Jump to content

Recommended Posts

Pieteikšanās Anketa [Servera Pārzinis]

Tavs Vārds : Rainers Zaķis

Vecums : 16

Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datoru , iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika : Esmu diezgan bieži Dienā apmēram 3-5 stundām bet ir dažas dienas izņēmumi.

Parādi ar ekrān šāviņu , savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis : https://imgur.com/a/RHfy5Kg

Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles  , kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ) :  :Roleplay sāku spēlēt tālajā 2015. gadā iekš SA-MP LV RolePlay serveriem kur ieguvu pirmo un ne īpaši pareizo RolePlay pieredzi. Pēc tam pārgāju uz MTA. Saprotot ka šeit viss ir daudz labāk attīstīts,tajā skaitā RolePlay līmenis, tad nolēmu arī palikt pie MTA. . Protams ir attēlotas dažādas organizācijas. Esmu atveidojis RolePlay daudz jomās, bet vistuvākās ir palikušas tieši Mehāniķa un Mediķa jomas. Un arī pašlaik Iekš tēla nodarbojos ar Mehāniķa pakalpojumu sniegšanu.

Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību , sasveicināšanas link : Izvēlos grūtāko ceļu 

Motivācijas vēstule , kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz sešas rindiņas ) :

Es ļoti vēlētos šajam serverim palīdzēt/tajā piedalīties, jo es tiešām domāju, ka ar laiku šī komūnā būs noturīga. Palīdzēt es varēšu vairākos veidos, sākot ar savu attieksmi pret spēlētajiem. Pret citiem spēlētājiem es izturēšos jauki, bet ne tik jauki, lai viņi nepārkāptu noteikumus un nedomātu ka tā darīt ir pieņemami. Un pret augstākstāvošajiem arī būšu jauks, un uzklausīšu viņu teikto. Protams arī neizmantošu savas GM spējas tikai savā labā, visus spēlētājus jailojot, tikai tapēc jo man nepatīk viņi, vai viņu OOC rīcibas, neizmantošu savas spējās nekādā gadījumā, priekš IC attīstīšanās, jo tas vairs nav intresanti, tādēļ labāk es visu krāšu IC ceļā.

Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus :

Uuuuf, sākam ar to kad esi pārkāpis daudz noteikumus, pēc kā ar draugiem sarunā tik runājat un MG taisat. Kā arī troļļojat daudz. Piedod bet šoreiz PRET! anyways GL!

1 minute ago, puika said:

@RaivoKR Tevi nepieņem un uz reiz sāc citus nomelnot. GL

Var redzēt ka kritiku nevari pieņemt un paklusēt. Un mans pieteikums vēl naav izskatīts ;)

@RaivoKRsaproti, kad tikko pateici to, ko teica tev, tavā GM pieteikumā iepriekšējā reizē? :D:D:D GUDRĪTIS, EJ LABO KO UZRAKSTĪJI MANĀ PIETEIKUMĀ, NEPIS tavs viedoklis. 

Bušu Par, Sakarīgs čalis Došu Zaļo gaismu

Edited by Lewy23

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.