Jump to content
Amerikanis

[Spēles Pārzinis] Amerikanis

Recommended Posts

Pieteikšanās Anketa [Servera Pārzinis]

Tavs Vārds : Linadrds

Vecums : 16 

Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datoru , iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika : Nu godīgi pateikšu, ar manu aktivitāti ir īstenībā ir interesanti, ja nebūšu kādreiz pieejams, tad es nebūšu visu dienu online vai nu būšu gandrīz 12 stundas online. Man kā lietotājam nav jekādas problēmas ar aktivitāti iekš chill.lv lomuspēles servera.

Parādi ar ekrān šāviņu , savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis : Vēlos pieminēt to, ka cenšos paralēli turēt aktīvus divus characterus.

https://imgur.com/a/XxjbfeH

Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles  , kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ) :  Nu mana pieredze gan kā gamemaster, jeb rp skolotājam, gan kā administrācijas biedram citos projektos ir pavisam liela, esmu arī daudzos projektos izmēģinājis šo statusu, beigās atmetot ar roku. Pavisam noteikti vislabākās atmiņas man atrodooties administrācijas sastāvā ir bijušas jau serverī kurā arī rolex ir attēlojis īslaicīgi roleplay.

Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību , sasveicināšanas link : Pavisam noteikti es kā lietotājs nesaskatu pašreiz jēgu veidot sasveicināšanās vēstuli, jo es neēsmu tas labākais un kurtākais drukātājs, vai arī printeris. Ļoti nepatīk man rakstīt garus postus, jo es pilnīgi tajā nesaskatu nekādu jēgu, uzskatu, ka ir jēga visu īsi, saprotoši un skaidri aprakstīt, lai citiem lietotājiem ir laba sapratne par toppikā/postā rakstīto. Varbūt tas, ka man nepadodās rakstīt garus postus varētu būt tāda, kā no manām netik pozitīvajām lietām, bet tas mani pavisam noteikti nespētu mainīt, kā administrācijas biedru. Vispār mani sauc Linards, esmu 16 gadus vecs, dzīvoju Ogrē. Uzskatu, ka laba komunikācija man ar apkārtējiem ir viena no vislabākajām īpašībām, kas spētu man palīdzēt sastrādāties ar jaunajiem lietotājiem iekš šī projekta.

Motivācijas vēstule , kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz sešas rindiņas ) : Pavisam noteikti man nav citu lietotāju, kas mani motivētu un dzītu uz priekšu, lai es kļūtu par spēles pārzini, jeb gamemaster, bet gan es pats. Es manā uzskatā esmu labi spējīgs komunicēt, esmu cilvēks, kurš uzskata, ka sīkumiem ir vērts pievēst uzmanību. Mans mērķis iekš šī projekta ir pēc iespējas ātrāk un effektīvāk tiekties tālāk, lai es būtu spejīgs palīzēt gan netikai sev uzlabot komunikācijas prasmes un visas pārējās prasmes, bet arī citiem lietotājiem ar visvisādām problēmām, sākot no problēmām ar citiem lietotājiem, beidzot līdz pat ar visvisāda veida problemām ar kurām parasti nesastopās lietotāji tik bieži, bet gan daudz retāk. Pavisam noteikti es uzskatu, ka manī ir labs potencionāls lai iegūldīt laiku, gan arī pacietību. Es uzskatu, ka pašreizējie Nelegālo organizāciju FMT līderi manā uztverē nav tie paši labākie un es esmu viens no tiem, kas cer uz šī projekta attīstību un vēlās, lai šis projekts mainās tikai uz labo pusi, nevis uz tieši pretējo. Manā uztverē galvenais nav lietotājus sodīt, bet gan dot tiem iespēju netikai mācīties, bet arī apgūt ko jaunu.

Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus : Pavisam noteikti es apzinos ši statusa nopietnību, kā arī visus riskus tikt atteiktam.

Ja adminēšanas laikā tiks pieļautas kļūdas , jums netiks piešķirta otra iespēja , kas automātiski ir statusa zaudēšana , turpinot spēli , kā servera spēlētājam !

Milzīgs PRET no manis, cik tu man esi rakstijis un ne man vinīgajam liekas, ka tev nav nekādu nervu un nemāki piekāpties. Tu gribi lai viss notiek pēc tavām domām. Tev ir labs Rp un izcilas domas, bet tev ar nerviem kautkas nav kātībā. Esmu dzirdējis un redzējis ka tu saki vienam cilvēkam, ka mēs Administrācija esam "suņi". Nevēlos tādu cilvēku savā komandā. MILZĪGS PRET!!! 
No Thank You Reaction GIF

Edited by Kasparrs
do re mi fa so la si do
  • Like 1
  • Sad 1

31 minutes ago, Kasparrs said:

Milzīgs PRET no manis, cik tu man esi rakstijis un ne man vinīgajam liekas, ka tev nav nekādu nervu un nemāki piekāpties. Tu gribi lai viss notiek pēc tavām domām. Tev ir labs Rp un izcilas domas, bet tev ar nerviem kautkas nav kātībā. Esmu dzirdējis un redzējis ka tu saki vienam cilvēkam, ka mēs Administrācija esam "suņi". Nevēlos tādu cilvēku savā komandā. MILZĪGS PRET!!! 
No Thank You Reaction GIF

Tā vaitad nav? Tādēļ arī piesakos lai varu kautko uzzināt jaunu par administrāciju :D

Došu ANTI, nepatīk tas kā tu visu laiku komentē zem katra topika manās acīs tu krāj postus, kā arī saciji ka tavuprāt nelegālo fmk vadītaji nav tie paši labākie kaut gan nereizi neviens nav sūdzējies par mani kā nelegālo fmk, ja kādam kas šo lasa ir nepaticis kā es vadu palūgšu uzrakstīt man discord froncha#2684 un izrunāsim tas kas tev nepatīk manā vadīšanā lai es varētu tā teikt būt labāks nākotnē.

• Like 2

Došu Pret. Var redzēt ka nebūs spējīgs pa rp parūpēties, kā vēl pats atbild savā Pieteikumā. PRET. 

Seviks Linadrds. Dodu tev milzīgu, jo milzīgu ANTI PRET  !  Tu esi toksiks un mūždien neapmierināts.  Neticu ka spētu mierīgi apmācīt kādu, kas sācis spēlēt roleplay.

Edited by Nilucis
  • Like 1

Sveiks Amerikani, ar nozelu es pazinoju, ka tava kandidatura uz Speles Parzini tiek noraidita.

Ar cienu, Administrators Poseidons

• Like 3

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.