Jump to content
Bushbaby

12 O'Clock Boys / Motociklu meinisti

Recommended Posts

One Minute to 12 oclock stock photo. Image of black, clocks - 1482766812 Oclock nozime kad priekseja riepa ir visaugstakaja limeni kads ir iespejams AKA 12os. The 12 O'Clock Boys and Documentaries In the Age of YouTube - MTV

Mes nodarbojamies ar motociklu braukasanu ekstremos manuveros un apstaklos kad to nevajadzetu darit, bet mes to daram jo esam melnie un gribam pieradit ka neesam tikai sleivi un kautkadi pamesti luuznji cela malaas vai kautka taa. Un mes kaitinam mentus jo tie mums kadreiz nogalinaja musejos kadreiz, mums pret vinjiem ir naids šajaa pilsetaa.

Nayvadius Graham - Afroamerikanis dzimis Baltimora bet aizceļojis uz Los Andzelosu jo mamma aizsutija stradat, bet viņš to nedarija un aizvietoja to ar nelegalu moto braukšanu ar viskautkādiem trikiem ko ir samacijis vina tevs kurs nomira moto avārijā ar lauztu kurmi un muguru. tevs neizdzivoja šo šķērsli un tatad Nylvester Turpinaja tēva legacy būt gangā kur nodarbojās ar motokrosingu. Visiem gangaa ir vienota milestiba priekš motokrossa un motokrossa trikiem.

Jugger McDogh - Dzimis amerikanis no meksikānijas ceļojis no Meksikas pilsetas uz Los andzēlusu kur ar savu tevu ceļoja jo mammu nošāva. Bet pec 4 gadiem tēvu netīšām nobrauca kāds policists. bet vai tas bija netīšām to nekad neviens nezinās, bet isteniba zinas tikai dievs. Tatad satika šo grupu kurai ir milestiba priekš mototrikiem. Juggers no savas jaunatnes bijis ieinteresets motokrosinga un nelegalajas lietas. Satika Nylvester kurš viņam samacija lielus trikus ar motociklu visgalvenokart wīliju. kādu dienu mēs braucām un redzējām čupu ar  motociklistiem un ātri iedarbinot savus motociklus ātri braucām pakal piedalities nelegalismajā norisē. Bet vienreiz salauza kāju bet pec paris menesiem vins atkal turpinaja braukt.

 

Motocikls ir divriteņu reizēm arī trīsriteņu mehāniskais transportlīdzeklis ar blakusvāģi vai bez tā, kam maksimālais svars nepārsniedz 400 kg un iekšdedzes motors ir vismaz 50 cm liels vai vismaz 4 kW jaudīgs elektrodzinējs. Dažādās valstīs šīs normas var atšķirties. Pie motocikliem arī pieskaita motorollerusmotoratus, trīsriteņu un citus mehāniskos transportlīdzekļus, kuru maksimālais svars nepārsniedz 400 kg. Ltvijā motocikli tiek klasificēti kā A vai A1 (bez blakusvāģa, motora darba tilpums zem 125 cm³;, jauda nepārsniedz 11 kW) kategorijas transportlīdzekļi (mopēdi — M kategorijas transportlīdzekļi). Tiesības vadīt B, C1, D1, C vai D kategorijas transportlīdzekļus ietver arī tiesības vadīt A1 kategorijas transportlīdzekļus.[1]

 

The Twelve O’Clock Boys - grupa, kurā piedalās netīrumu velosipēdu braucēji, kas nosaukti par paraksta triku, ar kuru viņi lepojas, bieži pārveido Baltimoras ielas par rotaļu laukumu dramatiskā un bīstamā atlētiskuma dēļ. Šo attēlu mērķis ir vienkārši atzīmēt Baltimoras unikālās kultūras vienu aspektu. Es tos nošāvu, strādājot pie dokumentālās filmas, kuras pirmizrāde notika pirms dažiem gadiem SXSW. Labāk vai sliktāk, grupa kopš tā laika ir kļuvusi par diezgan nenormālu interneta sensāciju, visā valstī ir copycat braucēji, un attēli ir remixēti un memeificēti neskaitāmas reizes. Vienkārši meklējiet # 12clockboys jūsu izvēlētajā platformā.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Redzot tavu uzvedibu un rp prasmee ieks servera, es busu spiests neizsniegt tev f3 paneli. Labak pievienojies kadai jau esosajai organizacijai. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Diskusija ir slēgta!

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.