Jump to content

Recommended Posts

Tavs Vārds : Voldemārs

Vecums : 15

Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datoru , iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika : Ikdienā es pie datora atrodos vismaz 8h. Jūsu serverī es varēšu veltīt visu savu brīvo laiku.

Parādi ar ekrān šāviņu , savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis : https://imgur.com/a/jkhuOgx

Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles  , kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ) : Ja man vajadzētu to novērtēt es teiktu ka manas lomuspēles prasmes ir stabils 8.5/10. Jo man tiešām ir daudz pieredzes gan kā spēlētājam, gan esot administrācijas pusē.

Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību , sasveicināšanas link : Izvēlos grūtāko iespēju...

Motivācijas vēstule , kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz sešas rindiņas ) : Es ļoti vēlētos šajam serverim palīdzēt/tajā piedalīties, jo es tiešām domāju, ka ar laiku šī komūnā būs noturīga. Palīdzēt es varēšu vairākos veidos, sākot ar savu attieksmi pret spēlētajiem. Pret citiem spēlētājiem es izturēšos jauki, bet ne tik jauki, lai viņi nepārkāptu noteikumus un nedomātu ka tā darīt ir pieņemami. Un pret augstākstāvošajiem arī būšu jauks, un uzklausīšu viņu teikto. Protams arī neizmantošu savas GM spējas tikai savā labā, visus spēlētājus jailojot, tikai tapēc jo man nepatīk viņi, vai viņu OOC rīcibas, neizmantošu savas spējās nekādā gadījumā, priekš IC attīstīšanās, jo tas vairs nav intresanti, tādēļ labāk es visu krāšu IC ceļā.

Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus : Affirmative.

Atvainojos ka sanāca tikai 5 rindiņas pie motivācijas vēstules...

Pašlaik palikšu neitrāls, skatīšos ko citi domā.

Posted (edited)

ANTI, zinu tevi vārds tev nav Voldemārs, kā kautkas nepatīk ta paliec toxic.

Staigā no viena projekta uz otru, LIELS ANTI.

Edited by bettergethigh
  • Like 1

Oijj dargais draugs. 

1: Nepaties info. Vārds/Gadi.
2: Kā tevi abižo, tā tu paliec toxic un tas nav vajadzīgs serveri. Kāds nokaitinās tevi vel paņemsi izbanosi visu serveri. Kam tas vajadzīgs?
3: Staigā no viena projekta uz otru projektu ja sēdi viena par admin/gm/mod tad arī sēdi, nestaigā.

Shoreiz būs Anti. Pls Try again next time.

• Like 1

18 minutes ago, Tārpiņa Brālēns said:

Oijj dargais draugs. 

1: Nepaties info. Vārds/Gadi.
2: Kā tevi abižo, tā tu paliec toxic un tas nav vajadzīgs serveri. Kāds nokaitinās tevi vel paņemsi izbanosi visu serveri. Kam tas vajadzīgs?
3: Staigā no viena projekta uz otru projektu ja sēdi viena par admin/gm/mod tad arī sēdi, nestaigā.

Shoreiz būs Anti. Pls Try again next time.

Mani sauc voldemārs. Un tas ''kad mani apbižojāt'' ir sakarā ar to, ka kkādu huiņu runājāt par mani un citu veceni, tādēļ nošāvu jūs, kas vsp bija DAYZ.

Un es neko nestaigāju, es vnk trenējos skriptot, kā arī diezgan bieži ir tādi skameri, pieņemsim kā KrievZ, kuram es visu gatavu sataisīju, un viņš mani appiš.

+ Tu man arī nepatīc un es visāu huiņu varētu arī par tevīm stāstīt, kad tu centstos kandidēt par GM

1 minute ago, Normisz said:

Mani sauc voldemārs. Un tas ''kad mani apbižojāt'' ir sakarā ar to, ka kkādu huiņu runājāt par mani un citu veceni, tādēļ nošāvu jūs, kas vsp bija DAYZ.

Un es neko nestaigāju, es vnk trenējos skriptot, kā arī diezgan bieži ir tādi skameri, pieņemsim kā KrievZ, kuram es visu gatavu sataisīju, un viņš mani appiš.

+ Tu man arī nepatīc un es visāu huiņu varētu arī par tevīm stāstīt, kad tu centstos kandidēt par GM

Tu vari mēģināt , bet es netaisos iet par gm ,es varu spēlēt bez statusa.

Liels prieks redzēt cilvēku  , kas uzdrīkstas pieteikties uz šo amatu , bet pēc tava pieteikuma un tās kritikām , var redzēt kad tev ir grūti pašam ar sevi satikt , tāpēc es nolēmu nepiešķirt tev šo statusu , vismaz uz divām nedēļām , kad varēsi atkārtoti rakstīt , ja būsi ar visiem sapazinies un nevienam nešķitīs , ka esi staigājoša persona pa projektiem , proti statusņiks.

-TC-

• Like 1

image.png.ea3dcad28759fd6d2f8ae00333c30394.png

Topics jau slēgts, bet lieku anti persona pat nespēj pieņemts kritikas

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.