Jump to content
Branthrax

Road to Rio news.

Recommended Posts

Labdien es esmu jaunais žurnālists un es Taisīšu par Road to Rio. t0nt0 gribēja uzzināt vairak par Road to Rio.

ESL One: Ceļš uz Rio ir pirmais no vairākiem reģionālajiem konkursiem, kas darbosies kā oficiālā kvalifikācijas metode ESL CS: GO Major 2020. gada novembrī.

56 pasaules labākās komandas sacentīsies četru nedēļu laikā no 22. aprīļa līdz 17. maijam.
Visas komandas, kas piedalās, iegūst iespēju novembrī nokļūt CS: GO Major Riodežaneiro. Visi mači ir labākie no trim.

Kā arī ir balvas. Un balvās var dabūt naudas summas.

RANK    KOPĀ

Kopā - 115 000 USD

1. 33 000 USD

2. 21 500 USD

3. 14 000 USD

4. 10 000 USD

5.   7 500 USD

6.   6 500 USD

7.   6 000 USD

8.   5 000 USD

9.   3 250 USD

10. 2 500 USD

11. 2 250 USD

12. 1 500 USD

13.-14. 1 000 USD 

15.-16. 0 USD

Šī site bus lai varētu apskatīt noteikumus ja kadam intresē.

https://cdn.eslgaming.com/misc/media/lo/csgo-major/ESL_One_Road_to_Rio_2020_Rulebook.pdf

Sveiks, turpini un būs interesanti, es mazliet pielaboju tavu topiku, ganjau pamanīsi ko izlaboju.

Un ieteikums ielikt klāt kādu pasākuma bildīti vai reklāmas rullīti *ja pieejams :)

Kā jau tev minēju privāti, priekš pirmās reizes daudz nekomentēšu, bet... Man pietrūkst kaut kā kas piesaista uzmanību. Kādu tekstu uzliec citā krāsā, kādu default, tā lai ir piesaistoši... Piebildīšu arī to, ka tabulu arī varēji pacensties mazliet pataisīt... Es aiz neko darīt iegāju excelī un 5-10 min laikā uztaisīju šo                                                            Nākošreiz pacenties mazlietiņ vairāk :). Varbūt mūsu otrs ŽURNĀLISTS var ko pielikt klāt? @concijs

unknown.png

2 hours ago, xd $ky$trike said:

Kā jau tev minēju privāti, priekš pirmās reizes daudz nekomentēšu, bet... Man pietrūkst kaut kā kas piesaista uzmanību. Kādu tekstu uzliec citā krāsā, kādu default, tā lai ir piesaistoši... Piebildīšu arī to, ka tabulu arī varēji pacensties mazliet pataisīt... Es aiz neko darīt iegāju excelī un 5-10 min laikā uztaisīju šo                                                            Nākošreiz pacenties mazlietiņ vairāk :). Varbūt mūsu otrs ŽURNĀLISTS var ko pielikt klāt? @concijs

unknown.png

ljoti nesmuki no tavas puses,,,,,  shi lieta ir vinja, liela, lai taisa ka pats grib, savus  (nakoshreiz pacenties labak) atstaj aizkadraa, vai suti PM, fui, kauns par tevim, un ja nepatik, pats uznjemies un dari ko tadu !!! :) chill

Gaidu ziņas par pašu Major playoffiem.

Būtu vismaz ierakstījis kā mūsu 2 latviešiem iet.

Ja iespējams, tad prasītos noformējums labāks. Piemēram Fontu maiņa- Kad virsraksts, tad lielāks fonts un varbūt ar bold, un kad pamata teksts, tad mazāks teksts bez bolda. Varbūt vairāk teksts un mazākas starpas starp rindām. Labu piemēru varētu ņemt no hltv.
Gribētu, lai būtu kāds grafiks šiem rakstiem, bet es necenšos neko uzspiest. :D

Par centību noteikti +