Jump to content

Recommended Posts

Sveiki! Mans vārds ir Artūrs un man ir 21 gads. Patreiz strādāju par datortīklu administratoru un rūpējos par pilsētas iekšējo un ārējo tīklu. Brīvajā laikā spēlēju tādas datorspēli kā CS:GO, kurai ir ļoti liela ietekme uz to, kas es esmu šodien. Esmu piedalījies vairākās ESEA sezonās, spēlējis uz roku pirkstiem neskaitāmu skaitu turnīru, kas ir devis man neskaitāmi daudz pieredzes un iespējas iepazīties un kļūt labos draugos ar cilvēkiem no šīs LV CS:GO scēnas, kas ir sasnieguši daudz vairāk nekā es. Ar šo pieredzi esmu arī dalījies Ghetto Games CS:GO #2 playoff tiešraidēs, kurās atbildēju uz cilvēku jautājumiem kopā ar savu draugu "Emis2" un castojam brīnišķīgas csgo spēles. Lai arī tā bija mana pirmā reize, tā bija interesanta reize. Man dažreiz arī patīk strīmot CS:GO tiešraides savā twitch kanālā. https://twitch.tv/field9 un ja ir kāds turnīrs, tad tas arī pavisam noteikti tiek strīmots. :)

Pats nesenākais sasniegums ir 3. vieta Ghetto Games #1 CS:GO turnīrā, kurā kopā ar savu komandu uzvarēju pret augsta līmeņa spēlētājiem un kopā ar savu komandu sasniedzu trešo vietu turnīrā. Vienā no uzvarētajām komandām pat bija vēlviens spēlētājs no chill.lv komūnas, kura niks ir Karlisabc. 

Ievietošu pāris bildes no iepriekšējās gadu mijas un varbūt uzrakstīšu kaut ko, lai būtu interesantāk.

2015. gada oktobris

Mans pirmais LAN turnīrs LU telpās. Otrā vieta. Esmu tas džekiņš sarkanajā kreklā. Jā, man bija riži mati :D:D:D

IMG-20161103-WA0009.thumb.jpg.42c44ef5d4ee4033939e2e9abc670b8e.jpg

DSC_0114.thumb.JPG.5c7ec720d615e533586ff4959e564067.JPG

Šī bija mana pirmā īstā komanda, kurā spēlēju vairākas ESEA sezonas un GoExanimo turnīrus. ESCELTIC 2017 (hopplo, SLY, field9, cash, Akward)

esceltic1.PNG.8897e67c811b2cfe1cf972c5dec4d3f0.PNG

Ar šo pašu komandu pēdējie momenti pēc uzvaras pret tā laika labāko komandu LV (SPLY) (pieminēšu to, ka wolsung tur spēlēja un viņi skaitījās kā mix, jo nekad netrenējās kopā, bet tāpat visus drāza, tāpēc tā netiek uzskatīta kā patstāvīga komanda tajā laikā)

Starpskolu turnīrs 2018. vai 2017. gadā, vairs neatceros, bet tur ieguvām pirmo vietu turnīrā. (field9, hek, Emis2, ThaKennyStun, CarryMeBaby)

hashrush.PNG.d7613da3e273b40b79ac1ec4147d77e5.PNG

2019. gadā ieguvu savu HLTV profilu, kuri daudzi uzskata par labu rādītāju tam, kāds spēlētājs Tu esi, bet Latvijā šo profilu bija ļoti viegli iegūt, jo fināla spēles no GoExanimo tika liktas iekš HLTV, tāpēc ar šo nelepojos līdz galam, bet še, ņemiet manu profilu ar vienu bo3, kur spēlējām pret labi zināmiem spēlētājiem Latvijā. (Tur ir arī ComputerGeek* :D  ) https://www.hltv.org/player/18577/Field9

Brīvajā laikā man ļoti patīk ietusēt ar saviem draugiem. Kādreiz trenējos kalnu slēpošanā, kur piedalījos pasaules mēroga jauniešu sacensībās tādās valstīs kā - Itālija, Andora, Austija, Somija, Zviedrija, Igaunija, Šveice. 

Latvijas_kauss_2_karta__)_2.jpg.e60e60515e7e7c8d54c7342c080c6817.jpg

Manu mīlestību pret Kalnu slēpošanu apturēja atslēgas kaula trauma, kura man aizliedz mūsdienās nodarboties ar sportu dēļ tā, ka netika pareizi šī trauma aprūpēta un, lai es tagad varētu turpināt sportot, būtu nepieciešams gads, vai divi fizioterapijas. Tāpēc es esmu esportā! 

image1-min-min.thumb.jpg.f847d53e1aae3c1c377ecd65da911864.jpg

Un aptuveni šādi es izskatos tagad!

Bija prieks ar jums iepazīties! Ja ir kādi jautājumi, droši uzdodat un atbildēšu uz tiem pēc savas sirds patikas :)

Edited by FIELDOZAUR =DD
  • Like 1

ČAU.

Iemācies normāli komunicēt un attiekties pret cilvēkiem.

• Sad 1

Sveiki, izklausies pēc sakarīga cilvēka. Ceru, ka iederēsies mūsu jaukajā chill.lv komūnā.

Sveiks jau kādu laiku zinu tevi kad saki strimot yt  parasti biji kačajis aimu iekš csgo.