Jump to content
Seroxe

ESports CS:GO (Off-Topic , Diskusija & Video)

Recommended Posts

Untitled-1.thumb.png.b823b895e02524ac6dec915d2966ce0f.png

Izveidoju atsevišķu topiku ,kur jūs varat apspriest jaunākos ESport notikumus,

spēles un droši postojam klipus. Diskutējam, kura komanda  izskatās šobrīd vislabākā sastāvā

un varbūt ,kurai vajag pamainīt savu sastāvu.

Cienam viens otra viedokli un dalāmies ar saviem uzskatiem.

- Armands

Untitled-1.thumb.png.b823b895e02524ac6dec915d2966ce0f.png

Edited by Seroxe

Posted (edited)

TOP6 🤡

1. BIG

2. Vitality

3. NaVi

4. Faze

5. Fnatic

6. G2

🤡

Edited by MadzyyB

Faze kļūdijās Dust2 , mēģinot ieņemt to long kontroli , tā rezultātā zaudējot 3 roundus.

1. G2 - Labi parāda sevi starp tier 1 komandām un turnīros gandrīz vienmēr dabū top 3 vietas.

2. Vitality - Labs konkurents G2, tajos brīžos kad ieslēdzas ZywOo un Shox viņi bez iespējām izgrūž jebkuru team.

3. Furia - Ļoti labi rāda sevi North/South america turnīros, bieži var redzēt kā apspēlē turnīra favorītus Liquid un Evil Geniuses. Tā arī ļoti labs team play un neviens neizkrīt statistikā.

4. Fnatic - Esot nokritušies uz 6 vietu bet pēc šī turnīra man liekas ka viņi būs 4. Jo pēc ilga laika atkal sāka sevi rādīt no pozitīvās puses un Krimz atkal sit pāri 25 fragiem vienā mapē. 

5. Faze - Ir spēlētāji kas carryo visu komandu Niko vai Coldzera/broky, ir arī rain kurš sāk dot 1tapus tikai dažreiz. Man liekas ka būs tomēr jāizkiko Bymas, pacans spēlē labi, bet ne tier 1 komandās. Viņu paņēma fazeos bez jebkādas pieredzes var teikt ka pliku. 

6. BIG - Pēdējos turnīrus šedevrāli nospēlē pret tier 1 komandām, Syrson un Xantares mauc visus ārā, bet man liekas ka tas ir tikai tapēc ka viņi visi sēž lanā. 

7. NAVI - NAVI carryo tikai s1mple un dažreiz electroNic. Itkā labi nospēlē pret tier 1 komandām, bet ļoti grūti iet pret tier 3-4 komandām, būtībā vinē overtaimos vai knapi 2-1

8. Atralis - Kad aizgāja Xyp9x un Gla1ve astralis sāka sūkāt pilnībā visiem. Dev1ce viens pats nevar iztašīt komandu un Magisk nav diez labs in game leader.

9. Evil Geniuses- Labi pārāda North America turnīros un dabū apbalvojamās vietas. Esmu dzirdējis ka plāno kādu kickot ārā.

10. Liquid - Vienmēr konkurē ar Evil Geniuses un dažreiz pat viņus vinē, bet tagad daudzi spēlētāji kas kādreiz tašīja visu komandu, ne visai dod 1tapus tagad.