Jump to content
roleks

MTA.CHILL.LV Lomu spēles serverim mainās IP!

Recommended Posts

IAFbAMB.png

MTA.CHILL.LV

Tātad , ja šo lasi , tad esi jau uz pareizā ceļa un īstajā vietā .

Mūsu vietne , proti kreatīvais projekts , kas mēģina attīstīties kvalitatīvā kondīcija dot jums arī papildus garšu spēlēt bez aizķeršanās , tādēļ MTA:RP attīstās vēl vairāk un piešķir jums lomu spēles garšu , vēl vairāk un palīdz izprast to ! 

Gribēju ar to teikt , kad mums katrs spēlētājs ir no svara, kas attiecas labprātīgi pret mums , tā pat kā vēlētos  , lai attiecas pret šo attiecīgo biedru iekš šī projekta , jāsaka paldies tiem biedriem , kas ir ar mums un spēj dot enerģiju stiprināt šo virtuālās spēles bāzi !

Hey , Hey , ķeramies pie lietas būtības , kādēļ šis bazars tika izveidots !

Nu protams , te pat aiz kalniem brienot var pamanīt dažus konkurentus , proti citus ne tik līdzīgus serverus , kuriem ir lojālie spēlētāji , kas rupji sakot mēģina ielīst kaut kur dziļi kur saule nespīd , tādejādi ar ddos programmu mēģina uzbrukt servera tīklam , tādejādi spēle atpaliek par pāris sekundēm , no tekošās spēles kvalitātes. Tāpēc tika iegādāts jauns hosts , kas ir diezgan labi papildināts un ļoti ērts , cerams varēsim palikt pie šī hosta un turēties ilgāku laiku , pašlaik servera cilvēku maksimālais skaits ir 70 ( sloti ) , kas ir mērķis !

mtasa://91.134.166.79:22371

➲ MTA.CHILL.LV ➲ Oficiāls Latviešu Lomuspēles Serveris priekš jums! ➲

 

 

 

Ar cieņu MTA.CHILL.LV Administrācijas Komanda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sveiki ir problēma gribu spēlēt jūsu serveī un es nevaru reģistreties man rāda kad nevar rakstīt lietotajvārdā %?& bet es pat tur neko tadu nesmu ierakstijis.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Diskusija ir slēgta!

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.