Jump to content
LapaTV

LapaTV pieteikums uz Spēļes pārzini! (Jeb GameMaster)

Recommended Posts

logo.png

•   Izlasi !

Čau MTA.CHILL.LV Lietotāj , šobrīd apmeklē mūsu '' Servera Pārziņa '' statusa paraugu uz tā pieteikšanos !

•  Esi iepazinies ar lielāko daļu administrācijas un izlasījis iekš mūsu servera [F1].
  • Tavs vecums ir atbilstošs tavām zināšanām un spēja pavilkt aktivitāti iekš šī statusa. ( Neietekmējot ārpus spēles lietas! )
  • Šajā mājaslapas vietnē esi jau reģistrējies un iejuties  , vismaz divas (2) nedēļas .
  • WP : Brīdinājuma līmenis nekādā gadījumā nedrīkst tavu profilu pārsniegt par diviem (2) pieļautiem noteikuma pārkāpšanas punktiem.
  • Iekš mūsu servera uz tava izveidotā profila , nedrīkst pārsniegt trīs (3) patiesus no administrācijas iegūtus cietuma arestus .
  • Servera obligātās stundas : 75h

Pieteikšanās Anketa [Servera Pārzinis]

Tavs Vārds : Marko

Vecums : 12

Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datoru , iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika : Ļoti ilgi varu spēlet CHILL.lv (apmēram 8 stundas dienā)

Parādi ar ekrān šāviņu , savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis : Piedodiet bet man ScreenShot nesaglabājas *MTA foldera screenshotos*? (Man ir *AJAIL: 1 *
   *JAIL: 1*

Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles  , kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ) : Mana pierede ir liela ar GM! Bet vēl japamācas nedaudz par AD. Un esmu iepazinies ar visiem adminiem šajā serveri neviens mani neienīst.

Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību , sasveicināšanas link : Hmm... varu iedot savu discord: DreamLV#2008

Motivācijas vēstule , kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz sešas rindiņas ) : Es domāju ka tas ir jādara adminiem bet ja man ir jamaina kautkas es mainīšu to kad nebūs cilvēku kas DM,CS visu laiku protams ari RP pats bet citi ari japieskata ;)!

Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus : Jā, es apzinos un apsolu visiem labāko RP!

Ja adminēšanas laikā tiks pieļautas kļūdas , jums netiks piešķirta otra iespēja , kas automātiski ir statusa zaudēšana , turpinot spēli , kā servera spēlētājam !

CERU KA NEBŪS KADS KURŠ MANI APSAUKĀS DĒĻ VECUMA 😐

Posted (edited)

Nu nē paldies, būsi tāds pats kā vislielākā daļa ar 12, sapsihosies par katru vārdu un vēl sāks visus jailot, nepārliecinoši.

Edited by teetuks
  • Like 2

Posted (edited)
1 hour ago, LapaTV said:

piedod bet cilvēki atščiras vismaz es.

"Atšķirās."

Un lūdzu nomaini to pretīgo "profila" bildi. 

Edited by AndyCannabis
  • Like 1

Tu kā cilvēks iekš roleplay esi normāls, raksti normāli, rpo normāli, bet kad jāraksta šeit, iet kaut kāda mērce. Nu diemžēl no manis būs PRET, pamācies vēl un neraksti liekas lietas.

• Like 2

Man liekas ka tu ilgāku laiku esi pavadijis nokopējot un iekopējot pieteikuma paraugu nekā aizpildot to... Rupji sakot pieteikums ir sviests, sasveicināšanās vēstule tev nav, motivācijas vēstule skaidri un gaiši bija teikts vismaz 6 rindiņas bet viss ko es redzu ir 1 rindiņa, ja tev nav pietiekoši liels gribasspēks uzrakstīt to sasveicināšanās vestuli un motivācijas vēstuli manuprāt šī nav tā vieta kur tev būtu jābūt par gamemaster, viens liels ANTI.

• Like 2

4 hours ago, LapaTV said:

piedod bet cilvēki atščiras vismaz es.

Ja tu atšķiries no pārējiem 12 gadniekiem, tad kāpēc centies kautko pierādīt pretēji bet gaidīt kamēr cilvēki VISI izsaka par tevi domas topicā.

Ar nožēlu es paziņoju, ka tava kandidatūra uz Spēles Pārziņa amatu ir noraidīta.

1.Pārāk Jauns lai uzņemtos atbildību šādā statusā.

2.Nemaz nebiji pacenties ar savu topiku un nespēji uzrakstīt nevienā punktā vairāk par 3 rindiņam.

3.Ļoti nepārliecinoši.

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.