Jump to content
BigMarkuss

Gamasters BigMarkuss

Recommended Posts

Tavs Vārds : Markuss

 

Vecums : 17

 

Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datoru , iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika : Sēžot pie datora es sēžu pie datora un jauki pavadu savu brīvo laiku iekš mta.chill.lv servera. Konkrēti dienā apmēram pavadu no 2-8h.

 

Parādi ar ekrān šāviņu , savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis : https://prnt.sc/tm0rjs     https://prnt.sc/tm0s3j

 

Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles  , kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ) :  Šinī serverī esmu spēlējis 2 dienas un esmu pamanījis to, ka pagaidu gamasteri tiešām neprot roleplayu. Varu iemest dažus piemērus , bet es nevēlos saukt vārda , tādēļ es uzrakstīšu. Tātad notika pakaļdzīšanās un tās laikā persona iebrauca ar moci stāba uz apmēram 100kmh un tās rp bija  https://prnt.sc/tm0ugj    https://prnt.sc/tm0tvk. Nākošā situācija notika ar lspd darbinieku , kurš sāka bēgt un palecās , tādējādi nozemējās sienā ar apmēram 150kmh. Lūk , šis jaunēklis arī ir gamasters https://prnt.sc/tm0v0q. Tā jau viss ir čotka , tikai pagaidām gamasteru līmenis ir pārāk mazs, tādēļ pieteicos es , kurš ir diezgan zinošs un ar pieredzīti.

 

Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību , sasveicināšanas link : Tātad sasveicināšānas man nav , bet es ātri uzrakstīšu par sevi. Tātad mani sauc Markuss , man ir 17 gadi un es nodarbojos ar volejbolu. Tā, kā ir corona un nekas nenotiek , man ir ļoti daudz brīvais laiks , kuru es pavadu sēžot pie datora vai ejot ārā ar draugiem. Esmu spēlējis dažādos roleplay serveros sākot ar 2015 gadu. Protams esmu bijis diezgan liels lowaks sākuma , bet šobrīd vērtēju savas roleplay prasmes apmēram 9,5/10. Protams arī zinu noteikumus , kā nekā gamasteram tas būtu jazin.

 

Motivācijas vēstule , kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz sešas rindiņas ) : Tātad , es piesakos šeit , tāpēc kā šobrīd gamasteru situācija ir diezgan kritiska. Es kā diezgan labs roleplay spēlētājs , spēju atveidot un iemācīt citiem spēlētjiem roleplay būtību un prasmes.  Man patīk palīdzēt citiem un protams pamācīt dažādas lietas. Roleplay esmu spēlējis  no 2015.gada , bet protams nejau tā kād es sāku 2015 , tad arī vēl tagad spēlēju. Es spēlēju ar pauzītēm. Esmu bijis gamasters citos mēnešniekos , man tur ļoti labi viss padevās un nebija no citiem sliktas atsauksmes par mani. Es domāju ka noteikti serverī es uzlabotu roleplay līmeni un arī uzreiz būtu skaistāks skats uz jaunajiem spēlētājiem , kuriem es iemācītu roleplay pamatu un visu pārējo. Es domāju, ka es noteikti arī ātri dabūtu paaugstinājumu , jo es pierādītu sevi no labās puses.

 

Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus : Jā , es to apzinos. Es arī piekrītu visiem nosacījumiem un vēlos palīdzēt citiem. Vēlos arī uzlabot roleplay līmeni šajā komūnā.

Edited by BigMarkuss
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

ANTI,tas ko esmu redzējis... izskatās ka patīk rupji sakot ''dirsties'' neesmu liels fans šādiem cilvēkiem tādēļ būs anti.

Edited by Froncha
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Džeks ar galvu uz pleciem, zin ko dara, rekomendēju!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pārlasot jūsu pieteikumu man radās priekštats par jums, ka jūs esat diezgan augstās domās par sevi. Lai arī cik rupš jūs būtu, bet jums ir jau kautkāda taisnība. Es esmu par jums, tāpēc ka vēlos redzēt vai tiešam esat tik "labs" kā jūs sakāt.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šoreiz laikam PRET būšu. RolePlay prasmes tev ir gandriz izcilas cik esmu redzējis. Bet problēma ir kad jāmaina attieksmi. Mazliet izmainīsies nākam reiz došu par(Ja izlemsi vel pieteikties).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misha Shakuriks dod rec, maak rp, pashi esat uzsaakushi negatiivo diskusiju, ja jau toxisks vinsh ir. galva uz pleciem ir, odneskaja van lav

  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izskatot tavu kandidatūru uz Spēles Pārziņa statusu, esmu izlēmis tevi pieņemt uz Pārbaudes Laiku.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Diskusija ir slēgta!

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.