Jump to content
Poseidons

Nelegālo Frakciju Informācija

Recommended Posts

Izveidots (edited)

dUi6wOL.png

Kas ir nelegāla frakcija?
Lai cik tas būtu acīmredzams, šāda veida frakcijas tipiski mēģina izvairīties no likuma un ekonomikas regulēšanas un veikt darbības, kas tiek uzskatītas par ICly nelikumīgām. Nelegālo frakciju īpašība ir tāda, ka, tā kā tās tiek sauktas par frakcijām, mēs runājam par organizētās noziedzības organizācijām, kas vairāk vai mazāk ir koncentrētas uz ražas novākšanu un ieroču tirzdniecību no savas tumšās uzņēmējdarbības.
Organizētība ir tas, kas jums pirmkārt piešķir frakcijas statusu. Parasti, spēlētāji kuri izmanto personāžu bez apraksta vai biogrāfijas un kuram nav stabilas peļņas shēmas vai vīzijas, kas nav ne ICly, ne OOCly, un kas it kā veic dažādas darbības ar neskaidru nolūku vai stāju, parasti nevar uzskatīt par spējīgu frakcijas vadītāju, kurš varētu novest frakciju līdz augstam līmenim uzlabojot pārējiem savas frakcijas biedriem pašreizējo roleplay līmeni uz labāku.
Dažādi noziegumu veidi, kurus tu kā frakcijas vadītājs vari panākt, lai tavi organizācijas biedri veiktu to kopā, kamēr vien netiek pārkāpti F1 redzēto noteikumu normas(tālāk ir sniegts plašs saraksts ar nelikumīgām darbībām, kurās varat iesaistīties). Bērnu nolaupīšana par naudu, lai piepildītu dažas savas vēlmes nav iespējama, un to nevar uzskatīt par derīgu raketi vai pelnīšanas metodi, jo tā neatbilst tiesību normām.

Iespējamo darbību un interesējošo rakešu saraksts:
- bruņotas laupīšanas/laupīšana
- Auto zagšana
- slepkavība/nolaupīšana par samaksu
- Apzagšana(mājas, cilvēkus)
- Izspiešana(naudas)
- Kontrobanda 
- Ieroču un narkotiku tirdzniecība 
- Prostitūcijas/porno ražošana
- Krāpšana/finanšu krāpšana


Nelegālas frakcijas parasti iedala trijās līdz četrās apakškategorijās; mafijas , mobi, ielu bandas un dažkārt arī tādu frakciju kategorija, kas neatbilst pārējo trīs grupu priekšnoteikumiem. Atcerieties arī to, ka katras apakškategorijas apraksti var darboties kā špikeris tam, kādu frakciju jūs attēlojat, lai padarītu savu roleplay daudz realistiskāku..

Mafijas


Šiem vīriešiem gandrīz vienmēr ir raksturīga viņu spēja darboties pilnīgā slepenībā, precizitāte un kompetence par to, ko viņi dara. Viņiem nesaista dienasgaisma, dažreiz burtiski, un biedru pieņemšanas process iekš mafijas bieži vien ir ilgs, sarežģīts un izjaukts ar dažādiem izmēģinājumiem, kuru rezultātā tiek veikts līdzgaitnieka galīgais novērtējums, pirms viņiem atļauj pat tikties ar vīrieti, kas atrodas virsotnē. Ne reti ir tā, ka cilvēki izvelk pēdējos spēkus  mafijas organizācijās, kas ir labi izglītotas un pieredzējušas vismaz pusi dzīves šajā darbā. Mafijas locekļi un līderi gan vienā, gan otrā veidā, gan dažādu iemeslu dēļ pārliecinās, ka viņu sistēma ir ļoti grūta, lai svešie cilvēki nevarētu saprast un ievākt informāciju no tiem, un viņi bieži pievērš uzmanību relatīvi (noziedzniekiem) nelieliem sīkumiem, piemēram, seifam un reprezentatīvam tēriņam kopā sanākšanas laikā (bieži vien, lai tas izskatītos pēc juridiskas darījumu sapulces), ļoti uzmanoties, lai nesniegtu pārāk daudz informācijas, piemēram, par krimināllietām un par to
Mafijas parasti ir pašā augšā starp jebkādām ielu bandām jo to biedri ir daudz pieredzējušāki un rīkojas daudz uzmanigak un gudrāk. Parasti, lai pārvedātu kāda liela apjoma kokaīna daudzuma, izmanto privātos kuģus, vai sarunā ar sev tuvu kuģa kapteini pārvest nelegalās vielas.Parasti,   mafijas ir labi saistītas un uz uzņēmējdarbību orientētas, nevis, paņem kāda zemāka ranga biedrus un veic ātrus, neapdomātus, vardarbīgus noziegumus neveiklos mēģinājumos gūt peļņu.


Piemēram, mafijas organizācijas, kas varētu būt attēlotas, bet ne tikai:
- Japānas Yakuza 
- Ķīnas Triads
- Dienvideiropas mafijas (albāņi, bijušās Yugoslavian valstis Serbija, Bosnija u.c.)
- Bieži sastopamās un labi pazīstamās itāļu La Cosa Nostra grupas un ģimenes

Mobi


Mobs var tikt klasificēts kā samaisīts starp tipiskām mafijām un ielu bandām. Viņi ir vairāk mierīgāki par organizācijas vērtībām un tradīcijām, pretēji mafijai, tomēr nav tik neveikli, slinki un nesakarīgi ar disciplīnu,  bet ir diezgan līdzīgi kā ielu bandas. Mobi parasti necenšas paplašināt savu skaitu iekš citām valstīm un necinās par teritorijām, kā to dara mafijas un ielu bandas.Bet, lielā mērā tas viss ir atkarīgs no bandas reliģijas.


Mobu organizācijas, kas varētu tikt atveidotas ir šādas, bet ne tikai:
- MC gangs and brotherhoods (Sons of Anarchy, Pagans, Mongols, Hells Angels) u.c.
- Irish mOBS (nedrīkst būt sajaukti ar ideāliem teroristu grupējumiem, piemēram, IRA, RIRA, PIRA utt., lai gan daļa no dalībnieku bāzes var dalīties ar bijušo vēsturi šādās grupās)
- Aryan Brotherhood (Laiku pa laikam uzskaitīta arī kā ielu banda)

Ielu bandas


Ielu bandas parasti veido vismazāko organismu veidu sarakstā ar dažādām kriminālo organizāciju apakškategorijām.Ielu bandu organizācija un rīcība bieži vien ir necila,tā teikt, mazā versija no mafijas un mobiem,parasti ielu bandas piesaista jauniešus savā frakcijā.
Bandas locekļiem ir kopīgs mantojums, vērtības un vīzijas, tie ir vairāk vērsti uz kopības sajūtu, kas nav tik bieži sastopama mafijā un bieži sastopama arī baros. Tās līdzsvarojas kā viņu galvenā motivācija un bezjēdzība, kā arī citādi izteiktais mērķis ieķīlāt naudu, veicot nelikumīgu darbību. Tās ir visprimitīvākās noziegumu organizācijas, tomēr tas nenozīmē, ka tās nespēj veikt aprēķinus un vienmēr rīkojas neparedzami.
Daudzas lielākās bandas sastāv no slepenām sistēmām, ko sauc par “kopām” un kas darbojas pašu izraudzītos apgabalos un rajonos, vienlaikus vicinot to pašu karogu. Dažreiz šīs kopas izplatās pa rajonu, dažreiz pat pilsētu robežas un iet valsts vai pat daudzvalstu mērogā, kā tas ir dažu konkrētu bandu gadījumā, tomēr var notikt tālāka dalīšana un nesaskaņas starp tām, jo līdz tam laikam tās ir attālinājušās no sava ģeogrāfiski-etniskā-sociālekonomiskā mantojuma un abas puses sāk pieprasīt suverenitāti pār bandu nosaukumu. Tā ir daļa no skaidrojuma par to, kā, piemēram, bēdīgi slavenie Kripi un bloodi sadalījās no vienas kopīgas frakcijas.


Piemēram, ielu bandas, kas varētu būt attēlotas, bet ne tikai:
- Latīņamerikas grupas, piemēram, Māra Salvatrucha 13 un tās reģionālie un vietējie varianti (Viena no grupām, kas paplašinājušās starptautiskā līmenī)
- Jamaikas grupas un partijas
- Dažādas afrikāņu bandas un apakšlīga(crips, bloods, Black Disciplines) u.c

Edited by Poseidons
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Diskusija ir slēgta!

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.