Jump to content

Recommended Posts

lb01b37.png

 

Kihqte8.png

Wph8iuP.png

 

**Pirmsākumi**

MS-13 ir maza banda kas radusies Los Santos rajonā.Radās 1990 gadā ,kur 3 jaunieši bija dabūjuši narkotikas no vienas personas,sāka tirgot pēc kā kāds pircējs nodeva visas trīs personas no MS-13 un visi trīs tika arestēti un iemesti uz piecpacmit gadiem.Personas būtu jaunas,21 gadus jauni.Izlauzās pēc kā sāka mukt ,peldot pāri lielai upei, atrada mazu būdu.Tur viņi pārnakšņoja divas nakti un devās tālāk.Tie bija nonākuši atpakaļ savā hood un nolēma pārvākties.Viņi pārvācās pēc kā turpināja savu biznessu jaunā miteklī.Ar laiku dabūja ieročus un sāka tirgot.Mazliet piepelnījās pēc kā nopirka blakus divstāvīgo māju.Policija viņus atkal atrada un ielika uz mūža ieslodzījumu ,cietumā no kura ir ļoti maza iespēja izmukt.Personas bija jaunas pēc kā uzztaisīja pašnāvību ,bet vienam no biedriem bija mazs dēls ar vārdu Seth Prayo.

Wph8iuP.png

 

**Banda 2020**

Seth Prayo uzsāka jaunu biznessu iekš MS-13 bandas ,tirgojot jau smagās narkotikas.Atrada jaunus uzticīgus cilvēkus un sāka tirgot ieročus.Seth Prayo pārsvarā lika tirgot narkotikas biedriem.Viens no biedriem nodeva pēc kā Seth sadusmojās un viņu nošāva, un noslīcināja.Atrada draugu Franklin Clinston .Abi apvienojās kopā pēc kā abi kopīgi turpināja biznessu pārdodot smagās narkotikas un ieročus.Franklin ļoti izpalīdzēja Seth ar finansēm.Banda ar biedriem attīstījās pēc kā viņi pārņēma ielu,iekš Palomino Creek.

Wph8iuP.png

 

**Apģērbs**

JVA1s6l.jpg

756mJeQ.png

 

me1R8mu.png

 

**Nodarbošanās**

 

Veikala zādzībām

Cilvēku nolaupīšanu

Cilvēku naudas izpiešanu

Narkotiku iepirkšanu

Narkotiku pārdošanu/izpaltīšanu

Auto zādzībām

me1R8mu.png

JkOyuyI.jpg

 

 

 

 

Edited by RapidTheOG
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izskatot topicu esmu izlēmis apstiprināt viņu.

Sazinies ar mani iekš spēles lai saņemtu savu F3 Paneli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Būtu jau labi , ja šī organizācija savāktos un izrādītu skrīnos , hood RP , veiksmi noturēt @!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sveiks, RapidTheOG, es piekasisos pie tava topika noformejuma un dizaina jo topika noformejums manuprat ir nepardomats un vizuali nesmuks. 

Ja ir velme uzlabot savu topika noformejumu lai tas butu baudamaks, tad iesaku nonemt tas neglitas sleposanas vai banditu maskas kuras izboja skatu un ir ieliktas starp katru informacijas avotu. Jo kapec maskas izskatas negliti, tas ir tapec, ka vinas ir parak lielas un maskas nav dizainerisks attels kuru var atkartot vairakas reizes viena topika, tas tikai izbojas skatu. 

Sleposanas masku vieta var izdomat kadu orginalaku un interesantaku dizainu. Piemeram vismaz 5px bieza linija kurai ir iedota piemeram jusu frakcijas krasa un tici man, tas izskatisies daudz labak. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Pieslēgties sistēmā

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.