Jump to content

Recommended Posts

Pieteikšanās Anketa [Servera Pārzinis]

Tavs Vārds :Mareks

Vecums :15

Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datoru , iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika :mana aktivate bus liela jo speleju jusu serveri 24/7

Parādi ar ekrān šāviņu , savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis :https://imgur.com/U8Beskv

Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles  , kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ) : mana pieredze ir bijus liela jo  es esmu bijis vairakos serveros gamemasters

Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību , sasveicināšanas link :

Motivācijas vēstule , kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz sešas rindiņas ) :Tadat kad es biju tads maziņš 10 gadiņi tas vel bija mazs gribeju tikt par gamemasteru viena serveri. netiku jo man bija tikai 10 gadiņi un kad pienaca man 15 es uzrakstiju pietikumu uz viena servera un tiku beigas jo mana pieredze ibija liela jo taisju citiem serverus. un ka ari izdomaju uzraksti uz jusu serveri pietikuma anketu tapec ka man patik jusu serveri ļoti viens no miļakejiem. jo šeit ir skini daudzi labi modi sakarigi admini un tapec izdomaju uzraksti uz jusu serveri.

Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus :ja

Ja adminēšanas laikā tiks pieļautas kļūdas , jums netiks piešķirta otra iespēja , kas automātiski ir statusa zaudēšana , turpinot spēli , kā servera spēlētājam !

Posted (edited)

Viens liels mega mega liels ANTIkopš pirmā topika šai forumā tu esi pierādijis ka neesi pelnijis šo amatu.

image.png.1ad9da38e470678d576bbfa5f6db8d45.png

Atbilde paliks šāda kāmer tu man mutiski atvainosies iekš discord : froncha#2684

Edited by Froncha
  • Like 1

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.