Jump to content
Keneddy

Keneddy uz Gamemaster?

Recommended Posts

logo.png

•   Izlasi !

Čau MTA.CHILL.LV Lietotāj , šobrīd apmeklē mūsu '' Servera Pārziņa '' statusa paraugu uz tā pieteikšanos !

•  Esi iepazinies ar lielāko daļu administrācijas un izlasījis iekš mūsu servera [F1].
  • Tavs vecums ir atbilstošs tavām zināšanām un spēja pavilkt aktivitāti iekš šī statusa. ( Neietekmējot ārpus spēles lietas! )
  • Šajā mājaslapas vietnē esi jau reģistrējies un iejuties  , vismaz divas (2) nedēļas .
  • WP : Brīdinājuma līmenis nekādā gadījumā nedrīkst tavu profilu pārsniegt par diviem (2) pieļautiem noteikuma pārkāpšanas punktiem.
  • Iekš mūsu servera uz tava izveidotā profila , nedrīkst pārsniegt trīs (3) patiesus no administrācijas iegūtus cietuma arestus .
  • Servera obligātās stundas : 75h

Pieteikšanās Anketa [Servera Pārzinis]

Tavs Vārds :Pēteris

Vecums :18

Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datoru , iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika :Nu pie datora es pavadu dienā 14h dienā, nu un serverī arī 14-15h kur tā. 

Parādi ar ekrān šāviņu , savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis :https://imgur.com/a/mhJLhLw

Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles  , kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ) : Sveiki! Nu nezinu ar ko īsti sākt, nu man pieredze ir tā laba, es jau sāku spēlēt Mta.Chill.Lv tad kad bija atvēries, tad notika man ar Pc problēma, tad nesanāca spēlēt, bet pieredze ir kopumā 2 gadi, protams kā es zinu 80% termiņus, kurus vajag zināt, bet tā viss kārtībā ir. 

Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību , sasveicināšanas link : Nāv vēl, nedaudz vēlāk uztaisīšu. 

Motivācijas vēstule , kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz sešas rindiņas ) :Sveiki, varbūt puse mani pazīst vai nē, bte mans vārds ir Pēteris, sīki pa sevi nestāstīšu, kāpēc es piesakos pa Gamemaster ? Tapēc kā es gribu palīdzēt serverim ar RP, protams nesaku kā neviens nemāk Rp, nē, bet vēlos palīdzēt gan ar report atveršanu, gan apmācīt cilvēkus. protams šobrīd esmu parasts spēlētājs kā visi citi, un vēlos iegūt gandarījumu un pilnveidoties , esmu secinājis, ka spētu palīdzēt citiem cilvēkiem, tieši ar savām RP zināšanām. Saku Godīgi, visus termiņus nezinu, bet to ar laiku iemācīsies,bet galvenos takā zinu, ko vienmer visi pārkāpj. Terminus pārzinu labi,kas ļauj strādāt arī ar citiem spēlētājiem. Esmu Sakarīgs  un ļoti atsaucīgs klausu augstākstāvošos kas ir augstāki pa mani, kā arī esmu pozitīva persona, Bet nekad nenāk pa ļaunu iemācīties ko vairāk!

Paldies jau iepriekš! :) gaidīšu no jums par vai pret. 😉

Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus :Pilnība saprotu! 

Edited by Keneddy

Varēji no sākuma uzrakstīt sasveicināšanos pirms rakstiji šo pieteikumu nevis rakstīt ka vēlak uzrakstīsi... kā arī rakstiji ka nezini visus termiņus no galvas manuprāt tas būtu jazin gamemaster, palikšu neitrāls uz doto brīdi.

Sveiks kennedy, ar prieku paziņoju, ka tu tiec pieņemts par Spēles Uzraugu uz pārbaudes laiku, dodot iespēju pierādīt sevi

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.