Jump to content
KlameX :)

бригада 17

Recommended Posts

Izveidots (edited)

*********************************************************************************************************************************

1668823323_unknown(2).png.806c374aa0a3ec165f91674733a11857.png

 

бригада 17

Mafija kas aizsākusies 1998 Gadā , bet neviens par to nezināja . Aizsākusies ir no trīs brāļiem , kas nodarbojās ar narkotikām un ieroču preču pārdošanu . Šī Mafija bija Rajonu turētāji , iebraucēji ārā praktiski netika . Mafija kas ir Abruņota , nebaidās no nāves . No šīs mafijas labu attieksmi varēja negaidīt . Narkotikas pārdod viņi baros , vai savā rajonā . Mafija , kas tīrīja ielas , nebaidījās no citām bandām , tās praktiski iznīcināja un devās tālāk , nevienam nezinot par to . Sastopami ir nēsājot bandanas , maskas . Brāļi neuzauga kā narkomāni , bet viņi izvēlējās tādu ceļu , tādēļ viņi tagad nodarbojās ar lietām kas daudziem nepatīk .  Lai vai kā viņi izsturējās pret cilvēkiem , viņi bandas mužikus cienīja un mīlēja , ja tiek ievainots kāds no viņiem , tiek ievainoti pārējie kas ievainoja viņu .  Mafija kas nēsā platas , lielas drēbes . Karstā laikā tie velk siltās jakas . Melnādainie kuri ir Rasisti , neciena Baltos cilvēkus .

 

Brāļi kuri nebaidās ne no kā , mentiem , zagļiem vai kādiem sliktiem cilvēkiem , tāpat viņi gulēs :

latest?cb=20090708055923

 Par kāda nāvi viņi nedomā , viņi mierīgi dodas tālāk .  Ja nenogāzīs viens brālis , nogāzīs visi pārējie locekļi . Mafija vienmēr būs gatava visam . Mafija vienmēr nēsā līdz ieročus , narkotikas . Mafija braukā ar BMW , AUDI , MERCEDES veida auto . Dodas reidos , apzog mājas , viss kas ienāk prātā par nelegālām lietām , to viņi dara .  Nākuši no mazas pilsētas , bērnībā staigāja kopā , velkāja platas drēbes , nerunāja ar nevienu . Dēvēja viņus par klusajiem autistiem . Līdz viņi pieaauga un parādīja viņu īzsto vietu . Brāļi nav redzējuši mīlestību , nav guvuši mātes mīlestību . Slikta rakstura Melnādainie , kuri nezinot kāds esi  izvilks metālu un raidīs lodi .

maxresdefault.jpg

Mafija vissvairāk nodarbojas ar auto zagšanu , to iesākuši darīt auto zādzību laikā , kad cilvēki zog auto . Savu rajonu viņi aizsargā kā savas mājas , iebraucēji var izdzīvot , bet izskriet . Auto tiek nozagts , apzagts . 

41512-1350480535-gallery26.jpg

Ja redzi rajonu ar cilvēkiem zaļās / melnās / sarkanās bandanās ? Brauc prom , nelien tur , iebrauksi paliksi bez naudas , un dzīvības .

Cieni mūs , mēs necienīsim jūs :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by KlameX :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Diskusija ir slēgta!

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.