Jump to content
Sleep

GameMaster Pietikums

Recommended Posts

Pieteikšanās Anketa [Servera Pārzinis]

Tavs Vārds :Mareks

Vecums :16

Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datoru , iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika : es spešu daduz katru dienu bušu šeit

Parādi ar ekrān šāviņu , savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis :tagat pie datora netieku.

Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles  , kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ) : mana pieredze ir diezgan liela jo es esmu bijis daudzos komunas par gamemasteru

Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību , sasveicināšanas link :taka man sasveivinašanas links tapec rakstišu | tadat mani sauc mareks man ir 16 gadi un man patik nodarboties ar spelet mta un iet ara viss vairak man patik iet ara

Motivācijas vēstule , kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz sešas rindiņas ) :es spetu uzlabot labakus speletajus. vestu uz apmacibam. macitu erpot .liktu jail viss kaut ko. jo ta ir mana milaka lieta.

Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus :ja

Došu sarkano gaismu.

Diemžēl motivācija par sevi un kādēļ lai mums tevi būtu jāņem ir pārāk smalka... Kā arī neesi izstāstījis ko labu saņems serveris ja pieņemsim tevi..
Esi pārāks svaigs priekš šī amata.

Sveiks!

Tātad no manas puses būs kategorisks -PRET-

*Pietiekami daudz gramatiskas kļūdas,kas nav pieļaujamas esot  un piesakoties par administrācijas biedru*

*Pats pieteikums ir pārāk švaks,kas nav pieņemams šī servera infastraktūrā*

*+Vēlos piebilst to,ka pašā pieteikumā ja godīgi nekas nav uzrakstīts,3 minūšu ieguldīts laiks*

*Un arī nav motivācija piesakoties staffiņā*

Paldies!

-TC-

Skatos ka esi ne tikai neuzmanīgs , bet arī ļoti nepieredzējis šajā amatā , uzlabo prasmes un atkārtoti raksti šo pieteikumu pēc 2 Nedēļām , ja ir vēlme .

Iemesls : https://prnt.sc/soybfx

• Like 1

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.