Jump to content
Twitter Facebook Draugiem Steam
luuzy

CS:GO arēnas administrātora pieteikums

Recommended Posts

Links uz manu steamprofilu: https://steamcommunity.com/id/luuzy/

2. Uz kādām admina privilēģijām tu vēlies pretendēt?: Uz parastajām privilēģijām

3. Competitive pieredze: Esmu spēlējis vairākos teamos, man ir vairāk nekā 2k+ stundas visos manos profilos, spēlēju kopš 2016. gada. Mans augstākais ranks ir bijis MGE, bet FaceIT esmu bijis lvl 5. Varu mierīgi spēlēt ar augstu ranku spēlētājiem. Esmu TOP 40 arenā. 

4. Tavs Vecums: Esmu 14 gadus vecs būšu 15 šī gada 21. oktobrī

5. Pāstāsti par un kāpēc tu būtu pelnījis admina tiesības: Es spēlējis chill.lv arēnas serveri vairāk nekā 20 stundas caur savu veco un jauno profilu. Es protu Latviešu un Angļu valodu. Esmu nedaudz piekusis no visiem tiem čīteriem kas katru dienu nāk un tevi apsmej ka tu esi noobs. Vēlos lai serverī viss būtu taisnīgi, bet to ir grūti jo parasti kad ienāku adminu nav. Es būtu pelnijis tiesības uz admina tiesībām, jo esmu gatavs pavadīt ilgāku laiku serverī un banot katru čīteru bez komentiem. Pavadu arī ilgu laiku serverī tāpat vien. ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

-rep, get it, ja tev drīz paliktu 16 nevis tikai 15, tad jā, aight, bet nejau, kad tev vel ir 14, es vismaz domāju, ka nē. sorz. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pēdējo reizi manīts 22. jūlijā, tas arī izsaka visu. Tēma vairs nav aktuāla. 

 

Slēdzu! 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Diskusija ir slēgta!

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.