Jump to content

Recommended Posts

Tavs Vārds Kristers

Tavs Vecums 14

Cik daudz laika tu spēsi veltīt serverī : Serverī spēšu dot tiešām daudz laika , tas ir apmēram 5 stundas dienā . Par cik šī ir vienīgā spēle/serveris ko es spēlēju , ieslēdzot datoru eju iekšā Chill.lv , lai pavadītu laiku forši erpojot un izspalīdzēt cilvēkiem ( kā jau LSPD ) . Aktivitāte man būs milzīga ! 

Parādi ekrān šāviņu , savu ./history ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis https://imgur.com/RgnbTz2

Pieredze kā ^Servera Pārzinis^ Varbūt vecākie Administratori iekš Chill.lv atcerās manas prasmes un attieksmi ( pirms neizraku sev bedri ) . Mta spēlēju jau kādu laiciņu , ja nemaldos iet jau 3 gads , esmu ar to ļoti aizrāvies . Dažādos komūnos esmu bijis GameMasters/Admins , bet tie pārsvarā bija mēnešnieki . Kā GameMasters , pārzinu visas kommandas , terminus . Kā arī esmu apmācījis cilvēkus , kā piemēram : terminus , rp skaidrojums un pārējās sava veida problēmas esmu pieradis risināt . Domāju problēmas ar to nebūs. 

Mana pieredze " Lomu spēles " Atveidā : Kā jau varbūt daudzi zin esmu erpojis nelegālās , un pašlaik esmu LSPD kurā man patīk erpot un strādāt . RolePlay prasmes godīgi sakot man ir  labas . Erpojot , strādājot un attistoties iegūstot jaunas zināšanas komūnos esmu pavadījis krietnu laiku , tas ir apmēram 1000 stundas iekš dažādos serveros . Pirmajā komūnā man History bija drausmīgs , līdz ko es sāku saprast RolePlay iekšieni , terminus . Kad biju jauniņais serverī admini man mēģināja 2 stundas ieskaidrot servera iekšieni , bez viņiem es veljoprojām būtu tupaks . Kā arī bez Rolexa, poseidona es nezinātu GM kommandas . " Iekš Roleplay tu attēlo īzsta cilvēka dzīvi " ( admina teiktais )

Sasveicināšanās :

Sveiki ! Mani sauc Kristers , šogad pabeidzu 8 klasi , par ko esmu bēdīgs , jo nākamajā gadā mani gaida Eksāmeni . Dzīvoju un mācos es Dobelē . No 11 gadu vecuma esmu kā datortārps kam patīk spēlēt visādas Datorspēles . Tagad 15 gadu vecumā nesen noliku tiesības uz rolleri un tagad dodu ručkā ar 125 kubīgu Aprillia . Vienmēr ar tēti runājām kad vajag man nopirkt datoru uz ko mācīties , bet man domas gāja tikai uz spēlītem nevis uz mācībām . Kad tētis nopirka man Datoru sāku spēlēt Counter Strik 1.6 , ar ko visiem bērnība sākās :) . Tad sāku spēlet Tanciņus un visādas spēlītes . Kad man draugs uzjautāja ielādēt Gta es ielādēju viņu no krievu saitiem un uzsitu PC vīrusu . Tad man palika bail to lādēt iekšā , bet vēlāk ielādēju un sāku spēlēt . Draugs teica lai nāku uz šajiem serveriem spēlēt , bet man negribējās , līdz ielādēju un sāku spēlet .

Mta RolePlay spēlēju jau 3gadu un tas vel nav apnicis .

Par serveri uzzinaju nesen , kad ieraudzīju serveros : Mta Chill.lv uzreiz gāju iekšā :D

Motivācijas kādēļ tieši tu un ko tu tavuprāt spētu uzlabot serverim : 

Protams sākšu ar to kad serverim vienozīmīgi došu lielu aktivitāti , lai spētu cilvēkiem palīdzēt nesaprašanās , vai kādās sava veida problēmās . Serverim došu visu savu sirdi , tā teikt savu attieksmi . Cilvēku neatstāšu bez neatrisinātas problēmas , mēģināšu darīt visu ko vien spēju lietas labā . Kā arī esmu novērojis to kad Adminiem ir pietiekami daudz darba , kā arī viņi grib pavadīt laiku runājot IC , domāju tiem palīdzēt . Kā piemēram Adam Miller , jeb kasparam ir jāforsē mašinas + jāņem reporti , domāju kad varu ar to štelli mazliet piepalīdzēt 

☆ Administratori,GameMasteri,owneri☆

Spēlētāji

•Izsakam Viedokli par Statusa Atgriešan•

• Thanks 1

Lai iet tas PAR RP Pārziņus, vajag un domāju ka būsi atbilstošs 

Posted (edited)

Došu PAR. Esmu ar tevi erpojis un zinu, ka spēsi pildīt uzdevumu.

Edited by ᄊノレキ丂/forcedrop.gg

Posted (edited)

esmu erpojis ar šo jaunietu, un došu PAR, jo rp pārziņus vajag, un domāju ka ir spējīgs pidlīt pienākumus kā rp pārzinis, saku ka šim jaunietin jādod otrā iespēja

Edited by Sundžins

Nu hujzin īsti, baigi nezinu par šito piparu, bet esmu runājis DC diezgan sakarīgs, bet vēlos lai iedod iespēju mazajam piparam. PAR

Ne nu pārlasiju visu un liekas ka esi piemerots. Redzu tavu aktivitāti serverī un domaju ka tu būtu piemērots RP Skolotājs. Es PAR

Pirmajā reizē kad dabūji GM pats sevi noraki, ieraki. Personīgi nedotu tev otro iespēju. ANTI

Posted (edited)

Aplūkojot šo pieteikumu uz Servera Pārziņa , varu visas administrācijas vārdā teikt , kad tu @KlameX tiec pieņemts uz pārbaudes laiku iekš CHILL Komandas un pierādīt sevi no gaišās puses .

|| Patīk tava gramatika , priekš 14 gadus jauna cilvēka || Iesācējs , komanda jaizmanto un jaizvērtē ( ./ah ) || Kandidāts uz Legālo FMK.

P.S. - Sazinies ar mums serverī .

Edited by roleks

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.