Jump to content
Steezijs

[ Spēles pārzinis ] Steezijs

Recommended Posts

Pieteikšanās Anketa [Servera Pārzinis]

Tavs Vārds : Roberts

Vecums : Pašlaik 15 gadi, 9. Novembrī paliks 16. Iešu 10. klasē.

Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datoru , iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika : Es pie datora pavadu samērā daudz , tas ir piecas līdz astoņas stundas, citreiz, ja dodos prom, paziņoju laicīgi, bet serverim varēšu pievērst daudz uzmanības, un ieguldīt daudz darba.

Parādi ar ekrān šāviņu , savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis :  Diemžēl nevarēju ielikt bildi , jo izmeta erroru -200, bet šeit būs links, ja ir nesaredzams, centīšos salabot - https://imgur.com/y7veoXf

Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles  , kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ) : Teikšu kā ir, lomuspēli spēlēju mazāk neka gadu, bet pirmo divu mēnešu laika esmu apguvis to , ko citi mācās pa gadiem, /me , /do komandas , noteikumi , termini, iepriekšējā pieredze, nāca no servera, kurā bija zems RP līmenis, bet visiem priekšā nāca nauda, bet tas vēlmi erpot neapstādināja.

Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību , sasveicināšanas link : 

Motivācijas vēstule , kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz sešas rindiņas ) : Kādēļ tieši es ir samērā grūts jautājums, bet spēju pateikt vienu, neesmu persona, kura ņemsies ar skriptiem, jā VCT un INT komandās esmu samērā zinošs, bet manuprāt vislabākais, kas no manis spīd ir tas, ka spēju aktīvi ņemt reportus, un esmu audzināts palīdzēt, agrāk arī biju vienā serverī , kurā biju vecākais admins, tāpēc zināšanas kas , ko un kā ir. Aizgāju, dēļ tā, kad nenovērtē cilvēkus, kuri dara visu iekš spēles, nevis ārpus, esmu arī apzinīgs ko daru, un arī citreiz dzirdu no administrācijas '' Wow, cik daudz reporti ar kuriem jātiek galā.'' , vēlos to novērst un sakot ar pieredzi to spēju izdarīt bez problēmām, apzinos cik nopietns darbs ir administrātoriem uzturēt tehnisko daļu, tāpēc mums kā GMiem ir jāmāk atvieglot darbs adminiem, ņemot reportus, uzlabojot RP līmeni un dodot iedvesmu citiem spēlētājiem. Es manuprāt spētu uzlabot Rp līmeni, kā? Vienkārši, vērojot RP situācijas un iesakot spēlētājiem ko un kā vajadzēja darīt, reportu gaitu arī manuprāt es varētu uzlabot, jo ka jau teicu ir pieredze ņemot tos un pildot it kā tas būtu man ikdienas darbs, vēl es varētu uzlabot citu priekšstatu no servera, palīdzot VCT komandai vai INT komandai, jo tur esmu samērā zinošs.

Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus : Jā, es Roberts Z. apzinos savus pienākumus un tā nopietnību veicot savus pienākumus.

Paldies, kad atvēlējāt laiku, jauku dienu ;).

Ja adminēšanas laikā tiks pieļautas kļūdas , jums netiks piešķirta otra iespēja , kas automātiski ir statusa zaudēšana , turpinot spēli , kā servera spēlētājam !

Sveiks Steezij. Esi komunikabls, māki RP. Dodu PAR jo ticu kad spēsi apmācīt cilvēkus, kā arī tavs pieteikums piesaistīja.