Jump to content

Grams ★

Grams || WH

Recommended Posts

1. Jūsu niks - Grams

2. Serveris kurā saņemts bans - Publiskais

3. Admina niks kas jūs nobanoja - Stivens (jau atkal :D)

4. Izraksts no konsoles Disconnect: You have been banned by this server, check "http://chill.lv/forum/ for more info.

5. Links uz jūsu banu banlistē - http://gobans.chill.lv/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:518160322&advType=steamid&Submit

6. DEMO - bez šī punkta pieteikums netiek izskatīts un tiek slēgts. - Velljoprojam nezinu ka ievietot , taču laikam par Inferno mapi (stivens zin)

7. Jūsu komentārs par banu. Nu fishy vietas tur protams bija pēc paša analīzes kad pārskatiju Inferno DEMO , taču nēesmu tik liels muļķis lai izmantotu hakus/skritus pēc tā kad jau biju nobanots un nopircis unbanu.

Edited by Grams ★

Posted (edited)

Demo: https://failiem.lv/u/76xhy9u8

3:55 - Skrien ar nazi uz ct lai novaktu afk speleteju. Es saprotu, ka jūs zinat ka viens no viņiem ir afk, bet tas nenozīmē ka pārejie ir. :D
6:15 - Neviens necheko long, bet šis mierīgi prikoļojas uz mopēda, bet uzreiz kā apgriežās apkārt un redz, ka kāds nāk library, tad jau gatavs šaut.
13:48 - Ko tu tur apos pamanīji? Es šito momentu pārskatījos vairākas reizes un tik ātri kustoties es nekad nebūtu pamanījis pretinieku kurš knapi redzams apos. Protams ja es speciāli skatītos tieši apus tad gan jau pamanītu, bet ir 4 pretinieki dzīvi un neviens nav iztīrījis A saitu. Viņš varētu būt jebkur.
15:20 - Nevajag jau preaimot def spotus, ne? Ja jau zini kur pretinieks ir tad prosta run and gun. :D
18:00 - Pilnīgi gaidi jo zini ka pretinieks rusho, un reakcija arī fantastiska. (Man jau būtu vienalga par šito momentu, bet ši ir pirmā reizi kad kāds norusho mid un baigā sakritība, ka tu tieši pasēdi(ar ak)) 
20:00 - Izšauj pāris lodes midā un ja paskatās ar 1/4 ātrumu, tad izskatās pēc aimlock uz galvas. 3 Reizes aimlockojas - Pirmajā crosshair paliek precīzi uz galvas kustojošam pretiniekam un nākamās 2 reizes vienkārši precīzi uzlec.
21:42 - Noskataties visu raundu un iecekojat prefus

Gribetu lai noskatas visu mapi. Daudzas lietas kas varetu but haļavas palaidu garām, it īpaši prefi.

Edited by Stivens

16 minutes ago, Stivens said:

Demo: https://failiem.lv/u/76xhy9u8

3:55 - Skrien ar nazi uz ct lai novaktu afk speleteju. Es saprotu, ka jūs zinat ka viens no viņiem ir afk, bet tas nenozīmē ka pārejie ir. :D (Man līdzi skrēja savējais tapēc Library un A site neskatijos jo gribēju dabūt knife kill ja gadijumā vins bija afk (Kas arī notika) )
6:15 - Neviens necheko long, bet šis mierīgi prikoļojas uz mopēda, bet uzreiz kā apgriežās apkārt un redz, ka kāds nāk library, tad jau gatavs šaut. (Biju uzlecis uz mopēda ''paprikoļoties" jo domāju ka longs tiek skatīts kad pārbaudiju minimapi sapratu ka tā nav tamdēļ apgriezos , cik zinu ar WH nerāda vai kāds no muguras nāk)
13:48 - Ko tu tur apos pamanīji? Es šito momentu pārskatījos vairākas reizes un tik ātri kustoties es nekad nebūtu pamanījis pretinieku kurš knapi redzams apos. Protams ja es speciāli skatītos tieši apus tad gan jau pamanītu, bet ir 4 pretinieki dzīvi un neviens nav iztīrījis A saitu. Viņš varētu būt jebkur. (Muguru , pa to mazo šķirbiņu starp kastēm un apu ieeju , pats pārskatot DEMO sapratu ka tā bija viena no viss lielākajām fishy vietām)
15:20 - Nevajag jau preaimot def spotus, ne? Ja jau zini kur pretinieks ir tad prosta run and gun. :D (Ne vienmēr pre-fireoju vai pre aimoju uz def spotiem , plus kad peakoju aiz muguras bija smoke caur kuru izgaju pec pretinieka nošaušanas un skatijos pēc tā aiz stūra)
18:00 - Pilnīgi gaidi jo zini ka pretinieks rusho, un reakcija arī fantastiska. (Man jau būtu vienalga par šito momentu, bet ši ir pirmā reizi kad kāds norusho mid un baigā sakritība, ka tu tieši pasēdi(ar ak)) (To vietu es nogaidiju lielākoties ganjau dēļ tā ka tur bija mllijots , KĀ ES DARU VIENMĒR ! )
20:00 - Izšauj pāris lodes midā un ja paskatās ar 1/4 ātrumu, tad izskatās pēc aimlock uz galvas. 3 Reizes aimlockojas - Pirmajā crosshair paliek precīzi uz galvas kustojošam pretiniekam un nākamās 2 reizes vienkārši precīzi uzlec. (Nevaru izskaidrot kā es kustinu peli , bet cik zinu tad ar usp pec iespejas vairak ir jamegina galva trapit , ne ta?)
21:42 - Noskataties visu raundu un iecekojat prefus (Ko tu tur saskati es nezinu , bet sakuma es pamaniju chala ieroci pec ka meginaju trapit galva kad vins iznaca , kad atkapos dzirdeju ka vins skrien tamdēļ sāku šaut)

Gribetu lai noskatas visu mapi. Daudzas lietas kas varetu but haļavas palaidu garām, it īpaši prefi.

Gaidīsim vēl komentārus no banteam un adminiem :)

Posted (edited)

3:55 - Ok, iziesim uz haļavas pamata, bet diezgan dīvaini, ka nepaskatījies ne pa kreisine pa labi izejot cauri arch.
6:15 - Vot redzi kas mani šeit ieinteresēja. Tu apgriezies un uzreiz tēmē uz library, kaut tu tur jau iecekoji ieejot saitā. Kapēc nedomāji, ka arch būs? Ja kāds izskrietu no arch, tad viņš tevi noteikti pamanītu pirmo, bet ja kāds izskrien no library tad viņš to mopēda spotu visticamāk nečekotu, un tu varētu paspēt noflickot. Vēlviena haļava?
15:20 - Tu pilnīgi izskrēji itkā tu zinātu kur viņš ir. Nesaprotu kapēc tā pushot ar awp?
18:00 - Tev bija vieta pa kreiso pusi, kur izskriet. Un šajā gadījūmā manu acu skatījūmā tas arī būtu pareizais variants kā to nospēlēt. Pretiniekiem var būt awp un tu ar savu ak pret awp long range domāju negribētu cīnīties. Ja tu izskrietu pa kreiso pusi un stāvētu pie sienas, tad tevi no banāna nevarētu nosaut, un ja kāds rushotu, tad tu varētu to pretinieku pārsteigt.
20:00 - Protams ka jāšauj galvā, bet es šaubos, ka tava pelītes kurstināšana palīdz tik precīzi ielockoties galvā. Ja tev ir tāds skills, tad kapēc es to neredzēju kad to mapi spēlējām?

Edited by Stivens
  • Confused 1

Posted (edited)
27 minutes ago, Stivens said:

3:55 - Ok, iziesim uz haļavas pamata, bet diezgan dīvaini, ka nepaskatījies ne pa kreisine pa labi izejot cauri arch. Parasti tās viets neviens necampo tik ātri raunda sākumā , tamdēļ arī neskatijos un bija galvā viena doma ka jāiegūst tas knife kills :D
6:15 - Vot redzi kas mani šeit ieinteresēja. Tu apgriezies un uzreiz tēmē uz library, kaut tu tur jau iecekoji ieejot saitā. Kapēc nedomāji, ka arch būs? Ja kāds izskrietu no arch, tad viņš tevi noteikti pamanītu pirmo, bet ja kāds izskrien no library tad viņš to mopēda spotu visticamāk nečekotu, un tu varētu paspēt noflickot. Vēlviena haļava? Ja godīgi , es nezinu kā es domāju zinu tikai to ka Archu un Library neskatijās tamdēļ pirmo skatojos Library.
15:20 - Tu pilnīgi izskrēji itkā tu zinātu kur viņš ir. Nesaprotu kapēc tā pushot ar awp? Bija doma apiet no mid uz b caur Library , ignorējot visu jo ja kāds būtu izlecis būtu reaģējis.
18:00 - Tev bija vieta pa kreiso pusi, kur izskriet. Un šajā gadījūmā manu acu skatījūmā tas arī būtu pareizais variants kā to nospēlēt. Pretiniekiem var būt awp un tu ar savu ak pret awp long range domāju negribētu cīnīties. Ja tu izskrietu pa kreiso pusi un stāvētu pie sienas, tad tevi no banāna nevarētu nosaut, un ja kāds rushotu, tad tu varētu to pretinieku pārsteigt. Es nēesmu vell tik labs spēlētājs kā tu Stīven , man likās ka manis darītā taktika nostrādās jo ja longā būtu AWP viņš mani neredzētu caur Molly izdarītā smoke effekta
20:00 - Protams ka jāšauj galvā, bet es šaubos, ka tava pelītes kurstināšana palīdz tik precīzi ielockoties galvā. Ja tev ir tāds skills, tad kapēc es to neredzēju kad to mapi spēlējām? Šajā gadijumā es vnk domāju ka peles novietojums bija sakritība , lai arī es mēģināju pēc iespējas vairāk ēmēt uz galvu . + Kads spēle sāka iet uz beigām sāka parādīties labāki spēlētāji , kurus bija grūtāk nošaut, tas ka es serverī biju ticis jau līdz Global Elite rankam , nenozīmē ka mans skills tāds paties ir .

Es sapratu banu par BHOPU. Labi , skriptoju un noliedzu to. Taču tagad man liekas ka tu man vienkārši gribi ieriebt dēļ pirmās reizes, ņemot vērā faktu ka tu to dēmo skatijis tikai mana score dēļ... 😕

Edited by Grams ★

Es demku skatījos , pirms vispār jūsu komentus lasīju.Vnk novilku un gāju pēc sava skatījuma skatīties.

Neko nesaskatīju , pilnībā.Tikai tā 18min.Bet arī lieku uz moļiku.

Btw , viņš varēja tur izskriet uz b , bet nu last round , heškas , ka lidos.Es neskrietu ārā , pesonīgi.Bet krisījis tur arī nebūtu.

Krč , nekas īpašs šeit nav vispār.

• Thanks 1

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.