Jump to content

Recommended Posts

Tavs Vārds : Lauris 

Vecums : 16

Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datoru , iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika : pavadu daudz laiku ārā ar draugiem vai ari makšķerējot bet datoram atradīšu laiku. Vienmēr. 

Parādi ar ekrān šāviņu , savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis :N/A iepriekšējā sezonā personāžam bija 120h

Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles  , kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ) : lomuspeli spēlēju jau 2 gadus zinu visus RP notikumus kā arī māku apmācīt spēlētājus un tiem paskaidrot ko var un ko nē. 

Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību , sasveicināšanas link :nav man links bet...pavadu daudz laiku ara vai ari klausoties mūziku bet priekš datora laiks vienmer būs 

Motivācijas vēstule , kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz sešas rindiņas ) : Tātad spēlēju jau šo serveri  labu laiku redzu kā tas aug un attīstās domāju kad ar manu palīdzību varu viņu palīdzēt uzlabot un paplašināt ar domam un idejām un ka ari palīdzēt administrācijai lai viņiem nav jaņemam ar citiem spēlētājiem bet lai  ir laiks darīt svarīgākas lietas.Domaju kad varu ari paplašināt spēlētāj skaitu un jauniem spēlētājiem pamacit rp lai nav ta kad sāk pārkāpt rp noteikumus kā ari viņiem dot informāciju ja kaut ko nesaprot rpē gaitā.Pārzinu visas GM komandas taka nebūs problēmām palīdzēt administrācijai būšu atsaucīgs jebkurā brīdī un meiginašu palīdzēt cik vien varu arī spēlētājiem. 

Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus : Jā

Liels ANTI, pieteikums kā tāds ir ļoti pavirši uzrakstīts kā arī īsti neko neesi pastāstijis par sevi, tā vietā lai investētu desmit minūtes no sava laika uzrakstot sasveicināšanās topiku tu esi tik pat kā izlaidis vesalu punktu no pieteikuma, kurā mes uzzinātu par tevi un kāds tu īsti esi, kā arī kā gamemaster tev būtu jāparāda izcils roleplay iekš spēlē, iepriekšējā sezonā tu to nepierādiji, vienu brīdi tu biji policists, izslēdzi duty un savu algu notrieci sporta auto ar kuru tu pa pilsētu lidoji, vai policists dzīve brauktu garām savam darbam uz 200km/h ? nē. Ar savu policista lomu tu īsti nevarēji pierādīt ka esi labs lomuspēlētājs, varbūt roleplay tu izproti bet vai manuprāt tu esi cienīgs iegūt gamemaster? nē.

Parasti nevēlos dot otru iespēju cilvēkiem kas jau vienreiz ir bijuši šai statusā un to pazaudējuši, tādēļ arī nevēlējos lai KlameX iegūst gamemaster, viņš ieguva un to tik pat ātri pazaudēja kā iepriekšējo reizi, jūs abi esat divi atšķirīgi cilvēki bet pec tā ko es esmu redzējis iekš spēlē es tev neuzticētu apmācīt iesācēju, gamemaster roleplay prasmēm jabūt labākām nekā parastam player, tavas roleplay prasmes ir average, ja tu investēji šoreiz tās pāris minūtes lai šo izlasītu, paldies.

1 hour ago, Froncha said:

Liels ANTI, pieteikums kā tāds ir ļoti pavirši uzrakstīts kā arī īsti neko neesi pastāstijis par sevi, tā vietā lai investētu desmit minūtes no sava laika uzrakstot sasveicināšanās topiku tu esi tik pat kā izlaidis vesalu punktu no pieteikuma, kurā mes uzzinātu par tevi un kāds tu īsti esi, kā arī kā gamemaster tev būtu jāparāda izcils roleplay iekš spēlē, iepriekšējā sezonā tu to nepierādiji, vienu brīdi tu biji policists, izslēdzi duty un savu algu notrieci sporta auto ar kuru tu pa pilsētu lidoji, vai policists dzīve brauktu garām savam darbam uz 200km/h ? nē. Ar savu policista lomu tu īsti nevarēji pierādīt ka esi labs lomuspēlētājs, varbūt roleplay tu izproti bet vai manuprāt tu esi cienīgs iegūt gamemaster? nē.

Parasti nevēlos dot otru iespēju cilvēkiem kas jau vienreiz ir bijuši šai statusā un to pazaudējuši, tādēļ arī nevēlējos lai KlameX iegūst gamemaster, viņš ieguva un to tik pat ātri pazaudēja kā iepriekšējo reizi, jūs abi esat divi atšķirīgi cilvēki bet pec tā ko es esmu redzējis iekš spēlē es tev neuzticētu apmācīt iesācēju, gamemaster roleplay prasmēm jabūt labākām nekā parastam player, tavas roleplay prasmes ir average, ja tu investēji šoreiz tās pāris minūtes lai šo izlasītu, paldies.

Njam, viss skaidrs ar par tavu rakstīto. 

Sveiks, izlasot tavu topiku lai kandidetu uz Speles Parzina amatu, esmu nolemis to noraidit,  iemesli ir sekojosi:

1.Pieteikums pavirsi un uz atru roku uzrakstits

2.gramatika ir slikta un esmu parliecinats uz 80%, ka par vecumu ir melots. 

3.sasveicinasanas nav uzrakstita

4.ir redzams, ka tev ir vienalga, iegusi vai neigusi so amatu. 

TC

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.