Jump to content

Recommended Posts

Tavs Vārds : Maikls

Vecums : 18

Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datoru , iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika : Pie datora pavadu lielako daļu savas dienas, ja ārā ir lietains laiks tad vispār visu dienu pavadu pie datora. Nu šinī serverī es mēģināšu pavadīt ļoti daudz sava laika, jo domaju ka šis serveris pacels rp līmeni Latvīja, vismaz es tā ceru.

Parādi ar ekrān šāviņu , savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis : Nevaru, jo tikko ielogojos nerāda manu charu, nezinu kapēc, bet bīju tīrs.

Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles  , kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ) : Nu pašu MTA;SA spēlēju apmēram 4 gadus, viss sākās ar dayz, pēc laika uzzinaju par Roleplay jeb īstās dzīves attēlošana. Rp man iet pie sirds diezgan labi itsevišķi, ja attēlo un viss sanāk ko tu to gribi. 

Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību , sasveicināšanas link : 

Motivācijas vēstule , kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz sešas rindiņas ) : Nu tātad, kā jau augšā minēju gribu lai šis projekts ir labākais Latvījā rp ziņā. Tapēc es ar saviem un protams jūsu spēkiem to mēģināšu izdarīt. Ja serverī būs jauniņie iekš RP, es tos varēšu apmācīt, jo domāju ka mans RP līmenis ir diezgan auksts lai kādu apmācītu. Nesen pieveinājas čoms RP viņam bija pilnīga 0 RP zināšanās pagāja 30min- 1hr lai visu paskaidroju kas un kā un viņs visu ļoti labi saprata, tapēc gribu arī topāšu darīt šinī serverī kā Gamemasters. Atbildēšu uz visiem reportiem uz kuriem varēšu palīdzēt.

Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus : Protams ka apzinos, mēģināšu darīt visu kas manos spēkos lai veicinātu rp līmeni šinī serverī, projekts ir jauns es to domāju kā MTA RP, un gribu lai tas izdodas un neaiziet pa burbuli jau pirmajā nedēļā dēļ NONRP. Tapēc mēģināšu darīt visu kas manos spēkos.

1001697542_behasgifs.gif.d08d11dd98fb125a2b99285851a5cb15.gif

Iedošu zaļo gaismu.

Iedvesmoji mani izrādot sakarīgu pieteikumu.... domāju ka tev varētu dot iespēju kaut statuss aizvērts.

• Like 1

Posted (edited)

REC , Normāls pipars , pieteikums guuud ❤️ 

Edited by MadzyyB
  • Like 1

Došu zaļo gaismu diezgan sakarīgs izklausies, cerams ka aktīvs būsi serveri un nevārīsi putru

Aplūkojot šo pieteikumu uz Servera Pārziņa , varu visas administrācijas vārdā teikt , kad tu @bettergethigh tiec pieņemts uz pārbaudes laiku iekš CHILL Komandas un pierādīt sevi no gaišās puses . 

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.