Jump to content
LAXY

Speles Pārzinis [ LAXY ]

Recommended Posts

Pieteikšanās Anketa [Servera Pārzinis]

Tavs Vārds : Džons

Vecums : 15

Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datoru , iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika : Tākā , es pašlaik nesportoju , man vēljoprojām ir karantīna , esmu diezgan jauns , man ir ļoti daudz laika , ko pavadīt pie datora dienā , teiksim vismaz astoņas stundas. Ja gadās , tad mazāk , ja ar datoru kāda kļūme notiek.

Parādi ar ekrān šāviņu , savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis : Esmu pilnībā tīrs , serverī nesen ienācu , jo aizgāju no blakus projekta amata , ja nav grūti , varat pastīties /history LAXY .

Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles  , kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ) :  Nu ir tā ,kad man patīk attēlot labu lomuspēli. Iekš citiem serveriem esmu attēlojis ''Roleplay'' no abām legālām un nelegālām pusēm. Protams strādājot šajās frakcijās ar vien ko jaunu iemācos bieži vien. Pirmo reizi ''GM'' biju citā serverī, kur apguvu visas komandas un šī darba asetus. Serverī izaugu no ''GM'' līdz ''Galvenajam Administratoram''. Līdz šai baltai dienai esmu bijis ''Admins'' pāris citos serveros ,bet tas pašlaik nav svarīgi , pats vēl nesen atkāpos no ''Īpašnieka'' statusa , jo vēlējos turpināt ''RP'' iekš ši komūna..

Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību , sasveicināšanas link :  Čau, mani sauc Džons, man ir 15 gadu. Esmu sportisks, draudzīgs, un atraktīvs jaunietis. Mans sportaveids ir Hokejs, man patīk Hokejs, jo tā ir komandas spēle, un tajā var gūt vārtus, un priecāties par tiem.  Man ļoti patīk spēlēt datorspēles , kā MTA ; CSGO ; CS 1.6 . Pie datora pavadu ļoti daudz laika , kā pieķipis pie krēsla.. Esmu diezgan sportisks bet dēļ dažiem iemesliem vel nesportošu līdz Rudenim.

Motivācijas vēstule , kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz sešas rindiņas ) : 

Šis punkts visiem sagādā kādas grūtības. Labi.

Es vēlos kļūt par ''Gamemasteru'', jo man ļoti patīk attēlot ''Roleplay'', un es vēlos palīdzēt citām personam, jo serverī ir daudz personas, kuras nemāk labi ''Roleplay'' attēlot.

Es māku ļoti labi komunicēties ar cilvēkiem. Esmu ļoti draudzīgs, un man patīk parunāties ar cilvēkiem, un esmu ļoti priecīgs, ja kāds no manis ko iemācas. Ar mani vienmēr var sazināties, es neesmu tāds kurš pastās, ka ir izziņa atnākusi, vai kāds /report, un neatbildu. Es vienmēr atbildu pēc iespējas ātrāk.

Es savā amatā vēlos citiem mācīt ''Roleplay'', skatīties, vai serverī nav pārkāpēju, ja tie ir, tad sodītu ar piemērotu sodu, es būtu ļoti aktīvs, kā esmu tagad :).

Dienā es serverī pavadu kā minimums piecas stundas. Ja ir atbilstošs iemesls, tad pavadu mazāk, bet serverī cenšos pavadīt daudz laiku.

Es kā ''Gamemasters'' serverī censtos no visas sirds ievest ļoti lielu ''Roleplay'' līmeni, serverī es censtos, lai ir pēc iespējas mazāk noteikumu pārkāpēji. Vēl kā ''Gamemasters'' es censtos atbildēt pēc iespējas uz vairāk reportiem, jo tie bieži uzkrājas.

Manuprāt jums mani būtu šoreiz jāņem par ''Gamemasteru'', jo es cenšos serverī visiem palīdzēt, izpalīdzēt, izpatikt. Es mācos no savām kļūdām.

Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus : Jā , protams!

Došu PAR, jo kopā esam RPojuši un ilgi jau pazīstu šo personu. Cilvēks zin GameMaster pienākumus un ticu, ka tiks ar tiem ļoti labi galā.

• Thanks 1

Diemžel ANTI, jo nu kā jau pats uzrakstiji, ka es tiko ieradies no blakus projekta. Aktivitātes gan jau nav, IG stundas arī nav.

• Thanks 1

ANTI, ig man visu laiku spamoji pm, piebrauci rakstīj man occ lai paskatos pieteikumu, kā arī rakstīj reportu lai apskatās.

• Confused 1

ANTI In Game aktivitātes 0 domāju kad neesi īsti piemērots šīm amatam kā arī esi tikko ieradies no cita projekta. 

Aplūkojot šo pieteikumu uz Servera Pārziņa , varu visas administrācijas vārdā teikt , kad tu @LAXY netiec pieņemts iekš CHILL Komandas  , iemesls ir tāds , ka tu nespēj nekādi pierādīt to ka tev tiešām vajag šo statusu , tu esi atnācis uzrakstījis , tā itkā tev to kāds piespiestu darīt vai arī uzmanības trūkuma dēļ , RP tev ir samerā labs , bet neredzu tevi kā STAFF.

• Like 1

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.