Jump to content
come closer

MacBain's County Farm

Recommended Posts

 

Farm.thumb.jpg.3827db98a2d71061a713b50168fe56ca.jpg

Par Mums!

Viss aizsākās ar Bill MacBain ,kurš piedzima 1988. gada 26. aprīlī fermeru ģimenē Kolorādo štatā . Bill jau sāka barot trušus vecāku sēta 7 gadu vecumā,bet uz skolu Bill nelaida ,jo vecāki nespēja maksāt par Bill skološanu,viņu apmācija tēvs.Pēc gada jau tēvs mācija rīkoties ar traktoru Mtz-50. Bill ļoti ātri iemācijās to vadīt pēc kā sāka vadāt ūdeni uz kartupeļu laukiem un aplēja tos. Tā Bill turpināja strādāt pie vecākiem līdz 18 gadu vecumam.Pienāca astoņpadsmitā dzimšanas dienas un pie Bill pienāca māte ar tēvu un teica ,ka viņi vairs nespēj veikt darbus sētā un domā to pārdot, Bill tur neko nevarēja darīt un ferma tika pārdota. Pēc kā māte ar tēvu iedeva 20000$ un teica ,lai dodas  skoloties uz kādu citu vietu, BIll izvēlējās doties uz Los Santos pēc kā nolēma ,ka neskolosies ,bet nopirks savu fermu un sāks pats darboties savā fermā audzējot dažādus augus,mājlopus drīz pēc laika jau arī iegādājās pirmo tehniku un sāka apstrādāt laukus. Bill Bija ļoti laimīgs un turpina darboties savā sēta vel līdz pat šaj dienai.

Bill visvairāk patīk ņēmties ar augiem. Viņam istabā ir viss nokrauts ar augiem, tos viņš uzpassē katru brīdi ,kad ieiet savā istabā.  Bill pārsvarā audzē augus ,bet viņam pieder arī 2 aitas ,no kurām pats taisa paklājus un pārdod tos Los Santos iedzīvotājiem tas ir viens no galvenajiem Bill ienākumiem. Kā arī pārdod skolām augļus,dārzeņus ,kas ir velviens ienākums fermai. Bill arī ik pa kādam brīdim dodas ceļojumos ,lai atvestu kādu eksotisku augu no citām zemēm un sāktu pavairot to savā fermā.

Saziņai!

Īpašnieks(Bill MacBain)-795082

Atrodamies!

Adrese: Flint Range

**Atrašanās vietas foto**

Vieta.thumb.png.135027ade24d5e045d1efef439844347.png

 

Edited by come closer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izskatās labi , tā tik turpināt , vēlos redzēt kur šis viss nonāks un līdz kam aizies.

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Pieslēgties sistēmā

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.