Jump to content

Recommended Posts

Gabākai lasīšanai! 

Tavs Vārds :Agris/Arnolds

Vecums :15

Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datoru , iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika :Pie datora esmu ļoti bieži. 4-9h

Parādi ar ekrān šāviņu , savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis :https://prnt.sc/uh3924 , https://prnt.sc/uh3al2

Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles  , kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ) : Nēsmu bijis, bet vēlos izmēģināt kā ir, un ātri iemācīšos komandas.

Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību , sasveicināšanas link :Sveiki, mani sauc Agris/Arnolds, bet man viss vairāk patīk vārds Arnolds, Arnolds man ir baznīcas vārds bet dzimtais ir Agris, spēlēju rp jau no 14 gada, ja nemaldos, šo gad ir jāpabeidz 9 klase. Sākumā esmu spēlējis sampu un tur attītijis rp līmeni, pirms gada erpoju sampa, ir vid un tur var redzēt manu rp līmeni (https://youtu.be/P3Cvhba2Cpw , https://youtu.be/nL2pcqxmoyI) bet jau mta kapāju 2 gadus, man ir 2 chari iekš servera, viens Andrew otrs Elezebete, caur Andrew esmu ments un visu tur uztveru nopietni, ar elizabeti ir cits stāsts, bet main ir Andrew, esmu viens no skolas gulētājs, man vairāk patīk ziema ne kā vasara, jo var snowboardod, kas man padodās, bet vasarā ir brivdienas,itkā pateicu visu... 

Motivācijas vēstule , kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz sešas rindiņas ) :Es vēlos kļūt par ''Gamemasteru'', jo man ļoti patīk attēlot ''Roleplay'', un es vēlos palīdzēt citām personam, jo serverī ir daudz personas, kuras nemāk labi ''Roleplay'' attēlot.Es māku ļoti labi komunicēties ar cilvēkiem. Esmu ļoti draudzīgs, un man patīk parunāties ar cilvēkiem, un esmu ļoti priecīgs, ja kāds no manis ko iemācas. Ar mani vienmēr var sazināties, es neesmu tāds kurš pastās, ka ir izziņa atnākusi, vai kāds /report, un neatbildu. Es vienmēr atbildu pēc iespējas ātrāk.Es savā amatā vēlos citiem mācīt ''Roleplay'', skatīties, vai serverī nav pārkāpēju, ja tie ir, tad sodītu ar piemērotu sodu, es būtu ļoti aktīvs, kā esmu tagad :).Dienā es serverī pavadu kā minimums piecas stundas. Ja ir atbilstošs iemesls, tad pavadu mazāk, bet serverī cenšos pavadīt daudz laiku.
Es kā ''Gamemasters'' serverī censtos no visas sirds ievest ļoti lielu ''Roleplay'' līmeni, serverī es censtos, lai ir pēc iespējas mazāk noteikumu pārkāpēji. Vēl kā ''Gamemasters'' es censtos atbildēt pēc iespējas uz vairāk reportiem, jo tie bieži uzkrājas.Manuprāt jums mani būtu šoreiz jāņem par ''Gamemasteru'', jo es cenšos serverī visiem palīdzēt, izpalīdzēt, izpatikt. Es mācos no savām kļūdām.

Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus :Jā. 

Edited by RapidTheOG
  • Like 1

Neesi izlabojusi un ielicis ekrsnsavinus, bet pieteikums ir samēra okay, bet ka jau minēju gribētos redzet ekrānšāviņus šobrīd , PRET 

PRET, nezini neko, un gudri dirs, man sāka freezot, un viņš sāka kautko dirst, un es maucu uz LS 😂 jo tas lowaks izliecās pa logu, ar M4, un bēra.. 🤣🤣🤣🤣😂 nespēsi izturēt, un noskaidrot situāciju līdz galam, izmantosi statusu savā labā, plaīdzēsi draugiem. 

RECCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC

ahujenas pietēkums tads segsigs, aktīvs ir bļe

• Like 1

Neitrāls. Nēesmu tevi redzējis INGAME , bet nu izskaties sakarīgs , bet īsti nevaru spriest.

• Like 1

visi kas rakstija iepriekš PAR, jūs vispar izlasat pieteikumu, pirms likšanas savu viedokli? Pieteikums bija šausminošs, ļoti daudz gramatikas kļūdas un vēl pietam tika rakstīts '' esmu spēlējis sampu un tur attītijis rp līmeni '' ,  ''Gabākai lasīšanai!'' , '' Elezebete''. Tie, kas zin sampā RP nav un ja RP nav, kāda veidā to var attistīt? ANTI

Edited by Froncha

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.