Jump to content
bettergethigh

[Re-Gamemaster] bettergethigh

Recommended Posts

Tavs Vārds : Maikls

Vecums : 18

Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datoru , iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika : Nu pie datora tagad sanāk pasēdēt nedaudz mazāk, kā jau paši saprotat vasara un stuff, bet nesen biju pārdevis savu pc, tapēc tagad nekas cits neatliek ka sedet pie vecā, dienā pavadu apmēram 2-6hr pie datora, lielāka daļa tiek pavadīta iekš MTA.

Parādi ar ekrān šāviņu , savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis : Kā jau iepriekš teicu esmu tīrāks par tīru. :)

Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles  , kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ) : Pašu sanīti, jeb gta spēlēju jau no bērnības ar brāli abi divi spēlējām, tad jau aizgāja SAMP kurā es pavadīju apmēram 8hr (freeroam, drift utt). Tad brāļa čomi pastastīja par MTA Roleplay, man bija tāds wow jāpamēģina īsti neko nemācēju, bija low rp, bet tagad ir ļoti liela izaugsme rp līmenī, tapēc es domāju ka erpot es māku diezgan labi.

Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību , sasveicināšanas link : 

Motivācijas vēstule , kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz sešas rindiņas ) : Nu kājau daži droši vien mani atcerās, un daži nē, tātad es esmu better's jeb Maikls. Dāzi noteikti īdēēs zem topika ''eee šitais jau bija gm'', jā biju kas man ļoti patika šinī serverī adminēt, administrācīja, kā arī pats Roleks ir ļoti foršī un saprotoši čaļi. Es domāju tā, ka par mani noteikti nebija sūdzības ka par gamemaster, jo savu darbu darīju ļoti labi, kā arī satusu savā laba neizmantoju, pats vadīju savu F3. Nu tā īsti nav ko baigi daudz teikt daudzi zin mani dauzi nē. Veiksmi visiem :)

Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus :

Edited by bettergethigh

Aplūkojot šo pieteikumu uz Servera Pārziņa , varu visas administrācijas vārdā teikt , kad tu @bettergethigh tiec pieņemts uz pārbaudes laiku iekš CHILL Komandas un pierādīt sevi no gaišās puses .

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.