cryptix

2 hours ago, Cryptix said:

5fvXycR.png

Labvakar! James O'Lewis'a kungs! Esmu izskatījis jūsu pieteikumu uz Virsnieka Amata, un esmu izlēmis to apstiprināt! Ar jums sazināsies 24h laikā kāds no  LSPD uzņemšanas nodaļas Darbinieks! 

Ar cieņu Priekšnieks: Aleksandr Blackwood