Jump to content

Recommended Posts

928896673_lejupielde.png.0ea32b2f09c5641c7192fa919ebf14e1.png

West Coast Crips ir ielas banda, kura tika dibināta Los Santos 1969 gadā. Bandu nodibināja Raymond Washington un Stanley Williams. West Coast Crips astoņdesmitajos gados bija viena no vislielākajām ielas bandām un viena no visvardarbīgākajām. Pēc vairākiem gadiem, bija vairāki Crips rajoni, bet West Coast Crips bija vislielākais. Kamēr banda vadīja ielas, tajai radās daudz konkurentu, kuri vēlējās kļūt tik pat lieli kā West Coast Crips. Deviņdesmitajos gados West Coast Crips sāka brukt nost, jo tajai radās konkurenti, kā Bloods, United Blood Nation, Pirus, Piru Street Boys, Surenos, Latin Kings, People Nation, Netas, Tree Top Pirus un Avenue Piru Gang. Daži Crips seti sāka karot ar West Coast Crips un tā ielas banda tika pilnībā iznīcināta. Tagad viena no Crips pēcnācējām, Ella Johnson vēlās atjaunot West Coast Crips

Ar ko nodarbojās West Coast Crips.

Cilvēku nogalināšanu

Automašīnu zagšanu

Cilvēku naudas izspiešanu

Narkotiku/ieroču izplatīšanu.

((OOC informācija))

Pievienojoties frakcijai, tu automātiski piekrīti CK, FPK, PK.

• Like 3

Izlasot šo topiku man galvā ienāk frāze ''īsi un kodolīgi'' neesmu liels fans pārspilēšanai ar rakstīšanu lielos daudzumos, perfekts, topika izmērs šai frakcijai, protams vēlešos vēl un ar katru screenshot redzēšu vairāk un vairāk, neteikšu ka topiks ir perfekts bet izmēram būtu jābūt šādam, sazinies ar mani IG (in-game) par F3 izsniegšanu, gaidu no tevis screenshotus ar roleplay no šīs frakcijas, pirmiem screenshotiem jābūt iesūtītiem četru dienu laikā kopš F3 izsniegšanas.

• Like 3

Nu tāds nu īsti nav crips roleplay, bet nu ieteiktu vairāk paskatīties kā īsti ir jāattēlo afro-amerikāņu roleplay, par naudu, bandām etc. bet par topicu respect, gan jau ka vēlāk tiksies.

• Like 1

Screeni ir pretīgi, tikai vieni vienīgi uzi un apšaudes. Kā tādam f3 kā jums var dot kautko?! 

Tak uzlabojot ss'u kvalitāti, kā arī pašu RP un tad domājat tālāk.

• Like 2

Labi pie screenshotiem es piestrādāšu, taču cilvēk ar lielo muti. Kur tu šajos screenos redzi kaut vienu apšaudi ? Palūgšu daudz gudri nerunāt un doties taisni ! 

6 hours ago, Nilucis said:

Labi pie screenshotiem es piestrādāšu, taču cilvēk ar lielo muti. Kur tu šajos screenos redzi kaut vienu apšaudi ? Palūgšu daudz gudri nerunāt un doties taisni ! 

Xdddd **NEATZĪTS ERPERIS** 

Es esmu redzējis tikai lowaku toppikos, kur liek iekšā pasīvo roleplay (narkotiku pārdošanu pasīvi, marihuānas audzēšanu, metamfetamīna shake & bake veidošanu uc.) To parasti sūta administrātoriem privāti.

Toppikā labāk ieposto tikai rajona erpāciju.

Edited by Amerikanis

2 hours ago, teetuks said:

@Nilucis neklausies vinu vins lowaks!!!! Tupini darit ja, krakedu neviens neklausas, neesi tas kas klausas, ja.

Jā, neklausies mani. :)

LZ2Nj0o.png

Pamanot šīs lietas man vēzis piemetās.

Taču cmon, kāda cilvēku nogalināšana, kada ieroču izplatīšana, kāda naudas izspiešana, kāda automašīnu zagšana?! 

Kāds vel CK FPK un PK? Tak CK FPK un PK ir primitīvas lietas LOL 

Edited by Amerikanis