Jump to content
roleks

MTA.CHILL.LV Lomu spēles serverim mainās IP!

Recommended Posts

IAFbAMB.png

MTA.CHILL.LV

Tātad , ja šo lasi , tad esi jau uz pareizā ceļa un īstajā vietā .

Mūsu vietne , proti kreatīvais projekts , kas mēģina attīstīties kvalitatīvā kondīcija dot jums arī papildus garšu spēlēt bez aizķeršanās , tādēļ MTA:RP attīstās vēl vairāk un piešķir jums lomu spēles garšu , vēl vairāk un palīdz izprast to ! 

Gribēju ar to teikt , kad mums katrs spēlētājs ir no svara, kas attiecas labprātīgi pret mums , tā pat kā vēlētos  , lai attiecas pret šo attiecīgo biedru iekš šī projekta , jāsaka paldies tiem biedriem , kas ir ar mums un spēj dot enerģiju stiprināt šo virtuālās spēles bāzi !

Hey , Hey , ķeramies pie lietas būtības , kādēļ šis bazars tika izveidots !

Nu protams , te pat aiz kalniem brienot var pamanīt dažus konkurentus , proti citus ne tik līdzīgus serverus , kuriem ir lojālie spēlētāji , kas rupji sakot mēģina ielīst kaut kur dziļi kur saule nespīd , tādejādi ar ddos programmu mēģina uzbrukt servera tīklam , tādejādi spēle atpaliek par pāris sekundēm , no tekošās spēles kvalitātes. Tāpēc tika iegādāts jauns hosts , kas ir diezgan labi papildināts un ļoti ērts , cerams varēsim palikt pie šī hosta un turēties ilgāku laiku , pašlaik servera cilvēku maksimālais skaits ir 70 ( sloti ) , kas ir mērķis !

mtasa://91.134.166.79:22371

➲ MTA.CHILL.LV ➲ Oficiāls Latviešu Lomuspēles Serveris priekš jums! ➲

Ar cieņu MTA.CHILL.LV Administrācijas Komanda!

Sveiki ir problēma gribu spēlēt jūsu serveī un es nevaru reģistreties man rāda kad nevar rakstīt lietotajvārdā %?& bet es pat tur neko tadu nesmu ierakstijis.

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.