Jump to content
come closer

[Servera pārzinis] Come closer

Recommended Posts

Izveidots (edited)

Pieteikšanās Anketa [Servera Pārzinis]

Tavs Vārds :Raivo

Vecums :16

Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datoru , iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika :Ļoti ieinteresēja serveris ,kā arī netaisos to beigt spēlēt,aptuveni 6h dienā esmu serverī, atkarīgs kura nedēļas diena. Datoram veltu pusi savas dienas laika, otra puse dienas vairāk darbiem, dažreiz sanāk ta ,ka netieku pie datora ,jo ir daudz jāstrādā vai kaut kas jāpaveic.

Parādi ar ekrān šāviņu , savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis :

http://prntscr.com/tevd6w      http://prntscr.com/tevdlp

Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles  , kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ) : Nevienu reizi diemžel neesmu bijis ne gamemasters, ne admins ,bet kādreiz pienāk pirmā reize. Māku vidēji erpot, zinu roleplay noteikumus ,kā arī visu ,kas saistīts ar roleplay.Visbiežāk atveidoju mehāniķa lomu ,jo tā man patīk vislabāk (Kaitina Nelegālās ;/)

Motivācijas vēstule , kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz sešas rindiņas ) :Kā jau minēju esmu ļoti ieinteresēts kā ir būt adminam,gamemasteram utt. kā arī ,protams, vēlos palīdzēt roleplayeriem,uzturēt kārtību serverī,kā ari pamācīt kādu iesācēju ar roleplay pamatiem. Risināt kādus konfliktus starp spēlētājiem, izteikt savu viedokli kā arī novērst roleplay bojātājus. Esmu pavadījis iekš roleplay diezgan daudz laika (Gan GTAV ,gan GTA:SA) Esmu ievērojis ,ka serverim trūkst uzraugu un kādēļ viens no tiem nevarētu būt es? P.S ceru uz to labāko

Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus :Protams, tas ir atbildīgs darbs.

Edited by come closer

Aplūkojot šo pieteikumu uz Servera Pārziņa , varu visas administrācijas vārdā teikt , kad tu @come closer  tiec pieņemts uz pārbaudes laiku iekš CHILL Komandas un pierādīt sevi no gaišās puses .

|| Jauzlabo nedaudz gramatika || Iesācējs , komanda jaizmanto un jaizvērtē ( ./ah ) || Kandidāts uz Privāto FMK.

P.S. - Sazineis ar mums serverī .

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.