Jump to content
roleks

Nelegālo Organizāciju - [Sistēma]

Recommended Posts

Gateway drug theory Drug education Substance abuse, illegal drugs ...

 

Nelegālā sistēma.

Starta kapitāli frakcijām.

 

Vispirms ir jāizveido forumā glīts topiks kur būs informācija par jūsu nelegālo frakciju, ar norādēm kāda tipa frakcija, kādus darbus veiks un ko vēlas panākt. Nākamais solis F3 iegūšana. Ja jums tika izsniegta F3, jums iekš tās vajag vismaz 5 aktīvus lietotājus, tas ir kā pamatsastāvs, lai varētu kandidēt uz starta kapitālu, pretējā gadījumā tas netiks izsniegts.

 Kā norisināsies starta kapitāla izsniegšana? Tātad, atbildīgais par šo izskatīs jūsu topiku, un pavēros jūsu darbības iekš spēles, otrām kārtām jums nepieciešams ievietot ekrānšāviņus iekš topika, ja tie būs glīti un patīkami noformēti, jums ir iespēja iegūt vairāk ko, lai atveidotu pilnvērtīgu, jūsu iecerēto roleplay veidu.

Ja viss būs labi un atbildīgajam patiks, tad jums iespēja saņemt būs šādus līdzekļus.

Mafijas/mobi-  USP (Silenced.), ar 2 aptverēm, vienā ietilpst 12 lodes. 10 grami Heroīna, 10 LSD, 10 kokaīna. Māja vai auto, iespējams arī ir iegūt abus, ja jums veiksies labi pēc novērtējuma.

Bandas/Gangsteri, kas nepieder pie iepriekšējās kārtas- Colt 45 ar vienu aptveri kurā ietilpst 17 lodes, 30 grami marihuānas vai pa 10grami citu narkotiku, atkarīgs no RP stila. Iespējams iegūt māju vai auto.

 

Dorpu sistēma.

 

Sāksim ar to ka dropa cenas netiks publicētas, tās var mainīties visu laiku. Lai nav visam viena standarta cena.

Nepieciešams pierādīt savu aktivitāti iekš spēles, kā arī laicīgi pievienot ekrānšāviņus forumā. Lai iegūtu pirmo dropu jums nepieciešams izcelties, kā tas ir? Jums būs jāpaveic kāds darbs, ko jums pateiks izdarīt kāds anonīms ziņotājs.  Ja šo ziņotāju apmierinās kā jūs to paveicāt, tad jums būs iespēja no šīs personas saņemt pirmo dropu un viņš izvērtēs ko jums piešķirt.

Nākamais drops būs pēc nedēļas vai var būt citreiz pat ātrāk, tas ir viss atkarīgs no jums kā jūs sevi pierādīsiet viņa acīs, jo vairāk centīsieties, jo jums labāk būs pašiem.

Šīs dīleris jums dienu iepriekš pirms dropa iedos kādu uzdevumu, kas jāpaveic lai apliecinatu to ka jūs esat viņa uzmanības cienīgi.

Tātad par uzdevumiem, kas apmēram būs jāveic.

Nebaidieties, ar citām organizācijām tas nebūs saistīts, lai nerastos lieki konflikti. Piemēram tās būs kādas zādzības vai informācijas ievākšana, policista nogalināšana un tā tālāk.

 

Resursu iegūšana .

         Sāksim ar vienkāršāko, katru nedēļu jums tiks dota kāda iespēja uzlaust, aplaupīt, vai izpildīt kādu uzdevumu, kura paveikšanas gadījumā jums tiks kaut kas izsniegts.

         Ja jums ir narkotikas jūs tās drīkstēsiet pārdot ar pasīvo roleplay, bet priekš tā būs nepieciešams uzņemt ekrānšāviņus ko vajadzēs iesniegt atbildīgajai personai par nelegālo.

         Ar jums sazināsies dīleris un piešķirs kādus darbus , kā jau to minēju sākumā, un ir iespēja ka pat var tas būt vairākas reizes nedēļā, tas ir atkarīgs kā jūs to veiksiet.

         Iespēja uztaisīt kādu biznesu kurā ar pasīvo roleplay ir iespēja nopenlīt, šis dīleris varbūt vēlēsies no jums kautko iegādāties vai kautko tam līdzīgi.

         Narkotiku ražošana, gangsteriem un tāda veida grupējumiem būs iespēja audzēt marihuanu.

         Mafijām un mobiem būs iespēja veidot cita tipa narkotikas tikai ar kvalitatīvu RP. Un to varēs veikt persona kura nodarbojas ar ķīmiju, priekš tam nepieciešams izveidot dzīves stāstu foruma sadaļā kā viņš iemācījās būt par ķīmiķi un tā tālāk.

 

Oficialitāte.

 

Frakcijas kuras ieguvušas oficialitātes statusu būs šādas iespējas.

         Iegūt lētākus ieročus.

         Viltot auto dokumentus.

         Iegūt kontrabandas lietas vai tie būtu ieroči, vai narkotikas lielākos daudzumos un zemākās cenās.

         Pievienot auto F3.

         Un vēl vairākas citas iespējas kuras laika gaitā var tikt pievienotas klāt.

Kā iegūt oficialitāti?

         F3 jāpastāv vismaz 1 mēnesi.

         Jābūt kvalitatīvam RP.

         Jābūt patīkamiem ekrānšāviņiem.

         Jābūt vairākiem aktīviem dalībniekiem.

         Jābūt labam kontaktam ar dīleri.

         Jābūt policijas meklēšanas redzes lokā vismaz nedēļu pirms oficialitātes iegūšanas.

 

 

 

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Diskusija ir slēgta!

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.