Jump to content

Recommended Posts

Tas labākai lasišanai.Droši kaut ko labu iekomentē :)  

Pieteikšanās Anketa [Servera Pārzinis]

Tavs Vārds :Rūdolfs

Vecums :12(Zinu ka maz,bet esmu sakarigs)

Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datoru , iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika :Es varu veltīt savu Laiku ļoti daudz spēlējot Multi Theft Auto San Andreas un kopā spēlēt ar visiem Spēlētajiem komunicēt un būšu aktīvs un pildīšu Visis RP Pārziņa Pienākumus un arī Neizmantošu statusu sava laba.Un arī vienmēr atbildēšu uz Report un izpalīdzēšu visiem Spēlētajiem viņu Problēmas.Un arī centīšos izpildīt Report ko nevarētu citi izdarīt bet es spēšu apvienot Bandu ar Statusu un arī neizmantošu viņu sava laba.

Parādi ar ekrān šāviņu , savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis :https://imgur.com/a/W82QbVL

Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles  , kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ) :Es īsti citur neesmu bijis tik 1reizi būvēju savu serveri bet viss izjuka.Un tad es pārgāju uz Minecraft bet tagad esmu atgriezies.Un arī esmu bijis GM Viena Komūna kur bija ari Rolex,Rolex to Komūnu ļoti labi atceras. :)  PS:Bet tur bija slitks īpašnieks...

Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību , sasveicināšanas link :(Takā man nav Sasveicināšanās Link,es to uztaisišu šeit.

Tātad man ir 12Gadi esmu Normāls saprātīgs Cilvēks ar kuru visu var sarunāt ja māk nevis bļauj tad neko nevar sarunāt.Tātad Mani sauc Rūdolfs Es spēlēju Hokeju un arī Datoru kad ir laiks jo Hokejs man liekas kad ir sporta veids kas ir vajadzīgs vairāk nekā Tas Dators.Un arī brividienās es ļoti daudz varu spēlēt kaut vai visu dienu un nakti spēlēt šo Lielisko serveri un man arī patīk šī Servera Adminstrācija un viņi nav tik slikti un arī izpalīdzīgi tāpēc velos tikt Jūsu Komandā un uzlabot šo serveri ar Aktivitāti un Labu Lomuspēli un arī atēlošanu  ko savs tēls dara.Un no manīm tas arī ir viss.Ļoti ceru kad tev patika šo topicu Lasīt tāpēc  droši iespied Sirsniņu vai Like bušu Ļoti Pateicīgs.Un arī iespiedišu jums atpakaļ.

Motivācijas vēstule , kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz sešas rindiņas ) :Tātad es vēlos būt Servera RP Skolotājs jo vēlos pamācīt Jaunos Spēlētajos piem palīdzet kur kas atrodas lai viņi zinātu un tad viņi varetu draugus pamācit un arī lai būtu Jautrāk visiem kopā spēlēt Lomuspēli.Un zinu kad serveris tagad ir nedaudz Izmiris bet domāju kad serveris Būtu Atpakaļ vajadzētu kādu update kaut ko uzlikt intersantu un viss būtu atpakaļ un arī ceru kad serveris atgriezīsies kā agrāk 20+Cilvēki on un visiem ir intersanti erpot ar visiem Spēlētājiem jeb Cilvēkiem.Un arī ar viņiem kopā Uzerpot un apmācit viņu lai mācētu lomuspēli un visus pamatus galvenais ir zināt LomuSpēlēs pamatus un ari termiņus un arī labi erpot un tad vari tikt kur gribi.Bet bez Lomuspēles nevienā Organizāijā Netiksi jo prasis lai ar rp parādi šo to utt.

Tātad šis laikam ir viss.

Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus :Jā

Ceru kad tev patika lasīt manu Pieteikumu uz GM Un arī izbaudi dziesmu Atā :) 

Edited by Zakaroo900
  • Sad 1

Posted (edited)

Milzīgs Anti no manas puses.

1. Gadi.

2. Diezgan daudz pareizrakstības kļūdas.

Kā arī domāju kad no pārējiem arī anti.

Edited by Valterinsh
  • Like 1
  • Haha 1

Posted (edited)

Pirmkārt dziesma ir vēzis, nācās izslēgt ārā , otrakārt , tu esi statusņiks, katrā serverī tevi redzu rakstot gm pieteikumu, treškārt tu esi slikts gms, es pilnigi esmu pret

Edited by Hassans
  • Like 1

ANTI, iemesls: gadi.

Pats atceros kā 12 gados rakstiju visādus pieteikumus uz moderātoriem, adminiem, u.c.

Paskatos atpakaļ, pieteikums nebīj tik traks bet pats es biju mudaks, nesaku ka tu esi tāds, bet liela iespeja ir tāda kāda viņa ir.

• Sad 1

Kā jau parasti Zakaroo es tev došu milzīgu pret ,jo katra projektu tu esi pirmais kandidants uz Gamemaster statusu tu netiksi normāli serveri par staffu kamēr neparādisi sevi no labās puses. Good Luck.

• Sad 1

Atvaino mazais, es došu ANTI, redzu tevi serveros ar milzīgu muti, un to saukto dirsā līšanu, nedomāju kad esi spējis būt par GM, vienkārši vajag vel paspēlēt un, mainīt attieksmi. Man neinteresē cik tev gadu, jo tas ir stulbums kad cilvēki skatās  uz vecumu, piemēram man ir tikai 14, bet vis kas to izmaina kad esmu AD ir attieksme pret citiem, un komunikācija.

• Like 1

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.