Jump to content
Valchhaaa

36 Boys

Recommended Posts

giphy.gif

36 BOYS

Kā Radās 36 BOYS? - 36 BOYS radās palielā pilsētā,kura atradās Vācijā,pilsētiņas nosaukums bija Kiel,jeb Ķīle,iekš šīs pilsētiņas dzivōja Walter vectēvs Arthur,Arthur bija Grupējuma vadītājs,šo grupējumu sauc 36 BOYS kad Arthur palika 70 gadi,Arthur visu atdeva alter,pēc kā Walter turpināja visu nelegālo biznesu,alter pieder arī automašīnu Imports,Walter šo turpināja,jo ļoti cienīga Vectēvu,Walter pašlaik vada Importu,kā arī nelegāli 36 BOYS 

 

Ko Dara 36 BOYS? - 36 BOYS iepērk narkotikas daudumā,kā arī tās pārdod,kā arī iepērk ieročus daudzumā un tos pārdod,36 BOYS zog auto,un visu ko viņi redz,un saprot,ka no tā var nopelnīt.Walters,kā arī viņa grupējums ir ļoti naidīgi,un cenšās likvidēt visus uzņēmumus,nevienam to neuzinot. Walters un viņa nelegālā puse ir ļoti klusa,jo nevēlās lai kāds par to uzzin,tikai nelagālās puses pārstāvji,Walters maksās tik cik vajadzēs,lai likvidētu lielāko daļu no uzņēmumiem.

  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tevis sagaidīju ko vairāk , pirmais iespaids tāds paviršs , bet nu skatīsies ko teiks illegal FMK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Pieslēgties sistēmā

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.