Jump to content

Recommended Posts

logo.png

•   Izlasi !

Čau MTA.CHILL.LV Lietotāj , šobrīd apmeklē mūsu '' Servera Pārziņa '' statusa paraugu uz tā pieteikšanos !

•  Esi iepazinies ar lielāko daļu administrācijas un izlasījis iekš mūsu servera [F1].
  • Tavs vecums ir atbilstošs tavām zināšanām un spēja pavilkt aktivitāti iekš šī statusa. ( Neietekmējot ārpus spēles lietas! )
  • Šajā mājaslapas vietnē esi jau reģistrējies un iejuties  , vismaz divas (2) nedēļas .
  • WP : Brīdinājuma līmenis nekādā gadījumā nedrīkst tavu profilu pārsniegt par diviem (2) pieļautiem noteikuma pārkāpšanas punktiem.
  • Iekš mūsu servera uz tava izveidotā profila , nedrīkst pārsniegt trīs (3) patiesus no administrācijas iegūtus cietuma arestus .
  • Servera obligātās stundas : 75h

Pieteikšanās Anketa [Servera Pārzinis]

Tavs Vārds : Raivo

Vecums :13

Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datoru , iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika : Serverī esmu ļoti aktīvs, var teikt no paša rīta līdz vakaram. Tajās dienās kurās neesmu on es parasti vainu esmu ārā ar draugiem, vai esmu regbija sancesībās.

Parādi ar ekrān šāviņu , savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis : (Stats https://prnt.sc/ug4zlw)   (History https://prnt.sc/ug4zuw biku no ajail butu jabut nost kadiem 3 bet nu viss chill. tiku unjailots pa vinjiem.)

Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles  , kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ) :  Pieredze kā ne kā nedaudz ir. Dažās vietās varbūt ar komandām utt. piekliboju bet nu visam ir laiks iemacīties. Mana pieredze iekš RolePlay ir normāla neesmu tāds kas neerpo vispār, protams cenšos arī taisīt daudzas situācijas RP. Spēlēju Roleplay jau ļoti ilgi. Pirmais ko biju spēlējis bij MTA DayZ, ar to iesāku spēlēt MTA un iejusties MTA tā vienkārši. Draugs man pateica par Roleplay serveriem ka tādi pastāv un vēlējos pastīties kāds te ir RP. Jo esmu spēlējis SAMP, un neko neteikšu par to pieredzi bet nu kārtējais freeroam tur. No sākuma domāju kad RP nav interesants pēc manas SAMP pieredzes bet nu pēctam es tiešām izmeiģināju paspēlēt RP un bij normāli. Pirmais serveris kurā iemācijos kautcik no MTA RP bij M*T. Tur sapratu kāds RP diemžēl ir MTA, bet pēctam man apnika RP jo nebija neviens serveris kur spēlēt tādēļ pārgāju uz DayZ atpakaļ. Pēc neilga laika iznāca šis serveris un kā ne kā nespēlēju te ilgi, spēlēju tikai mēnesi šeit. Bet nu ir pieredze no Roleplay tādēļ kādēļ nemeiģināt pieteikties. Pats esmu vadīis serveri agrāk un man ir gūta pieredze no tā. Kā arī neesmu tāds kas spēlē tikai dēļ statusa, meiģināšu taisīt RP situācijas arī, bet nu ja cilvēkiem būs vēlēšanās un ja būs kādi reporti protams es paņemšu viņus un izpalīdzēšu viņiem. Centīšos palīdzēt cik vien varēšu!

Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību , sasveicināšanas link :

Motivācijas vēstule , kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz sešas rindiņas ) :Soo, es servēri vēlētos daudz ko uzlabot kā piemēram viena no tām lietām ir F3. Saprotu ka, kā GM nevaru daudz ko darīt bet es nevēlos redzēt kad piemēram tevi pieņem LSGD un tev iedod uzreiz Priekšnieka amatu. Vēlos to mainīt, vēlētos lai šajā serverī ir normāls RP līmenis un lai visi erpo. Pārliecināšos lai neviens nepārkāpj noteikumus kā tas arī ir mans darbs to darīt. Esmu ļoti aktīvs no rītiem it īpaši. Serverī kad ienāku neredzu GM onlainā saprotu kad viņi guļ utt.. Bet es to varētu mainīt, jo esmu ļoti aktīvs. Vēlos palīdzēt ļoti šim serverim jo nu ja godīgi tad šis ir viens no labākajiem RP serveriem Latvijā. Pēc kā esmu ievērojis kad ir daudz admini un GM onlainā bet daudzi neņem reportus, viņi lido apkārt adutyja un neņem reportus. Tādēļ es vēlos pieteikties par šo amatu lai es varu palīdzēt spēlētājiem šajā komūnā ja viņiem ir tādas vajadzības. Centīšos no sirds adminēt un būt aktīvs!

Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus : Protams!

Edited by RaivoKR
  • Like 3

Zinu kā erpo,zinu ka varēsi pierādīt.:)ESMU PAR

Edited by Sabux
  • Like 2

es par domāju tomēri likšu rec

smuks pietēkums, on ir, rec gl

Edited by Ricis
  • Like 1

Došu PAR, RP šis cilvēks māk kā arī ir ļoti sakarīgs un normāls čuvaks, domāju ar viņu problēmas nebūs, kā arī gamemaster jebkurā brīdī var noņemt.Visiem jādod iespēja,

Došu Pret anti vecums toxic +var nonest serveri

(par to nezinu pet 13gadigam neuzticetu tadu lietu ka GM)

• Like 1

Chalis RP situācijas grib visu laiku uzvarēt. Viņam GM neder jo Par neko metīs ajail. Cilvēks Vēl nav izaudzis. Jo occ infu izmnto ic un daudz mixo ANTI

• Like 1

lai jau aiziet maza rekomendācija būtu labi ja tik daudz tu nereigotu kad kautkas notiek jo vnk kad tev kautkas nepatīk dabūsi vel aukstāku un visu izbanosi :D   bet ceru kad tas nenotiks izskatās pec normāla pipara.

Anti, personai nav cieņas, kā zaudē argumentu nespēj savaldīt emocijas, bieži trollo.

Es gribu dot Rec, bet nespeju, jo nu vienmer esi uzvedies, ka "RP KING" , bet nekad neesi tads bijis un nebusi. Attieksme pret speletajiem ir drausmiiga. Pats galvenais iemesls teikt ANTI ir vecums. Ludzu paaudzies un tad raksti, jo tad attieksme un loğiska domašana mainas un tas tev palidzes kaut ko sasniegt.

Nu es dēļ vecuma palieku neitrāls. Nedomāju ka tik jaunam vajadzētu jau sākt ko šādu jo beigu beigās tāpat mēslus savaris 

Čau Raivo , bieži vien gribi uzvarēt , neticu , kad dosi iespēju spēlētajiem uzvarēt IC situācijās , tiklīdz zaudi IC situācijā , meklē vainu citos un meklē viņu pārkāpumus , kuru nemaz nav. Nedaudz uznāk tas toksiskums , bet tas ir ikvienam . Iespēju jādod , laboties paspēsi manuprāt , iegūsi šo statusu , mainīsi savu attieksmi cerams. Vari būt jauks , spēsi apmācīt GM , ERPOT arī vari , tikai mazāk jābindo :D . NEITRĀLS

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.