Jump to content
Rexx

Wii [Servera Pārzinis]

Recommended Posts

Tavs Vārds : Renārs

Vecums : 15

Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datoru , iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika : Gandrīz esmu vis laik aktīvs Iekš Discord Jeb Iekš Spēles!

Parādi ar ekrān šāviņu , savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis 

WeedBoy cietumsods bija nepaties - History http://prntscr.com/t9bbxp
Stats - http://prntscr.com/t9bc8q

Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles  , kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ) :  Ir bijusi, esmu bijis vairākos serveros gamemaster vai admins, bet viņi ātri viens aizvērās, vai arī ir Mēnešhnieki 

Motivācijas vēstule , kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz sešas rindiņas ) : Servera labā, būdams GameMaster's es spēšu uzturēt kārtību starp spēlētājiem, noteikumu pārkāpējiem, attiecīgi arī sodīt vainīgos vai izteikt savu profesionālo viedokli kad rodas kādas konflikta situācijas starp spēlētājiem, spēšu arī apmācīt roleplay pamatus, kas būtu termini un elementārā /me un /do komandas pielietošana roleplay situācijās, spēšu izteikt savu profesionālo viedokli dažādās savādākās situācijās kas ir vairāk iesaistīta personāžā un tā attīstībā. Ja spēlētājam ir tāda vēlme, es viņu varēšu arī ievest pašā ''personāža pasaulē'', apspriest šo tēmu - viņa vēlamo personāžu un kopā izsecināt kā var veikt labāku personāža attīstību kopumā. Daudzi spēlētāji nemaz nedomā par šo te ''personāža pasauli'' un viņiem primārais ir citas lietas nevis pati attīstība, savukārt ir arī cilvēki kas vienkārši to nepieprot, BET vēlētos izprast, iemācīties. Es viņiem spēšu palīdzēt šajā jautājumā. Es esmu tāds cilvēks, kas labprāt palīdzētu cilvēkam iemācīties roleplay, /ja viņam ir interese to darīt/, man piemēram, nepatiktu strādāt ar cilvēku kas neizrāda jebkādu iniciatīvu vai interesi pret to, ko es daru un pret to, kas viņam būtu jāzina. Es arī ārpus GameMaster amata bieži vien palīdzu cilvēkiem ar ieteikumiem, labojumiem, iesaku ko labāk darīt un ko labāk nedarīt, ko darīt pareizāk nekā šobrīd tas tiek izdarīts.

Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus : Jā, Apzinos!

Edited by Rubīns

Aplūkojot šo pieteikumu uz Servera Pārziņa , varu visas administrācijas vārdā teikt , kad tu @Rubīns tiec pieņemts uz pārbaudes laiku iekš CHILL Komandas un pierādīt sevi no gaišās puses .

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.