Jump to content
experts61

[Servera pārzinis] experts61

Recommended Posts

Izveidots (edited)

Tavs vārds: Maxims

Tavs vecums: 19

Cik daudz laika Tu spēsi veltīt serverī: Serverī, katru dienu spēšu pavadīt kā minimums divas līdz četras stundas. Vai pat arī vairāk. (darbs, mācības, pienākumi utt.) bet domāju, ka saies! :)

Parādi ar ekrān šāviņu , savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis:  https://imgur.com/a/kyw78Mr 

Pieredze kā "Servera pārzinis": Pirms gada biju Gamemasters divos komūnos, krievu un angļu,bet tas ātri aizvērās ciet spēlētāju trūkuma dēļ un vadības nevēlēšanās uzlabot tā brīža situāciju, lai piesaistītu jaunus spēlētājus. Pārsvarā atbildēju uz reportiem, kad bija vajadzība atsvaidzināju un mācīju spēlētāju lomuspēles atveidi(RP), kā arī papildināju tās ar savu pieredzi.

Mana pieredze "lomuspēles atveides" jomā: Sākās viss diezgan pasen. Lomuspēli sāku atveidot daudzus gadus atpakaļ (kopš 2012 ja nemaldos, varbūt agrāk), kad parādījās pirmie latviešu roleplay serveri uz "San Andreas:MultiPlayer" bāzes. Esmu daudz laika veltījis uz krievu roleplay serveriem, jo pārsvarā visi draugi pavadīja savu laiku tur, nu un es ar viņiem. Daudziem nosaukumus neatsaukšu atmiņā, jo tai laikā, būtiski tie bija mazi projekti, kuri tikai pēc kāda laika guva labu audienci. Bija veidots arī savs projekts/serveris, 2015 gadā. Ar džekiem centāmies dabūt stabiju onlainu, bet nesagāja.:(

Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību , sasveicināšanās link 

Motivācijas vēstule , kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz sešas rindiņas ) Mana velme ir uzlabot lomuspēles atveidi iekš servera, apmācīt tos pašus spēlētājus, kā arī ieturēt balansu starp IC un OOC, lai lomuspēles laikā mazāk tiktu pielietota ./b komanda, tai skaitā arī organizācijās. Diezgan bieži, daudz kur, novēroju, ka lomuspēles atveidošana tiek pārtraukta ar OOC (./b). Ar lielāko prieku palīdzu, un ja es apmācu spēlētāju, tad es to daru tā, lai es pats par savu paveikto darbu justos lepns. Apmācīt spēlētāju ir vienkārši laba sajūta(konkrēti man), jo labi izpalīdzi un jūti, ka tas neies gar ausīm(unikālos gadījumos gan, bet viss ir labojams). Galvenokārt es centīšos ierobežoti pildīt savus pienākumus, visu, kas nepieciešams. Risināšu spēlētāju problēmas iekš tēla un ārpus tā. Ja notiks strīdi, atradīs piemērotu situācijai kompromisu. Centīšos palielināt zināšanas jauniem spēlētājiem par pareizu lomuspēles atveidošanu, tā teikt, padarīt to kvalitatīvāku un patīkamāku. Mana galvenā motivācija ir sniegt sev un citiem labu priekšskatu par lomuspēli kopumā. Ļoti motivē labas atmosfēras radīšana sev un citiem spēlējājiem,kā arī velme samazināt noteikmumu pārkāpšanu serverī. Globāli celt lomuspēles atveides līmeni serverī, jo manuprāt, MTA.CHILL.LV ir milzīgs potenciāls un es gribētu likt arī savu daļu servera attīstībā!

Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus : Jā.

Ja adminēšanas laikā tiks pieļautas kļūdas , jums netiks piešķirta otra iespēja , kas automātiski ir statusa zaudēšana , turpinot spēli , kā servera spēlētājam !

Edited by experts61
  • Like 1

Posted (edited)

Pieteikums ir labs, bet neesmu tevi redzējis ingame pārāk bieži, palieku neitrāls uz doto brīdi.

Edit. sakarā ar to ka tevi joprojam neredzu tik bieži došu ANTI

Edited by Froncha

Posted (edited)
2 hours ago, Froncha said:

Pieteikums ir labs, bet neesmu tevi redzējis ingame pārāk bieži, palieku neitrāls uz doto brīdi.

Visu izskaidroja.. 

Bija jauki palasīt bet pagaidām došu dzeltano gaismu. Gribu labaku aktivitāti redzēt no tevis.

Edited by DeathNote
  • Like 1

es došu 'zaļo gaismu jo persona ir meiģinajusi

Diemžēl būs ANTI.  Tiko ieradies un jau uz GameMaster... Nebūs!

Es dodu REC zinu cik labs ir Rp līmenis.

Zinu ka varēs pavilkt.

Aplūkojot šo pieteikumu uz Servera Pārziņa , varu visas administrācijas vārdā teikt , kad tu @experts61 tiec pieņemts uz pārbaudes laiku iekš CHILL Komandas un pierādīt sevi no gaišās puses .

• Like 1

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.