Jump to content
kamediklab

kamediklab unban pieteikums

Recommended Posts

1. Jūsu SteamID vai links uz steam profilu.
STEAM_0:0:553749928

2. Serveris kurā saņemts bans.
Public

3. Admina niks kas jūs nobanoja.
Swordfish

4. Izraksts no konsoles.
Disconnect: You have been banned by this server, check "http://chill.lv/forum/ for more info.

5. Links uz jūsu banu banlistē
chill.lv/bans/?bandata=3807

6. DEMO 
Saprotu jums te tādi neeksistē.

7. Jūsu komentārs par banu.
Jūs jocīgi esat? Brīdī kad tiku banots swordfish bija pretinieku komandā nevis specos, tapēc ļoti vēlētos zināt ko jūs redzējāt.

Posted (edited)

nav demo = nav unban

7.- mums spiegs bija tava komandaa, un visu izstastija pa DC. adios draugs

Edited by Swordfish*
  • Thanks 1

Posted (edited)
1 hour ago, kamediklab said:

Jūs jocīgi esat? Brīdī kad tiku banots swordfish bija pretinieku komandā nevis specos, tapēc ļoti vēlētos zināt ko jūs redzējāt.

nez kā jums, bet man šis izklausās pēc "viņš neredzēja kā čītoju, hehehehe, dodat uba jo admins bij citā komandā"

Ja ir demos kaut kur pieejami, izskatiet INFERNO mapi, tur šis nabags mauca 42/7/8 prefojot katru stūri un šaujot caur sienām. Nākošajā mapē ienāca @Swordfish*, un čalis 8 roundos dabūja 2 kilus. :0  (pirms sword ienākšanas, pirmais līgā/top fraggeris)

Edited by xd $ky$trike

2 hours ago, Swordfish* said:

7.- mums spiegs bija tava komandaa, un visu izstastija pa DC. adios draugs

Nu cerēsim, ka šis anonīmais spiegs arī spēs ielikt pierādījumus. Man pašam arī interesē uzzināt par ko mani godalgoja ar banu.

55 minutes ago, xd $ky$trike said:

nez kā jums, bet man šis izklausās pēc "viņš neredzēja kā čītoju, hehehehe, dodat uba jo admins bij citā komandā"

Es vairāk biju domājis to kā- Viņš mani pat neskatījās, bet tāpat nobanoja.

57 minutes ago, xd $ky$trike said:

Ja ir demos kaut kur pieejami, izskatiet INFERNO mapi, tur šis nabags mauca 42/7/8 prefojot katru stūri un šaujot caur sienām. Nākošajā mapē ienāca @Swordfish*, un čalis 8 roundos dabūja 2 kilus. :0  (pirms sword ienākšanas, pirmais līgā/top fraggeris)

Skystrike tu patiešām esi smieklīgs. Es patiešām nesaprotu kā tu tik daudz proti runāt bet tajā pašā laikā neko nedarīt. Ja mana spēlēšana tevi tik ļoti kaitina, tad lūdzu liec sūdzību ar demo. Tu saviem vecākiem tāpat kā adminiem karies uz kakla? Savos 18 gados tas vairs nav adekvāti.
Runājot par pašu mapi. Inferno mapē labi gāja, un tie tavi sauktie prefi ir vienkārši absurds. Komanda kurā tu biji visi teica, ka es cheatoju, tikmēr komandā kur es biju cilvēki teica ka es neprefoju, netrāpu šavienus un vienkārši spēlēju normāli. Vai arī gribi teikt, ka tie kuri neredz POV un tikai mirst zin labāk? Nākamajā mapē bija sūdīgāk. Vienkārši negāja. Bet tajā pašā brīdī overpass mapē, kur swordfish bija, man gāja diezgan labi, un cik noprotu tapēc ir arī bans.

Posted (edited)
5 hours ago, kamediklab said:

tikmēr komandā kur es biju cilvēki teica ka es neprefoju, netrāpu šavienus un vienkārši spēlēju normāli.

No sākuma 3 cilvēki tavā team teica ka esi tīrs, pēc pāris roundiem inferno viens pārnāca mūsu pusē jo ar saskatīja wh tavos savienos. Un kā redzams discord... Arī viens no tiem diviem kas vēl bija tavā pusē, saprata ka tu tīrs nebiji. 

Atlicis tikai viens, bet cik nopratu serverī, tas čalis ir galīgākais dārzenis. Tik mēdīties un debīlas skaņas taisīt māk... Šaubos vai viņš m4 no m4-s atšķir. 

Un pēdējais, pat servera labākie spēlētāji saka ka tu cheato. Lvl 1 profils, steam 0, info nekāda un savu "MAIN" tu arī nedod. 

Beidz kunkstēt draudziņ, viss ar tevi skaidrs...

P.S atļaušos piebilst, kā šis tev ir otrais bans divu ja ne pat vienas dienas laikā. Uzskatu ka te pierādījumus nevajag, ja 2x admini nobano par to pašu iemeslu, tad lai sēž

Edited by xd $ky$trike

Intereses pēc gribu pajautāt , kāpēc tu neej no Main akounta?

Sūti tad savu main ar pierādijumiem, ka tas ir tavs main. 

Jūs ņaudiet par main profilu, bet vēljoprojām neredzu nekādu pierādījumus. Es neredzu iemeslu dot savu veco profilu tikai lai jūs justos labāk. Labāk iemācaties pievienot pierādījumus pie saviem komentāriem. Forumā redzu hyperlink uz demo, bet netieku klāt, un nodomāju, ka pieeja ir tikai augstāk stāvošiem. Vai arī es kļūdos, un varu pats atrast to demo? Ar lielāko prieku iemestu pats.

2 hours ago, kamediklab said:

Jūs ņaudiet par main profilu, bet vēljoprojām neredzu nekādu pierādījumus. Es neredzu iemeslu dot savu veco profilu tikai lai jūs justos labāk. Labāk iemācaties pievienot pierādījumus pie saviem komentāriem. Forumā redzu hyperlink uz demo, bet netieku klāt, un nodomāju, ka pieeja ir tikai augstāk stāvošiem. Vai arī es kļūdos, un varu pats atrast to demo? Ar lielāko prieku iemestu pats.

Demo pašlaik nestrādā.

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.