Jump to content
ChuvaX

[GameMaster]-ChuvaX

Recommended Posts

Pieteikšanās Anketa [Servera Pārzinis]

Tavs Vārds : Kristers

Vecums :15

Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datoru , iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika : Tātad,es parasti pie datora sēžu apmēram no 4-7 stundām,iespējams ir brīži,ka pie datora spēju nosēdēt ilgāk,taču arī ir izņemumi,kad ir kautkur jādodas ģimeņu apstākļu dēļ,bet kopumā esmu  viens no tiem,kas savu aktivitāti izrāda lietderīgi.

Parādi ar ekrān šāviņu , savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis :https://failiem.lv/u/8pc66aqu

Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles  , kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ) : Tātad pašu RolePlay atveidoju apmēram no 5-6 gadus,taču šī laika posmā,esmu paguvis iemācijies daudz-ko jaunu un nebijušu,vēlos arī piebilst to,ka šī laika posmā esmu apmācijis daudz jaunpienācejus un iesācējus.Protams runājot par personiski atteloto RolePlay,tad es vienmēr pats RP atveidoju  detalizēti pareizu,es nevaru pienemt to,ka RP netiek atveidots detalizēti pareizs un gramatiski pareizs,jo to uzskatu par zemu RP līmeni,bet mūsdienās galvenais ir zināt un mācēt vai arī galvenais,ka atveido RP.Pašam it īpaši patīk komunicēt un sadarboties ar cilvekiem,kuri ir sastopami iekš virtuālās dzīves(mta;rp ).Savu pieredzi vienmēr izmantoju lietderīgi un pienācīgi pareizi.

Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību , sasveicināšanas link :

Motivācijas vēstule , kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz sešas rindiņas ) :Neskatoties uz to,ka šobrīd esmu ši servera mapperis,velos piebilst un atklāti pateikt to,ka ja vel arī pieņemtu par GameMaster,tas nenāktu par sliktu serverim,tas tikai nestu labu,jo vēlos  vilties  un cīnīties par to,ka šī servera reputācija un esošā RP atmosfēra tiks pacelta augstā līmenī,jo nu šobrīd ir daudzi blakus projekti,kuri ir vienkārši nevajadzīgi un uzskatu,priekškam ir jātaisa  citiem projekti?Ja tik pat labi,mēs šeit,šajā projektā varam sadzīvot un satikties kā viena vienota komanda vai arī sastāvs.Protams man pašam personiski ir daudz brīvais laiks,kuru varu iegūldīt servera labā(cīnoties par to,ka serveris tiks pacelts atbilstoši pieņemamā līmenī un ja ne pat augstāk cik vien var)

Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus :Protams!~Darīšu visu,kas ir mani piejamajos spēkos(būšu aktīvs,uzraudzīsu ik katru,pilnveidošu RP līmeni uttml)Novēlu veiksmi un izaugsmi šim RP serverim,protams izturību un saticību,takā turpinat augt un cīnīties,paldies par sapratni!

Ja adminēšanas laikā tiks pieļautas kļūdas , jums netiks piešķirta otra iespēja , kas automātiski ir statusa zaudēšana , turpinot spēli , kā servera spēlētājam !

ANTI neesi pacietīgs jo pats cel uz augšu topiku kā arī neesmu tevi redzējis in game..

• Like 1

Totāls ANTI! Tā jau esi nepacietīgs rakstot "UP", nekad neesmu redzējis tevi RP situacijā, serverī tikai 1 reizi redzēts. 

Labi, Pēteri. Tev nāksies dot vienu lielu pret, viss ko darīsi būs nodirsīsi spēlētājus, + tev nevarētu būt 15 gadi, par cik esi dzimis 2006 gadā.

Peace out.

Nu būtu devis zaļo gaismu bet nākamajā dienā jau up liek 🤷‍♂️ palikšu pie dzeltanās pagaidām.

• Like 1

Ar nožēlu gribu teikt  , kad tavs pieteikums tiek anulēts .

Proti , tava aktivitāti ir ļoti bēdīgā un kā jau iepriekš minēju , ir vajadzīgi aktīvi RP skolotāji ar pilnu atdevi , mēģini nākamreiz vēlreiz , ja ir vēlme ;)

• Haha 1

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.