Jump to content
Swordfish*

pec karantinas PIRTS......

Recommended Posts

es te vienu dienu domaju, un izdomaju, ka deretu chillieshiem saskrieties uz vienu normalu mitingu šŸ˜›

ta ka tagad karantina, diezvai kads gribes braukt , tapec to varetu kautkad junija sakuma dariit, un ta ka musu komuns ir no visas lielaas LV tad zelta visusceļŔ varetu but Rīga :)

pirts ir bejas.lv varbut jau kads tur bijis, varbut ne, bet esmu tur jau bijis kadas 10+ reizes, laba vieta,,,, ja njemam lielo pirti, tur ietilpiba 30cilveki apmeram, ir volejbola laukumi, basisha laukumi, un laba piknika vieta, to visu var bildes apskatiit,,,,,,,

pa datumiem, mes vel to domasim, tagad vienkarshi izsakat savu domu, par ideju, kā tādu :)

paldies par uzmanibu, - jusu Swords šŸ˜›

Līdz tam vēl diezgan tālu, viss ievilksies.

Tu uzņemies visu organizēt, vākt naudu, rezervēt un ja nu kas - atbildÄ«bu par pirti? Nav viegli noorganizēt pasākumu un visus savākt.Ā 

Es piemēram vēlētos arī kādas spēles vai kko tādu, nevis vnk aizbraukt un skatīties kā jūs visi tur nodzerās. Vajag kko jautru arī padarīt, nevis vnk sēdēt un dzert. Par spēlēm tur varētu būt kāda simboliska dāvana vai kkas tāds

Un Tu aizmirsi piebilsts ka ieraŔanās tikai 18+ , jo mums nav vajadzīgi dažādi pārpratumi :)

• Like 1

Ŕādi ka @LedinjsĀ un @t0nt0Ā runā, parastiĀ  tie kuri nebus :D:D

var jau uztaisiit atlaidiiti, vismaz 17 + jo citi savos 17+ ir pratīgāki ka eddie savos 25 :D

VienkārÅ”i negribu stulbi sēdēt, skatÄ«ties kā visi dzerstās un pēc tam savā starpā sit viens otru seju laukā šŸ˜ man tas nav vajadzÄ«gs. šŸ˜…šŸ˜… A, ja bÅ«s kkadas atrakcijas, mazāka iespēja kad viens otram sitis pa purnu. Es no tāda viedokļa...Ā 

tev bail ?? :) varu tev iedot steku, rokudzelzhus, gazes baloninju un vari sedet sturiitii :)

Ā 

da neviens nekausies, nomierinies :)Ā Ā bus bumba, kapaas voleju, vai ari kads no majam panjems kadas speles un bus ok :)

• Like 1

Man jau patiktu arÄ« uzspēlēt volejbolu basÄ«ti pacept gaļu parunat pa dzÄ«vi utt :)Ā 

Nekadi nav obligāti japiedzeras. Var arī iemalkot un jautri pavadīt laiku :)

Ā 

redzes ka viss beigsies ar karantÄ«nu utt. Bet nu ja izskatÄ«sies reāli tad mēģināŔu tikt :)Ā 

Aldi paceļam paÄ·erÅ”u šŸ˜‚

• Like 2

Tad jau Å”is topiks bÅ«s jāatjauno pēc kāda pus gada :D

48 minutes ago, t0nt0 said:

Aldi paceļam paÄ·erÅ”uĀ 

šŸ˜‚

PrātÄ«gs lēmums šŸ‘

Nu paļubomu , ka vajag.Tikai mani sagaidiet :D:D

Nav jau obligāti uzreiz seja jāpieliek , ja laiks labs un vieta , vienmēr var atrast ko darÄ«t. , pirts ar kkādu dÄ«Ä·Ä«ti ārā bÅ«tu forÅ”i.

Gaļin , ALUS , sarunas , ai tak vienmēr var atrast ko darīt.

Ā 

Mann pietiek arÄ« aizbraukt un piepist seju bez riču rača, ja darbs nebÅ«s. Bet hz vai daudz 18+ savāksies, lielu bÅ«du nevajag Ʊemt.

Es ar mieru pievienoties, tik konrētus datumus vajag, jo visa vasara aizņemta (ja vien korona tad vairs nebÅ«s). Ārzemes piepelnÄ«ties utt. Ja var pēc vasaras, tad es ar karstu pēdu piedalos, par gaļu varētu atbildēt es, te radinieks baigi labi saŔļikus gatavo...Ā  Tad tik dodat dm...Ā 

Ja ir vieta tad es piesakos!! Un man ir 18 taka safe šŸ˜‚Ā  pa pirti un meetapu ideja ir ritÄ«gi cepÄ«gašŸ”„šŸ™ŒšŸ»ā™Øļø

Nav nekas uz nevienu tēmēts bet ja nu kas tad čīteri nevar braukt. Taka piedo @SeroxeĀ šŸ˜‚šŸ˜‚šŸ˜‚

Seroxem jau nav 18 arišŸ˜€ Es aizmestu ar vasarā

4 hours ago, Mr.Brick said:

Ja ir vieta tad es piesakos!! Un man ir 18 taka safe šŸ˜‚Ā  pa pirti un meetapu ideja ir ritÄ«gi cepÄ«gašŸ”„šŸ™ŒšŸ»ā™Øļø

Ā 

Neesam , tak zvēri omg , ko jÅ«s te vāraties , lol :D:DĀ 

Pats uz pirmo chill "tusavacu" braucu no Liepājas uz RÄ«gu , cik man bija...15-16Ā Ā , vienÄ«tÄ« ar 20latiem kabatā (15lati biļetēm ) , un Ä«zzzÄ«ii , pat neatceros - cik dienas tur nodzÄ«voju :DĀ Ā 

RÄ«ga = RÄ«ga.

Bet nu to ēkÅ”enu nekad neaizmirsÄ«Å”u :DĀ 

3 hours ago, t0nt0 said:

Nav nekas uz nevienu tēmēts bet ja nu kas tad čīteri nevar braukt. Taka piedo @SeroxeĀ šŸ˜‚šŸ˜‚šŸ˜‚

Ā 

Heiteris :DĀ 

• Haha 1

2 hours ago, KazaK said:

Ā 

Neesam , tak zvēri omg , ko jÅ«s te vāraties , lol :D:DĀ 

Pats uz pirmo chill "tusavacu" braucu no Liepājas uz RÄ«gu , cik man bija...15-16Ā Ā , vienÄ«tÄ« ar 20latiem kabatā (15lati biļetēm ) , un Ä«zzzÄ«ii , pat neatceros - cik dienas tur nodzÄ«voju :DĀ Ā 

RÄ«ga = RÄ«ga.

Bet nu to ēkÅ”enu nekad neaizmirsÄ«Å”u :DĀ 

Ā 

Heiteris :DĀ 

kuru ekÅ”enu ?? :)Ā Ā kad pie mini pagalma uz solinja guleji ?? :D:D

57 minutes ago, Swordfish* said:

kuru ekÅ”enu ?? :)Ā Ā kad pie mini pagalma uz solinja guleji ?? :D:D

Pag , es bildi kkur atradÄ«Å”u :DĀ  Tu jau uz centru nebrauci ( samÄ«zies ) , tur gaļa sākās :DĀ 

@MiniĀ  , tev tak arÄ« paļubom , jābÅ«t kkādām bildēm un tas blogs Ä·ip , ko rakstÄ«ju vecajā webā?Ā šŸ™„Ā Vai tas jau dead viss?

19 hours ago, t0nt0 said:

Žēl! Es jau būtu paķēris slaveno Ventspils krān ūdeni :DD