Jump to content
teetuks

[Spēles Pārzinis] teetuks (IG-bandito)

Recommended Posts

logo.png

Pieteikšanās Anketa [Servera Pārzinis]

Tavs Vārds : Nikolass

Vecums : 14 (Pēc 25 dienām 15)

Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datoru , iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika : Nu, aktīvs būšu noteikti, dienā sēžu pie datora 8-10 stundas.

Parādi ar ekrān šāviņu , savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis https://imgur.com/a/95VSWd0

Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles  , kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ) : Spēlēju lomu-spēles serveros jau četrus gadus, tātad no 10 gadu vecuma, esmu gadu gaitā iemācījies visus terminus no galvas, tāpēc nešaubos ka spēšu apmācīt spēlētājus kuriem ir grūtības ar spēles noteikumiem. Visvairāk esmu pieredzējis nelegālajā lomuspēlē, tas ir redzams pēc mana topica nelegālajā sadaļā - PENI Death Squad, tur ir redzams apmēram kā es erpoju, bet tie kas vēl nav satikušies ar mani In-Game, tas vēl pagaidīs. 

Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību , sasveicināšanas link : Sasveicināšanās topic vēl nav uztaisīts, tāpēc mazliet pastāstīšu par sevi - Mans vārds ir Nikolass, man ir 14 gadi, esmu no Kandavas, savas dienas bieži pavadu pie datora, kā vislielākā daļa jauniešu, jo cenšos izvairīties no ''sūdu vārīšanas'', tāpēc arī pavadu laiku pie datora. Esmu cilvēks kam patīk komunicēt ar visiem, neesmu noslēgts savā dabā, esmu jau sapazinies ar dažiem cilvēkiem šajā komūnā.

Motivācijas vēstule , kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz sešas rindiņas ) : Es manuprāt varētu uzlabot dažu spēlētāju lomuspēles līmeni, kuri ir jauni vispār šādā jomā un cenšas saprast kā kas ir jādara. Man arī bija problēmas sākumā, tāpēc nešaubos ka spēšu palīdzēt. Iespējams varētu arī uzraudzīt nelegālo pusi serverī, palīdzēt FMK biedriem, dēļ savas iepriekšējās pieredzes nelegālajā lomu-spēlē. Pats esmu diezgan pieredzējis un spēju palīdzēt ikvienam kam vajadzīga palīdzība. Spēšu aktīvi atbildēt uz reportiem. Neesmu vēl minējis ka ir jau iepriekšēja pieredze vadot nelegālās, esot GM'am un augstāk, tātad esmu arī pieredzējis spēles uzrauga amatā. Manuprāt pat spēšu dabūt dažus cilvēkus serverī, kas spēlēs aktīvi un kvalitatīvi atveidot lomuspēli, jo patreiz šis komūns ir vienīgais kurā vēlos spēlēt, pārējos nav ko darīt, tāpēc izdomāju sākt ko jaunu.

Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus : Jā, apzinos, zinu cik tas ir nopietni un tas nav tik vienkārši kā liekas katram otrajam no malas.

• Like 1

Teikšu par, par dodu ne tāpēc ka Tu esi man draugs, bet gan tāpēc ka zinu Tavu rp līmeni un zinu, ka kā gm’s dosi labumu chill.lv komūnām 

• Like 1

Ielikšu par, iepriekšējajā serverī, kamēr biju administrācijas sastāvā, varēja redzēt cik ļoti centās un izprata visu, jā, bija kritieni, bet bija arī kāpieni uz augšu, un vēl daudz kas labs, domāju, kad iespēja  jādod ir.

• Like 1

Ļoti gribētos tev dot zaļo gaismu, bet šoreiz es būšu PRET , jo es domāju ka esi par jaunu. Sry 
Sloth Reaction GIF

Edited by Kasparrs
do re mi fa
  • Like 1

Sveiks teetuks,neskatoties uz to, ka tev sobrid ir tikai 14 gadi, esmu izlemis dot tev so iespeju pieradit sevi saja statusa un ar prieku pazinot, ka tava kandidatura uz Speles Parzina statusu tiek pienemta uz parbaudes laiku, lai izlemtu, vai tiesam tu esi atbilstos un spejigs shim statusam. 

Ar cienu, Administrators Poseidons

Edited by Poseidons
  • Like 1
  • Sad 1

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.