Jump to content
weedboy

*Yakudzas Mafia*

Recommended Posts

*Yakudzas Mafia*

Yakuza (japāņu: , IPA: [jakɯza]), kas pazīstams arī kā gokudō ( , “galējais ceļš”, IPA: [gokɯdoː]), ir starptautisko organizētās noziedzības sindikātu dalībnieki, kuru izcelsme ir Japānā. Japānas policija un plašsaziņas līdzekļi pēc policijas pieprasījuma tos sauc par bōryokudan (暴力 , "vardarbīgas grupas", IPA: [boːɾʲokɯdaɴ]), savukārt jakuza sevi dēvē par ninkyō dantai (任侠 / , "bruņnieciskas organizācijas", IPA : [ɲiŋkʲoː dantai]). Jēdziena yakuza angļu valodas ekvivalents ir gangsteris, kas nozīmē personu, kas iesaistīta mafijai līdzīgā noziedzīgā organizācijā. Jakuza ir slavena ar stingrajiem uzvedības kodeksiem, organizēto uzvedību un daudzajām netradicionālajām rituāla praksēm, piemēram, yubitsume vai kreisā mazā pirksta amputāciju.  Biedri bieži tiek raksturoti kā vīrieši, valkājot "asus uzvalkus" ar izteikti tetovētiem augumiem un nošķeltiem matiem.  Šī grupa joprojām tiek uzskatīta par “vismodernākajām un turīgākajām noziedzīgajām organizācijām”.

 

Viņu augstumā jakuza uzturēja plašu klātbūtni Japānas plašsaziņas līdzekļos un darbojās starptautiskā mērogā. Viņu virsotnē 1960. gadu sākumā policija lēsa, ka jakuzas biedru skaits pārsniedz 200 000.  Tomēr šis skaits ir krasi samazinājies, samazinājums ir saistīts ar mainīgajām tirgus iespējām un vairākām juridiskām un sociālām norisēm Japānā, kas attur no Jakuzas dalības pieauguma.  Jakuza joprojām regulāri iesaistās virknē noziedzīgu darbību, un daudzi Japānas pilsoņi joprojām baidās par draudiem, ko šie indivīdi rada viņu drošībai.  Tomēr šodien Japānā joprojām nav stingri aizliegts dalīties yakuza, kaut arī Japānas valdība ir pieņēmusi daudz tiesību aktu, kuru mērķis ir palielināt atbildību par noziedzīgām darbībām un kavēt ieņēmumus .

!*Rituali*!

Yubitsume jeb viena pirksta nogriešana ir gandarīšanas vai atvainošanās forma. Pēc pirmā pārkāpuma pārkāpējam jānogriež kreisā mazā pirksta gals un jānodod nodalītā daļa priekšniekam. Dažreiz apakšžoklis to var izdarīt, lai aizbildinātos ar ojābunu, ja viņš vēlas atbrīvot savas bandas locekli no turpmākas atriebības. Šī prakse ir sākusi mazināties starp jaunākajiem biedriem, jo tā ir viegli identificējama policija.

 

Tā izcelsme ir tradicionālais japāņu zobena turēšanas veids. Katras rokas trīs apakšējos pirkstus izmanto, lai stingri satvertu zobenu, īkšķi un rādītājpirksti ir nedaudz brīvi. Ciparu noņemšana, sākot ar mazo pirkstu virzoties augšup pa roku līdz rādītājpirkstam, pakāpeniski vājina cilvēka zobena satveršanu.

 

Ideja ir tāda, ka cilvēkam ar vāju zobenu satveršanu vairāk jāpaļaujas uz grupu aizsardzībai - samazinot individuālo rīcību. Pēdējos gados protezēšanas pirkstu gali ir izstrādāti, lai maskētu šo atšķirīgo izskatu.

 

Daudziem Yakuza ir visa ķermeņa tetovējumi (ieskaitot viņu dzimumorgānus). Šie tetovējumi, ko Japānā dēvē par irezumi, joprojām bieži tiek "saspiesti ar rokām", tas ir, tinti zem ādas ieliek, izmantojot neelektriskus, ar rokām darinātus un ar rokām darinātus instrumentus ar asinātām bambusa vai tērauda adatām. Procedūra ir dārga, sāpīga, un tās pabeigšana var aizņemt vairākus gadus.

 

Kad Yakuza biedri savā starpā spēlē Oicho-Kabu kārtis, viņi bieži noņem savus kreklus vai atver tos, un apvelk tos ap vidukli. Tas viņiem ļauj parādīt viens otram savus ķermeņa pilnus tetovējumus. Šī ir viena no retajām reizēm, kad Yakuza dalībnieki demonstrē savus tetovējumus citiem, jo parasti viņi tos publiski slēpj ar krekliem ar garām piedurknēm un ar augstu kaklu. Kad pievienojas jauni biedri, viņiem bieži tiek noņemtas arī bikses un atklāti visi apakšējā ķermeņa tetovējumi.

 

 

 

*OOC*

Protams ar prieku uzņemsim cilvēkus kas vēlās piedalīties šāda veida roleplay izveidē , kur gaidāmi dažādi notikumi, protams uzreiz varu pateikt , ja tavs tēls nonāk kādā situācijā kurā tam ir ļoti smagas traumas , vai tas tiek savainots un ir jānomirst , tad tā tas notiks , jo tam ir domātas  un jēga veidot nelegālo tēlu dzīvi .. Viss ir atkarīgs cik labi spēsi izveidot savu stāstu ,lai nenotiek pats sliktākais scenārijs jau pēc pāris dienām. Galvenais , lai cilvēki neizmanto dažādus MG un CS ,pārkāpumus lai tikai atrastu mūsu uzturēšanās vietas un vēlētos pievienoties. !!

 

 

  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Netiki galā ar ielu bandu, nezinu vai tiksi galā ar mafiju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ar bandu netiku jo nebija piejas tikt MTA ta viss butu nice.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Pieslēgties sistēmā

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.