Jump to content
GaraiS

[Servera pārzinis]GaraiS

Recommended Posts

Izveidots (edited)

Tavs vārds: Gatis

Tavs vecums: 18

Cik daudz laika Tu spēsi veltīt serverī: Serverī, katru dienu spēšu pavadīt kā minimums divas līdz četras stundas. Vai pat arī vairāk. (darbs, mācības, pienākumi utt.) bet domāju, ka saies!

Parādi ar ekrān šāviņu , savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojishttps://imgur.com/a/FkNyknt

Pieredze kā "Servera pārzinis": Pirms gada biju Gamemasters divos komūnos angļu, bet tas ātri aizvērās ciet  vadības nevēlēšanās uzlabot tā brīža situāciju, lai piesaistītu jaunus spēlētājus. Pārsvarā atbildēju uz reportiem, kad bija vajadzība atsvaidzināju un mācīju spēlētāju lomuspēles atveidi(RP), kā arī papildināju tās ar savu pieredzi.

Mana pieredze "lomuspēles atveides" jomā: Sākās viss diezgan pasen. Lomuspēli sāku atveidot daudzus gadus atpakaļ kopš 2013 ja nemaldos, varbūt agrāk, kad parādījās pirmie latviešu roleplay serveri uz "San Andreas:MultiPlayer" bāzes. Esmu daudz laika veltījis uz angļu un krievu roleplay serveriem, jo pārsvarā visi draugi pavadīja savu laiku tur, nu un es ar viņiem.  Nosaukumus neatsaukšu atmiņā, jo tai laikā, būtiski tie bija sākuma stadijas projekti, kuri tikai pēc kāda laika guva labu audienci. Bija veidots arī savs projekts/serveris, 2015-1016 gadā. Ar čomiem centāmies dabūt stabiju onlainu, bet nesagāja. Nekas kas bijis, bijis. :)

Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību , sasveicināšanās link 

 

 

Motivācijas vēstule , kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz sešas rindiņas ) Mana velme ir uzlabot lomuspēles atveidi iekš servera, apmācīt tos pašus spēlētājus, kā arī ieturēt balansu starp IC un OOC, lai lomuspēles laikā mazāk tiktu pielietota ./b komanda, tai skaitā arī organizācijās. Diezgan bieži, daudz kur, novēroju, ka lomuspēles atveidošana tiek pārtraukta ar OOC (./b). Ar lielāko prieku palīdzu, un ja es apmācu spēlētāju, tad es to daru tā, lai es pats par savu paveikto darbu justos lepns un gandarīts.  Apmācīt spēlētāju ir vienkārši labi. Jo izspalīdzēt kādam spēlētājam kurš iespējams iepriekš nav sastapies ar kādu no terminiem vai vienkārši ir piemirsis kādu no terminiem ir labi, jo mēs atīstām gan savas zināšanas gan arī otra spēlētaja, ar ko mēs arī radām šo (Rp) un dēļ ta arī uzlabojās spēles gaita.  Galvenokārt es centīšos ierobežoti pildīt savus pienākumus, visu, kas nepieciešams. Risināšu spēlētāju problēmas iekš tēla un ārpus tā. Ja notiks strīdi, atradīs piemērotu situācijai kompromisu. Centīšos palielināt zināšanas jauniem spēlētājiem par pareizu lomuspēles atveidošanu, tā teikt, padarīt to kvalitatīvāku un patīkamāku. Mana galvenā motivācija ir sniegt sev un citiem labu priekšskatu par lomuspēli kopumā. Ļoti motivē labas atmosfēras radīšana sev un citiem spēlējājiem ,kā arī velme samazināt noteikmumu pārkāpšanu serverī. Celt lomuspēles atveides līmeni serverī, jo manuprāt, MTA.CHILL.LV ir milzīgs potenciāls un es gribētu likt arī savu daļu servera attīstībā un tālākajās servera gaitās!

:)

Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus : Jā.

Ja adminēšanas laikā tiks pieļautas kļūdas , jums netiks piešķirta otra iespēja , kas automātiski ir statusa zaudēšana , turpinot spēli , kā servera spēlētājam !

Edited by GaraiS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Došu dzelteno pagaidām! 

Kamēr neesi aktivitāti parādījis un pierādījis ka esi vajadzīgs... Ceru iedosi iespaidu un atļausies redzēt izmaiņas šim topikam :) 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Aplūkojot šo pieteikumu uz Servera Pārziņa , varu visas administrācijas vārdā teikt , kad tu @GaraiS tiec pieņemts uz pārbaudes laiku iekš CHILL Komandas un pierādīt sevi no gaišās puses .

Edited by roleks
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Diskusija ir slēgta!

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.