Jump to content
shameoffic97

Mehaniķis - Morgensther Jeamer

Recommended Posts

Paraugs uz Mehāniķa spējām.

[Mehāniķis] - Tēla vārds uzvārds

  • Pirms piesakies uz šo norādīto anketu zemāk vai tiešām pārzini visus mehāniķa nepieciešamos instrumentus , kurus būtu tev ar RP zināšanu pielietojumu jāattēlo precīzi  tā kā tas ir ārpus spēlē , jeb īstajā dzīvē. Ja tu piesakies kā mehāniķis , kas rādīs citiem priekš skatu , tev ir jābūt zinošam par dažādiem instrumentiem, aprīkojumiem un procedūrām ko veiksi iekš savas garāžas/frakcijas , lai veiktu problēmu novēršanu un remontu transportlīdzekļiem !

 

Personāžs pilns vārds :Morgensther Jeamer

Ekrān šāviņš no ./stats un ./history : https://prnt.sc/wj3crv

Frakcijas nosaukums , kurā attēlosi šo spēju būt mehāniķim ( Obligāti ) : BEN&SEP

Pastāsti savu pieredzi tieši šajā jomā , kā arī nedaudz par savu personāžu : Esmu atdbraucis no San Francisko, dzīves problēmas, deļ tām tiku spiest braukt uz Los Santos, esmu no 2005 gada, savā jomā , un labākais San Francisko Servisa BBE automehaniķis, ir sava specifika, intrese par auto , un tās darbībām, līdz ar to es vēlos dībināt Los Santos vienu no kvalītivākajām programām, un kvalitīvu servisu. 

Izvēlies vienu no servera transportlīdzekļu pieejamajām detaļām/uzlabojumiem un sniedz aprakstu , cik detalizēti spēsi šo uzlabojumu uzstādīt vai noņemt :

Diemžēl nezinu, kādas detaļas ir , bet mēģināšu kautko noērpot termotiski.

/me or / do . 

/me nedaudz ieliecās ceļos, lai atstieptu pret zemi vēderu, un ierāpos/rapus , satverot ar labās rokas plaukstas pirmajiem trīs radītāj pirkstiem  satvert skruvgriezni '' 8 '' . 

/do redzams kad Morgens, to veikli paveic, un veikli atpakaļ nostajās kājas. 

/do priekšā redzams Balts Bently , kuram ir priekšējais motora parsags atverts.

Šodien matosim šo skaistuli melnā krasā. 

/me ar labās plaukstas pirkstiem satver ciešāk skruvgriezņa galu, pēc kā veikli to atmet, pretīm stavošam galdam. 

/do redzams kad  Morgens, aši nomet skruvgriezni , un tā smuki iekrīt savdaļīgi savā vietā, uz galda redzams skruvgriežnu kaste. 

/ do redzams priekšā Morgen stāv gatava lente, ar ko līmēs virsū mašinai.

Aiziet līdz lentei, pēc kās sāk līmēt, šeit var turpināt, bet vai jedzīgi, atrāk dabūsim privilēģijas, atrāk erposim visi serverī. Jauku dienu. 

 

 

Kāpšana pa karjeras kāpnēm uz augšu , izveidojot savu dzīves stāstu un radot labu iespaidu iekš spēles un ārpus tās , ir iespēja tik iekš '' VCT Garāžā '' , kur varēsiet apgūt lielākas zināšanas par šo jomu !

 

 

 

Edited May 15, 2020 by roleks

Share this post


Link to post
Share on other sites

1107041320_ChillVCT.thumb.png.8bd625ab260c017c507aa0a8814ad8a2.pngSveiki Morgensther Jeamer Kungs! Izskatot jūsu pieteikumu uz Mehāniķu spējām, esmu izlēmis to Apceptēt! Ar jums Sazināsies kāds no Administrāciju komandas, lai izsniegtu Mehāniķa spējas! 

Ar Cieņu: Sanfliex2k21 :)

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Pieslēgties sistēmā

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.