Jump to content
FunkyS

[GameMaster] FunkyS

Recommended Posts

Izveidots (edited)

Pieteikšanās Anketa [Servera Pārzinis]

Tavs Vārds :Kristiāns

Vecums :16

Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datoru , iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika : Es serverī esmu vismaz 3-6h.

Parādi ar ekrān šāviņu , savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis :https://failiem.lv/u/gzpshpwx

Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles  , kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ) Roleplay sāku spēlēt tālajā 2015. gadā iekš SA-MP bāzes LV RolePlay serveriem kur ieguvu pirmo un ne īpaši pareizo RolePlay pieredzi. 3 gadus nospēlējot uz SA-MP bāzes pārgāju uz MTA:SA. Saprotot ka šeit viss ir daudz labāk attīstīts,tajā skaitā RolePlay līmenis daudz kas ir balstīts izmantojot GUI sistēmas, tad nolēmu arī palikt uz MTA:SA bāzes. Protams dažreiz aizeju arī uz SA-MP bāzi, bet nu tā tīri joka pēc. Protams ir attēlotas dažādas organizācijas. Esmu atveidojis RolePlay daudz jomās, bet vistuvākās ir palikušas tieši Mehāniķa un Mediķa jomas. Un arī pašlaik Iekš tēla nodarbojos ar Mehāniķa pakalpojumu sniegšanu.

Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību , sasveicināšanas link :

Motivācijas vēstule , kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz sešas rindiņas ) :Es vēlos pieteikties kā GameMaster iekš šī projekta, jo ir pieredze Administrācijas sastāvā, zinu kas ir RolePlay pamatos un kas ir RolePlay galvenā būtība. Kā vienu no savām stiprajām pusēm vēlos norādīt komandu pārzināšanu, jo zinu vismaz 4/5 no visām RolePlay servera komandām. Protams tā var būt izvietotas savādāk, bet pārzinu to būtību un iedarbīgumu. Protams bez terminiem šajā gadījumā neiztikt. Terminus es pārzinu kādas 3/4, jo bieži nesanāk tos pārkāpt, bet ja sanāk tad tikai muļķības dēļ. Pieņemt mani kā GameMaster varētu būt viena no iespējām, ko izmantot labvēlīgi, jo bieži vien man sanāk palīdzēt spēlētājiem. Par cik vel tuvojas vasara tad man būs vel vairāk brīva laika ko pozitīvi pavadīt pildot amata pienākumus. Nevēlos sevi baigi izcelt, jo katram gadās pārkāpt dažus noteikumus. Pašam arī dažreiz kļūdas pēc ir nācies pārkāpt kādus noteikumus, bet saprotot savu kļudu esmu izcietis pelnīto sodu. Vēlos atzīmēt ka iekš šī RolePlay servera iekļuvis melnajā sarakstā neesmu ne reizi

Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus :Jā protam neapzinoties es nemaz nebūtu rakstijis pieteikumu.

Edited by FunkyS

No manis pagaidām dzeltanā gaisma.

Redzēsim ko citi domā, un tad jau izpaudīšos un mainīšu savas domas.

No Manis zaļā gaisma.

Manu prāt šis ir labs piemērs citiem iesācējiem kuri vēlas kļūt par šādu svarīgu personu.

Manu prāt šis ir pelnijis iespēju domāju būs labs GameMasters  un būs uzticams. Zaļā!!!!

Atvaino, bet izlasot pieteikumu neizskatās kad esi ar to lielāko pieredzi, bet kas to lai zin, varbūt kad tiksi mēģināt spēsi mani iepriecināt. PRET 

Posted (edited)

Tavs pieteikums uz Speles Pārzini tiek anulēts, dēļ fake accountiem. TC

Nākamie pieteikumi uz Spēles Pārzini kuri tiks rakstīti, tiks automātiski Anulēti un dzēsti ārā, dēļ šmaukšanās.

Edited by Poseidons

Pirms šis tiek aizvērts, es lieku anti jo tavam brālim ir pieejas pie pc, un ja tiktu pie GM Statusa tev brālis iekšā visu čakarētu unknown.png?width=885&height=359unknown.png?width=881&height=328

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.