Jump to content
Otto

[ GM ] OTO PAR GM ?!

Recommended Posts

Tavs Vārds : Kristers

Vecums :14

Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datoru , iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika : Dienā 2-6h 

Parādi ar ekrān šāviņu , savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis 

Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles  , kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ) : Mana pieredze iekš Roleplay ir diezko iespaidīga , erpoju iekš servera jau ļoti ilgu laiku . Esmu bijis Servera pārzinis dažādos serveros , saucajamos  'Mēnešniekos'. Iekš lomuspēles esmu pavadījis jau krietnu laiku , tuvojās 3 gads . 

Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību , sasveicināšanas link : Čau ! Mani sauc kristers , šogad man iet jau 9 Klase , eksāmeni un viss tas mani sagaida , bet nu neko darīt . ' Ceru kad paveiksies un nebūs jāliek ' . Bet tā pa mazam esmu 14 gadīgs pilsētnieks kam patīk sportot , pats arī nodarbojos ar sporta veidu Handbolu

Motivācijas vēstule , kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz sešas rindiņas ) : Kā jau varbūt zināms , es kā Servera pārzinis serverim dotu labākas RP Līmena prasmes . Mēģinātu cilvēkiem likt vairāk erpot , nevis tik braukāties ar auto , vai Farmojot naudu autobusos . Dotu labu attieksmi pret cilvēkiem kuriem ir vajadzīga palīdzība serverī , mēģināšu dot to labāko . Es kā Servera pārzinis mēģināšu darīt visu kas vien iespējams lai serveris kļūtu attistītāks Roleplay līmena zinā .

Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus : Apzsinos uz visiem 100 %

Nē veci, pēdējo reizi kad esu tevi redzējis ir  kad biju pie ralfinja F3 nelegalaja. 16dienaas neesi bijis on, varbūt vairāk. Neesi diezgan aktīvs tādēļ šoreiz došu ANTI! Anyways GL!

Edited by RaivoKR

Atvainojos , es katru dienu esmu ON . Ralfinja F3 Nelegālais ? Nopietni vinu izsdzēsa , vecozēn .

2 minutes ago, Otto said:

Atvainojos , es katru dienu esmu ON . Ralfinja F3 Nelegālais ? Nopietni vinu izsdzēsa , vecozēn .

Var redzēt ka kritiku nevari pieņemt un paklusēt. ANTI!

• Haha 2

Dodu par, zinu kad prot erpot, dzīvē ar zinu, domāju būs spējīgs gāzt kalnus, došu REC, veiksmi mans draugs :) .

došu par, domāju ka spēs pildīt savus pienākumus.

Diemžēl izdomāju PRET, tomēr neesi viens to tiem aktīvākajiem spēlētājiem. 

@Otto ej mācies eksāmeniem, kāds vēl gamemaster! '' Apzsinos uz visiem 100 % '' latviešu valodā papildus konsultācijas e-klasē skolotājai pajautā, paprasi lai parbauda kļūdas iekš tava gamemaster pieteikuma, ja šis būtu eksamens tu lidotu atpakaļ uz 6. klasi! ./history nav ielikts tādēļ pieņemu ka tur ir rupji sakot ''piedirsts'' ar ajailiem, ANTI!

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.