Jump to content

Recommended Posts

logo.png

•   Izlasi !

Čau MTA.CHILL.LV Lietotāj , šobrīd apmeklē mūsu '' Servera Pārziņa '' statusa paraugu uz tā pieteikšanos !

•  Esi iepazinies ar lielāko daļu administrācijas un izlasījis iekš mūsu servera [F1].
  • Tavs vecums ir atbilstošs tavām zināšanām un spēja pavilkt aktivitāti iekš šī statusa. ( Neietekmējot ārpus spēles lietas! )
  • Šajā mājaslapas vietnē esi jau reģistrējies un iejuties  , vismaz divas (2) nedēļas .
  • WP : Brīdinājuma līmenis nekādā gadījumā nedrīkst tavu profilu pārsniegt par diviem (2) pieļautiem noteikuma pārkāpšanas punktiem.
  • Iekš mūsu servera uz tava izveidotā profila , nedrīkst pārsniegt trīs (3) patiesus no administrācijas iegūtus cietuma arestus .
  • Servera obligātās stundas : 75h

Pieteikšanās Anketa [Servera Pārzinis]

Tavs Vārds : Dāvis

Vecums :13

Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datoru , iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika : visu savu brīvo laiku

Parādi ar ekrān šāviņu , savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis :nu bišķiņ ir tikai :D

Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles  , kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ) : Nu vidēja

Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību , sasveicināšanas link :

Motivācijas vēstule , kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz sešas rindiņas ) : Es vēlētos kļūt par : Esmu jau bijis citā serverī GameManster, tapēc maza pieredze man ir tajā jomā. Man patīk būt atbildīgam un uzturēt kārtību, piemēam rp situācijās kur personas nesaprot vai nemāk kautko. Man patīk cilvēkiem palīdzēt un  iemācīt kautko ko nesaprot lai mācētu attēlot RolePLay.Un palīdzēt serverim tiekties uz augšu un būt labākam. Un gribas pašam daudz ko iemācīties vēl priekš sevis, tapēc jau es arī rakstu un mācos ;).

Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus :Protams

DMotājs, pats nemāki terminus, kur vel kādam iemācīt, nepiesaistīja pieteikums... :) PREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEET

Edited by Krapālis

Nezinu tevi jo neieliki history vardu nick utt. bet nu neesi pie pieteikuma šoreiz piestrādājis. Šoreiz antirekomendācija!

On 14/09/2020 at 02:04, Recon16 said:

Job-0 

Lie's- 80 

Depression- 20 

Antirekomendācija. 

Jau visu pateica :D , pret .

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.