Jump to content

Recommended Posts

Pieteikšanās Anketa [Servera Pārzinis]

Tavs Vārds : Lauris

Vecums : 17

Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datora , iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika : Spēju pavadīt dienā aptuveni 10 stundas, kas liecina, ka esmu aktīvs.

Parādi ar ekrān šāviņu , savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis : https://prnt.sc/tm02at , uzskatu, ka šis cietumsods ir galīgi nepatiess, jo pa lidlauku testējām PD mašīnas handlingus , bet nu,kā ir tā ir.

Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles  , kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ) : Šajā serverī nav diži liela, bet pašlaik strādāju par policistu un izcilu tieku galā ar savu darbu, pat paliek daudz brīvā laika pāri.

Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību , sasveicināšanas link : Domāju nav diži liela jēga to sasveicināšanos rakstīt, tādēļ uzrakstīšu te nedaudz par sevi. -- Esmu 17 gadus jauns zēns, vārdā Lauris. Dzīvoju Jēkabpilī un nodarbojos ar volejbolu, braucu uz sacensībām un regulāri apmeklēju treniņus. Ar datorspēlēm aizraujos kopš 10 gadu vecuma, kad ieguvu savu pirmo datoru. MTA sāku spēlēt aptuveni 11-12 gados,kad RP serveri kļuva populārāki. Līdz ar to ir iekrājusies pieredze par roleplayu.

Motivācijas vēstule , kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz sešas rindiņas ) : Šobrīd esmu parasts spēlētājs kā visi citi, un vēlos iegūt gandarījumu un pilnveidoties , esmu secinājis, ka spētu efektīvāk palīdzēt citiem cilvēkiem, tieši ar savām RP zināšanām. Līdzšinējās darbības veltīju terminu apgūšanai un centos sīki un smalki izprast tos.Esmu radošs un ar augstu atbildības sajūtu, taču praktiskajā darbībā paļaujos uz saviem instinktiem.Savas RP zināšanas apguvu patstāvīgi. Terminus pārzinu teicami,kas ļauj strādāt arī ar citiem spēlētājiem.Esmu komunikabls un ļoti atsaucīgs , kā arī pozitīva persona.Spēju ātri pielāgoties jaunām situācijām un esmu gatavs apgūt visas nepieciešamās iemaņas un zināšanas,lai veiksmīgi pildītu gamemaster'a pienākumus.

Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus : Pilnībā!

Edited by Melnais
  • Like 1

REC, sakarīgs pieteikums un esmu saskāries ar rp spēlē, ir labs.

• Like 2

+rep , es domāju ka šis ir diezgan sakarīgs spēlētājs. Esmu rpojis ar viņu serverī , diezgan labs rp.

• Like 2

Nu nav pat kā piekasīties. Esmu redzējis tavu rp kurš ir pēc manām domām diezan labs, tava aktivitāte iekš servera ir liela un liecies diezan sakarīs džeks. Es esmu PAR 
Proud Of You Yes GIF

• Like 1

Es teikšu arī PAR, sakarīgs un arī aktīvs. RolePlay prasmes arī ir diezgan labas.

• Like 1

Sveiks, Melnais, apskatot citu spēlētāju izvirzītās domas par tevi kā Servera Pārzini, esmu nolēmis tevi pieņemt šajā statusā, sazinies ar mani In Game lai saņemtu savu iegūto statusu.

Ar Cieņu Administrātors Poseidons

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.