Jump to content
RaivoKR

RaivoKR uz Spēles Pārzini.

Recommended Posts

Pieteikšanās Anketa [Servera Pārzinis]

Tavs Vārds : Raivo

Vecums :13

Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datora , iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika : Pie datora esmu ļoti aktīvs jo nu pagaidām esmu quitojis regbiju un basketbolu ari nevaru spelet dēļ ziemas... Bet nu esmu online no rīta līdz vakaram protams ja mani vajag serverī droši arī var man rakstīt diskordā.

Parādi ar ekrān šāviņu , savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis : Stats: https://prnt.sc/wfuizs  History: https://prnt.sc/wg63ls  (Pirmais es nezinu kr dabuju to ajail bet tur kur melnais nojailoja tur bija admin abuse nevienu netraucejam PD garaza vnk ar rexxu saudijamies jo darit nebij ko pilnigi nevienam netraucejam.. tas bij kautkur ap 10 vakarā )

Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles  , kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ) : Spēlēju MTA jau 3 gadus kā arī pa tiem 3 gadiem es daudz ko esu iemācijies, protams sāku ar SAMP laikiem kur RP vispār nebija tikai čīteri un hakeri, tādēļ pārgāju uz MTA roleplay. Pieredze man ir laba it īpaši kā spēlētājam, gan kā adminam jeb spēles pārzinim. Esmu erpojis daudzos serveros un pa to laiku esmu redzējis kā atšķirās SAMPS no MTA. Protams kā arī pārzinu visus terminus ļoti labi, neko par sevi nesaku kad esmu tur big erperis vai kautkas tāds, protams dažreiz kļūdos iekš rp un apzinos to bet cenšos to labot lai tas neatkārtotos.

Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību , sasveicināšanas link : 

Motivācijas vēstule , kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz sešas rindiņas ) : Kā jau es pats apzinos RP ez censtos apmācīt cilvēkus kuriem neiet tik labi ar RP kā arī censtos izpalīdzēt viņiem. Es meiģinātu serveri dabūt aktīvāku lai cilvēki spēlē viņā. Saprotu kad neesmu pēdējās dienas bijis aktīvs bet tad ir tādēļ kad nebij neviena online, to es vēlētos mainīt ja man būtu iespēja tikt uz šo statusu. Kā arī es nebūtu vislaik gduty bet gan es spēlētu ar cilvēkiem un izbaudītu RP ar citiem cilvēkiem kopā. Apsolos kad būšu aktīvāks serverī, un veiksmi visiem iekš servera.

Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus : Jā.

Edited by RaivoKR

Sveiks @RaivoKR Labais draugs ar kuru SAMP Spēlēju kopā esmu tavu pieteikumu izlasījis visu domāju kad tiksi galā ar Servera parziņa Amatu No manis bus PAR! Tikai nevāri sūdus ok ;)  gl.

• Thanks 1

Sveiks @RaivoKR nezinu ko lai pat sāka, vēstule viss tas ir labi uzrakstīts, bet nu neesmu redzējis kad tu esi Online, tāpēc šoreiz būšu Pret! Bet nu pieradīsi spēle, varbūt nākamreiz būšu Par, veiksmi! 

Milzīgs ANTI -> Pa jaunu, plusā nekad nav nopietns.

• Thanks 1

Sveiks, Raivo, man ir vairaki jautajumi uz tavu pusi uz kuriem es veletos sanemt konkretas atbildes. 

1.Ko tu esi iemacijies 3.Gadu gajuma, ka tu biji pieminejis ieks sava pieteikuma? 

2.Ar ko atskiras Hakeri un Chiteri? 

3.Kapec lai es butu parliecinats, ka atkartoti netiks veikts trollisms ieks LSPD garazas? 

4.Kas tev liedz bez Spelu Parzina amata saukt speletajus spelet musu serveri un kapec tev ir nepieciesams Speles Parzinis lai so funkciju veiktu? 

5.Ka tu verte savu komunikacijas limeni ar citiem speletajiem intervala starp 1-10. Paskaidrot kapec tu noverteji sevi ar tadu skaitli. 

6. Kapec tu pavadisi vairak laika serveri tikai tad, kad sanemsi Speles Parzina amatu? 

Edited by Poseidons

14 hours ago, Poseidons said:

Sveiks, Raivo, man ir vairaki jautajumi uz tavu pusi uz kuriem es veletos sanemt konkretas atbildes. 

1.Ko tu esi iemacijies 3.Gadu gajuma, ka tu biji pieminejis ieks sava pieteikuma? 

2.Ar ko atskiras Hakeri un Chiteri? 

3.Kapec lai es butu parliecinats, ka atkartoti netiks veikts trollisms ieks LSPD garazas? 

4.Kas tev liedz bez Spelu Parzina amata saukt speletajus spelet musu serveri un kapec tev ir nepieciesams Speles Parzinis lai so funkciju veiktu? 

5.Ka tu verte savu komunikacijas limeni ar citiem speletajiem intervala starp 1-10. Paskaidrot kapec tu noverteji sevi ar tadu skaitli. 

6. Kapec tu pavadisi vairak laika serveri tikai tad, kad sanemsi Speles Parzina amatu? 

1. Esmu iemācijies daudz ko, piemērām ar ko atšķiras sampa roleplays no MTA roleplay, SAMP nebij īsti kā roleplays, tādēļ pārgāju uz šejieni, pa 3 gadiem domāju kad esmu daudz ko iemācījies jo nu spēlēju RP serveros diezgan ilgu laiku.

2. Nedomāju kad MTA var hakot jeb chitot, tādēļ neatbildēšu, bet ja vajag atbildi uz šo raksti.

3.  Nu es par to reizi neuzskatīju to kā trollismu jo mums administrātors Arnolds jeb Exe bij blakus un vislaik revivoja. Ja būtu trollisms viņš abus jailoja, bet nu visa situācija tika izrunāta ar Foksiju toreiz.

4. Neviens neliedz tik un tā es viņus saucu.

5. 8, Dažreiz palieku dusmīgs uz cilvēkiem ja mani nokaitina, bet cenšos novaldīt savus nervus un neņemt to galvā. Bet protams dažreiz sanāk izsprukt kāds vārds.

6. Kad rakstīju pieteikumu serverī nebija daudz spēlētāji ar ko erpot, bet nu tagad ir es domāju atsākt MTA spēlēt no šodienas atkal pa jaunam.

@Poseidons

Edited by RaivoKR

@RaivoKR, ar nožēlu es paziņoju, ka tavs pieteikums uz Spēles Pārzini ir noraidīts un nākamo pieteikumu vari rakstīt pēc 2 nedēļām.

Iemesli kāpēc netiki pieņemts:

1. Nespēji sniegt konkrētu atbildi uz manis uzdotajiem jautājumiem, kas liecina, ka tu nespēsi sniegt spēlētājiem konkrētu atbildi un risinājumu uz noteiktu jautājumu vai problēmu kas viņiem uzradīsies un tas ir ļoti liels mīnuss kas jau man par tevi pasaka, ka tu netiksi ar šo pienākumu galā ,neskatoties uz to, cik labi tu pārzini roleplay, jo komunicēšanas prasmes ir atslēga šada veida amatam.

2. Slikta gramatika.

3. Tu atbildēji man pretēji tam, ko tu biji rakstijis savā topikā.

Piemēri no tekstiem: 

Iekš Motivācijas vēstules (

Saprotu kad neesmu pēdējās dienas bijis aktīvs bet tad ir tādēļ kad nebij neviena online, to es vēlētos mainīt ja man būtu iespēja tikt uz šo statusu.

)

Saņemtā atbilde uz mana jautājuma 4.punkts (

Neviens neliedz tik un tā es viņus saucu.

)

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.