Jump to content

Recommended Posts

Izveidots (edited)

Tavs vārds : Kristers

Tavs Vecums : 15

Cik daudz laika Tu spēsi veltīt serverī: Serverim apmēram spēšu dot no 5-6 stundām dienā.Esmu ļoti aktīvs serverī katru dienu .

Parādi ar ekrān šāviņu , savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis:https://imgur.com/RgnbTz

Pieredze kā "Servera pārzinis": Pieredze serverī ir ļoti liela , ir serveri kuros esmu bijis GameMasters . Biju tā aizrāvies ar RolePlay Mta serveros , tāpēc spēlēju visvisādos serveros , kur pat biju pavadījis līdz 200 Stundām . No serveriem esmu ieguvis ļoti daudz informāciju un sapratis spēles jēgu.Kad ielādēju Sanandreass nezināju nevienu terminu , bet tagad pārzinu visus terminus no galvas . Esmu liels servera pārzinis , jo vairāk patīk erpot un iemācīties ko jaunu nevis krāt naudu un pirkt krutu auto .

Mana pieredze "lomuspēles atveides" jomā: Mana pieredze lomu spēlē nebija tā labākā kad ielādēju MTA . Vienmēr mani Draugi šo spēli spēlēja un es nesapratu kas tajā spēlē ir tik būtisks . Kad es ielādēju šo spēli nevarēju atrauties no tās.Pirmajā serverī kuru spēlēju apmēram pirms 2 gadiem bija ļoti liela vēsture ar pārkāpumiem ,bet tad es pārgāju uz jaunākiem serveriem un tur jau sapratu spēles loģiku.Sāku erpot LSGD , jo tā bija vienīga lieta kur varēju tikt . Sāku tur erpot un pārzināju visus noteikumus . Pagāja diezgan labs laiks kad atvērās jauns serveris kurā rakstiju Gm pieteikumu , kad es to uzrakstīju biju ļoti uzstraucies . Kad uzzināju kad mani pieņēma biju ļoti laimīgs . Kad biju GameMasters uzzināju visu kas tur ir jādara un domāju kad varēšu tikt par GM Katrā serverī :) . Tad nu es nonācu līdz šajam serverim kurš man ļoti iepatikās . Pašlaik pārzinu visu vajadzīgo priekš GameMastera .

Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību :

19 hours ago, KlameX said:

Sveiki ! Mani sauc Kristers , šogad pabeidzu 8 klasi , par ko esmu bēdīgs , jo nākamajā gadā mani gaida Eksāmeni . Dzīvoju un mācos es Dobelē . No 11 gadu vecuma esmu kā datortārps kam patīk spēlēt visādas Datorspēles . Tagad 15 gadu vecumā nesen noliku tiesības uz rolleri un tagad dodu ručkā ar 125 kubīgu Aprillia . Vienmēr ar tēti runājām kad vajag man nopirkt datoru uz ko mācīties , bet man domas gāja tikai uz spēlītem nevis uz mācībām . Kad tētis nopirka man Datoru sāku spēlēt Counter Strik 1.6 , ar ko visiem bērnība sākās :) . Tad sāku spēlet Tanciņus un visādas spēlītes . Kad man draugs uzjautāja ielādēt Gta es ielādēju viņu no krievu saitiem un uzsitu PC vīrusu . Tad man palika bail to lādēt iekšā , bet vēlāk ielādēju un sāku spēlēt . Draugs teica lai nāku uz šajiem serveriem spēlēt , bet man negribējās , līdz ielādēju un sāku spēlet .

Mta RolePlay spēlēju jau 3gadu un tas vel nav apnicis .

Par serveri uzzinaju nesen , kad ieraudzīju serveros : Mta Chill.lv uzreiz gāju iekšā :D

Motivācijas vēstule , kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz sešas rindiņas ) : Esmu cilvēks ar labu attieksmi , nenoraidīšu citu jautājumus . Mēģināšu cilvēkiem dot visu ko vien spēju . Ja kāds nesapratīs terminus vai noteikumus viņam tos izskaidrošu un pamācīšu viņu . Mēģināšu cilvēkiem vairāk runāt IC nevis OOC , lai cilvēki erpo un pavada laiku forši . Kā arī izveidotu dažādus konkursiņus kur cilvēkiem būs vieglāk iegūt naudu nevis strādājot Autobusos visu dienu (Protams Ar Admina Atļauju) . Došu serverim visu ko vien spēšu : Laiku , attieksmi , cieņu un Prieku spēlētājiem . Protams aicinātu cilvēkus , draugus veidotu kādas īsfilmas par serveri un to cilvēkiem . 

Mazliet informācija :

Jā zinu Forumā esmu Jauniņais , bet pārzinu to . Nebiju šeit , jo pietika man ar Discord Informāciju .

Ar visu cieņu Kristers !

Gaidu Atbildes no jums ! :)

Edited by KlameX

@Sleep Tiešām ? Viltoju savus dzīves stāstu un Vecumu ? Lūdzu parādi tieši tādu pašu GameMaster Pieteikumu kā man . Kādēļ lai es vispār to viltotu puišel ? 

Aplūkojot šo pieteikumu uz Servera Pārziņa , varu visas administrācijas vārdā teikt , kad tu @KlameXtiec pieņemts uz pārbaudes laiku iekš CHILL Komandas un pierādīt sevi no gaišās puses .

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.