Jump to content
weedboy

Eighteenth Street

Recommended Posts

Eighteenth Street

 

8th Street, pazīstams arī kā Calle 18, Barrio 18, Mara 18 vai vienkārši La 18 Centrālamerikā,  ir daudznacionāla (galvenokārt Centrālamerikas un Meksikas) starpnacionāla krimināla organizācija. kas sākās kā ielu banda Losandželosā. Tā ir viena no lielākajām transnacionālajām noziedzīgajām grupām Losandželosā, kurā ir 30 000 līdz 50 000 locekļu 20 štatos visā ASV vien, un tā ir saistīta arī ar Meksikas mafiju.  [novecojis avots]. pēc paziņojuma par 18. ielu un konkurējošo bandu MS-13: "Šīs divas bandas ir pārvērtušas Centrālamerikas ziemeļu trīsstūri apgabalā ar augstāko slepkavību līmeni pasaulē."  18. ielas banda sākās netālu no 18. ielas un Union Avenue Losandželosas Rampartas apgabalā.  Par precīzu apgabalu ir pretrunīga informācija, taču šī ir lielākajā daļā akadēmisko avotu vispārpieņemta joma. Sākotnēji viņi bija daļa no Clanton 14, taču vēlējās izveidot atsevišķu "kliķi" ar nosaukumu Clanton 18th Street un dot iespēju imigrantiem pievienoties. Šo priekšlikumu Clanton 14 noraidīja, kā rezultātā izveidojās 18. ielas banda. Kopš tā laika abas bandas ir bijušas sīvas konkurentes.

 18. ielas banda pieauga, paplašinot savu piederību citām tautībām un rasēm, un tā bija viena no pirmajām daudznacionālajām, etniskajām grupām Losandželosā.  Sākumā tos lielākoties veidoja otrās paaudzes Hispanics.  Kad 18. ielas banda sāka kaujas ar vairāk iedibinātām spāņu bandām, viņi sāka vervēt ārpus spāņu kopienas. San Fernando ielejā, San Gabriel ielejā, South Bay, Riverside, Losandželosas austrumos, Los Los Angeles, Downtown Los Angeles, Pico Union, Inglewood, Lynwood darbojas aptuveni 200 atsevišķu autonomu bandu, kas darbojas ar tādu pašu nosaukumu atsevišķos baros. , Dienvidu vārtos, Hantingtonas parkā, Meivudā, Longbīčā, Orindžas apgabalā un Losandželosas Westside, saskaņā ar jaunākajiem NDIC datiem. [Nepieciešama atsauce] 2000. gadu sākumā Federālais izmeklēšanas birojs uzsāka plaša mēroga reidus pret zināmi un aizdomās turēti bandas locekļi, ieskaita simtiem arestu visā valstī.

 

                                                                    OOC

cilvēkus kas vēlās piedalīties šāda veida roleplay izveidē , kur gaidāmi dažādi notikumi, protams uzreiz uzturēšanās vietas un vēlēt Protams ar prieku uzņemsim varu pateikt , ja tavs tēls nonāk kādā situācijā kurā tam ir ļoti smagas traumas , vai tas tiek savainots un ir jānomirst , tad tā tas notiks , jo tam ir domātas un jēga veidot nelegālo tēlu dzīvi .. Viss ir atkarīgs cik labi spēsi izveidot savu stāstu ,lai nenotiek pats sliktākais scenārijs jau pēc pāris dienām. Galvenais , lai cilvēki neizmanto dažādus MG un CS ,pārkāpumus lai tikai atrastu mūsu os pievienoties.!!! !!

 

                                                                    

 

 

1a6128d3cd6d1c4343c072c7ddc5f4f9.jpg

18th-Street-Gang,-Izalco-Prison,-El-Salvador.6.jpg

maxresdefault.jpg

prison08.sJPG_950_2000_0_75_0_50_50-650x432.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Es nespēlēju MTA, no visa šitā maz ko saprotu, bet te jau notiekās postu krāšana. Vajag uztaisīt speciālu sadaļu kur visu šito postot un nekrājas posti katru dienu.

@Malcom

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

aha ooc veida dabujat skaties ka tulit nepazud jums

Edited by Oceans

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Diskusija ir slēgta!

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.